Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?

Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - vabalaz

Puslapiai: [1]
1
Gyvenimo pomėgiai, interesai, hobi ar kita... / Tattoo
« Įrašytas: 2012 Spalio 23, 14:02:37  »
Viena draugė nori pasidaryti tattoo. Paprastą užrašiuką ant šonkaulių, po krūtim. Gal rekomenduotumėt tikrai gerą saloną ar meistrą Klaipėdoj ar Kaune? Tokį dalyką darantis, manau reikia eiti pas profesionalą, o ne pas mėgėją kokį... Beje, užrašas iš 21 raidės, o šriftas kažkas panašaus į tokį:

Beje, jei turit tattoo, pasirodykit, įdomu, nes ir pats jau daug metų noriu, bet nežinau tiksliai ko :)

2
Yra mintis atidaryt nedidelę maisto prekių parduotuvėlę viename kaime. Gal žinot nuorodų kur būtų daugiau apie tai parašyta? Nes kiek pats randu, tai viskas apie e parduotuves. Taip pat, gal patys pasidalinsit info kokia. Domina viskas, kas su tuo susiję.

3
Turiu bėdų maišą, t.y. audi 100 :) Metai 1987, variklis 2,2 turbo 10v.
Pirmiausia: Rytais sunkiai kuriasi. Reikia ilgai (5-10sec.) sukt ant starterio ir čiut duot gazo, tada užsikuria. Pasmirsta benzinu. Užsikūrus nedirba ant laisvų. Padsosas veikia. LEV geras. Apsukos, kai tik užsikuria, būna ~1100-1200, paskui staigiai krinta iki 200-300, ir pradeda gest. Davus gazo, atrodo, kad nedirba cilindras/ai  :V Laikant gazą vienoj padėty, būna, kad apsukos vistiek nukrenta, o atleidus ir vėl spustelėjus, staigiai pašoka. Už ~3-5 min. tokio žaidimo su gazu, pradeda dirbt ir ant laisvų apsukų. Bet bandant važiuot, mašina dūsta. Šiaip ne taip pajudėjus, mašina visiškai netraukia ir trūkčioja iki ~3000 aps. tada kažkiek atsigauna. Pavažiavus ~1-2km, pradeda traukt. Karštą variklį taip pat sunkoka užkurt. Kartais irgi tenka sukt ~5sec. Pasmirsta benzu. Paskui apie 30 sec. variklis dirba kaip su 3-4 cilindrais tik, apsukos būna ~500. Dar buvo, jog važiuojant ir gerai "užmyžinus" kartais lyg dingdavo trauka ties ~3000 aps. Tada buvo pravažiuota atjungus tą šlangutę nuo wastegate viršaus. Trauka nedingdavo, bet pradėjo trūkčiot (kaip suprantu atjunginėjo siurblį ar kibirkštį). Pajungus viską atgal, niekas nepasikeitė, t.y. vistiek trūkčioja prie didesnių apsukų. Taip pat atsirado garsas toks kaip video pabaigoj (kai atleidžia gazą). Jis nėra garsus ir aš jį girdžiu tik važiuojant ir tik su uždarytais langais.
feature=related

Beje, taip pat skydelis išmirksi 2142 klaidą (Knock sensor Open or short circuit, Defective sensor Check sensor and wiring Symptom: Timing retarded, High fuel consumption, power loss)  Pakeičiau juos tris ir vistiek meta tą klaidą. Kompą ir akumą buvau atjungęs  :V

