Lietuvos Audi klubo forumas
Audi quattro => Quattro klausimai - atsakymai => Temą pradėjo: capette 2011 Gegužės 08, 22:13:06
-
Arteja vasara, laikas kai bus daug laisvo laiko. Kasdienini automobili turiu, taciau noretusi kazko ko nesigailetu ir butu smagu. Yra idealus kebulas su 1.8 negyvu varikliu, noriu quattro tai pirmas klausimas koks derinis tarp visos vaziuokles ir variklio geriausias. Ta prasme turiu ideja pilnai viska sukraut is naujo. Noretusi 2.2t is silkes, taciau kokie tiltai tinka siam varikliui ir batono kebului? jeigu kas tikrai susiduret pasidalinkit galimomis kombinacijomis.
-
jai kyla minciu perdarinet fwd i awd tai zinok neimanoma idet quattro sistemo i fwd kebula
http://kvquattro.com/cq_conversion.html
-
tai kad jau ne vienas yra lietuvoj padares ir vazineja
-
tai kad jau ne vienas yra lietuvoj padares ir vazineja
ar tikrai? :-] konkrečių pavyzdžių bent vieną pateik ;)
-
Mano ziniomis yra du kurie pasidare b2 coupe is fwd i quattro, vienas pvz yra forume, bet ta daryt ant bulkos kai galima ja dar nusipirkt, tai nemanau kad verta :V
-
nu,zmogam kurie technikoje nikujutki neraukia, atrodo idesi q deze ir jau bus q :-] :-] :-]
-
Mano ziniomis yra du kurie pasidare b2 coupe is fwd i quattro, vienas pvz yra forume, bet ta daryt ant bulkos kai galima ja dar nusipirkt, tai nemanau kad verta :V
čia kuri forume yra perdaryta iš fwd i quattro? kažkaip nepastebėjau nė vienos :V tik kalbų ir svajonių daug mačiau :-]
-
saulius200 yra padaręs, tas kur kovinę 220v vairuoja
-
saulius200 yra padaręs, tas kur kovinę 220v vairuoja
čia ta kur perpjauta 200-tinė buvo? :V
-
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,139637.0.html (http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,139637.0.html)
-
Ne b2, bet savo FWD B4 perdariau į Quattro.
-
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,139637.0.html (http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,139637.0.html)
kažkaip nesimato galutinio rezultato, tik kalbos......
Ne b2, bet savo FWD B4 perdariau į Quattro.
nematau įrodymų :D
-
Nuotraukų su datom neturiu. Teks pasitikėti mano žodžiu :)
-
Dugna pervirinai ar kaip darei?
-
Nuo mano kėbulo nieko nereikėjo nupjauti. Tiesiog reikėjo "ant viršaus" privirinti diffo laikymo skardą (pdf 21 22 nr pažymėtos detalės).
Reikėjo taip pat privirinti kardano pakabinamo guolio laikiklius ir su virinimu baigta. Toliau viską tik sudėti. Aišku yra visokių niuansų, bet turint donorą nėra problema.
http://www.failai.in/show/F/F9B5E18FF/skardos.pdf (http://www.failai.in/show/F/F9B5E18FF/skardos.pdf)
P.s. jei pdf neatidarytu.
(http://s17.postimage.org/oki1lqruj/skardos.jpg) (http://postimage.org/image/oki1lqruj/)
-
tai b4 jau buvo daromas gilus tunelis nesvarbu quattro ar ne?
-
Taip, tuneliai tokie pat. Truputi skiriasi tunelis prie pavarų dėžės, bet tas neįtakojo nieko. Prie progos jei kam įdomu nufotografuočiau kas ten skiriasi.
Edit: radau. Dar skiriasi dalis pažymėta nuotraukoje 16 nr. Ant jos tvirtinasi toks skardos kronšteinas, kuris sujungia tunelio apačias. Tai aš pasidariau kitą tą kronšteiną, kad apeitų Quattro dėžę, nes pas fwd ji yra iškart už dėžės ir skiriasi tvirtinimo vietos.
(http://s17.postimage.org/d5hfmr723/laikiklis.jpg) (http://postimage.org/image/d5hfmr723/)