Gal kam buvo panašių bėdų, tai parašykit kaip sprendėt jas


4
Forumo dalyvių auto garažas / Vabalo Audi 100 2.2T '87
« Įrašytas: 2010 Kovo 01, 17:16:42  »
Sugalvojau, kad ir man reik parodyt savo tanką :) Pirktas 2009-09-09 su sugriuvusia AP dėže. Suremontavau, tada variklis sugriuvo, liko tik viena pora sveikų indėklų :D sutvarkytas motoras, tada vėl dėžė sugriuvo. "skendusi" ta dėžė, tai kaip ir visi sakė, jog sutvarkius ilgai nelaikys. Bet su sąlyga, kad esu suvalkiečio sūnus, tai patys suprantat...:D Iš viso tą dėžę perrinkau 9 kartus :D vis kita bėda atsirasdavo. Paskutinį kartą surinkus, buvo viskas ok, gerokai "užm*žinau", tai dingo visos pavaros :D įvariau į garažą ir išvariau ieškot meistro kad perdarytų į mechaninę. 4 vakarus, po darbo, dirbo ir padarė viską. Dėžę buvau gavęs nuo turbininės audi, bet parsivežus pastabėjau, jog sukant už velenėlio, stringą. Išvežiau atgal ir kadangi skubiai reikėjo, tai buvo paimta nuo paprastos 2,3. Kadangi nemėgėjęs su mašina lakstyt (tam yra motociklas), tai beveik visada važinėju iki 100km/h, todėl manau puikiai tiks ir ta. Mašina pirkta darbui, bet kuo toliau, tuo labiu ji man patinka, todėl manau, kad pasiliksiu ilgesniam laikui ją. Tik norėtūsi buferių ir priekio nuo 200, gale raudonų lempų ir ratų gražesnių. Mašina nėra labai tvarkinga, dar reikia prikišt rankas prie jos, bet kai tokie orai, tai...Laukiam pavasario :)


tik prieš kelias dienas pastebėjau, jog rankenėlės juodos :D


po nusipirkimo, gal po savaitės pastebėjau, kad ir liukas yra :D
vat kaip gavosi :)


o čia vasaros transportas5
Elektros skyrius / Atpažinkit signalizaciją pagal pultelį.
« Įrašytas: 2010 Vasario 05, 19:35:06  »
gal žinot kokia čia signalizacija? t.y. kokia firma. Modelį kaip nors susirasiu pats. Mašina ilgai stovėjo be akumo, tai greičiausiai "atsirišo" pultelis, tai dabar visiškai nereaguoja į nieką. Lemputė mirksi. Kai tik gausiu atsakymą, temą bus galima ištrinti.


6
Žinynai / Reikia Audi 100 c3 automatinės pavarų dėžės schemos
« Įrašytas: 2009 Gruodžio 30, 13:22:23  »
Sveiki, reiktų audi 100 c3 (senoji, zilinėm rankenom) automato schemos, kad būtų viskas aiškiai parodyta. Tokia pati dėžė ir bulkoj stovi, greičiausiai ir kituose modeliuose dar yra. Kokia kalba nesvarbu.

7
Temų archyvas / audi 100 '87m. 2.2 turbo, sunkiai prasisuka variklis
« Įrašytas: 2009 Rugsėjo 23, 22:59:34  »
Sveiki, turiu tokį tarkį kuriam atbulinė atsiranda tik gerai užgazavus. Taigi, gerai pagazavus (apie 5-6 tūkst. apsukų) užsidegė tepalo lemputė, atleidus gazą ji užgeso. Pavažiavus apie 50 metrų ir sustojus, variklis užgeso. Užkurt nepavyko, nes akumas kažkodėl visiškai išsikrovė. Partempus į servisą, su dviem akumais palyginus sunkokai suko, bet užsikūrė ir lyg normaliai dirbo. Įvažiavus į angarą, pergazavau ir variklis užgeso vėl. Variklį bandant sukt su raktu už alkūninio, jis sunkiai prasiska. Tepalas karteryje spalvos nepakeitęs, lygis irgi geras. Kame problemos galėtų būt? Beje, užkūrus jokių pašalinių garsų nėra, nedūmina ir pan.

8
Sveiki, nusipirkau audi 100 2,2 turbo 87 metų, su automatine dėže. Mašina važiuoja tik į priekį :) Sakė, kai užšyla gerai, kartais atsiranda ta atbulinė. Į priekį važiuoja labai puikiai. O viskas prasidėjo po tepalo keitimo, nes ten supylė kažkokį universalų tepalą (kolkas iš pažįstamų niekas dar negirdėjo apie universlų tepalą automatinei dėžei) ir dabar ištraukus matuoklę, tas tepalas toks rusvas, kaip kapučino kava . Taigi, ar gali dėl tokio tapalo nebūt atbulinės pavaros?

Puslapiai: [1]