Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - samotomas

Puslapiai: [1]
1
Audi C5 / Nerodo aušinimo skysčio temperatūros
« Įrašytas: 2020 Vasario 01, 15:50:28  »
A6 C5 98 m. 1.8t skydelyje aušinimo skysčio temperatūros rodyklė net nepajuda nuo 60C. Pakeičiau 4 kontaktų daviklį – nepadėjo. Laidai ir fyškė atrodo tvarkingi. Nežinau tiksliai kokie klimos kanalai rodo skysčio temperatūrą, bet 50 ir 51 rodo apie 102-105 (kaip suprantu celsijus) leidus varikliui padirbt kokias 20 min.
Ar VCDS parodytų, kad bėda skyde, ar čia jau tik loterija kaitaliojant skydus? Jei būtų termostatas, tai vistiek nors kažkiek ta temperatūra aukštesnė būtų.

2
Forumo dalyvių auto garažas / Tomo Audi C3
« Įrašytas: 2016 Gruodžio 28, 22:13:19  »
Nors neplanavau tam kurti temą, tačiau turėdamas laisvo laiko ir nuobodžiaudamas vis dėlto retkarčiais papasakosiu kaip keičiasi reikalai su mano „silke“ laikui bėgant :)
Turėjau seną pavargusią silkutę ir planavau bandyti prikelti ją bent jau iki pakenčiamo stovio, bet pasitaikė proga prigriebti vieno iš forumiečių silkutę, į kurią jau buvo įdėta daug darbo ir pokyčių būtent ta kryptim, kurią ir pats planavau. Todėl neatsispyriau ir audi atsidūrė mano garaže. 
Iš techninės pusės tai paprasta FWD C3 su 2,2l 101kw motoru (benzinas/dujos). Stebėtina, kad benzinu dirba galima sakyti be priekaištų, kas reta dujintose silkėse.
Taigi pirkimo momentu audi atrodė taip. Per keletą mėnesių atsirado keletas pakeitimų, apie kuriuos parašysiu kol prisivysiu dabartinius įvykius :)

3
Važiuoklės skyrius / MS padangos
« Įrašytas: 2016 Spalio 23, 16:16:04  »
Tai visgi kaip yra su padangom, kurios pažymėtos M+S, bet neturi snaigės žymėjimo? Galima jomis žiemą važinėt, ar per eilinį policijos patikrinimą pakliūčiau į labai nemalonią situaciją?
Vienur randu, kad turi būti ms žymėjimas atitinka universalių padangų žymėjimą, kitur, kad ne.  Guli garaže tokios padangos http://www.ityre.com/en/tyres/catalog/nokian/size/9980/ ir nesuprantu, jos tinka žiemai ar ne. Čia pavyzdžiui rašo, kad jos žieminės, bet nėra ant jų standartinio žymėjimo. Tik M+S  :think:

4
Kėbulas / salonas / apdailos dalys / Audi 100/200 lūpa (kamei replika)
« Įrašytas: 2016 Rugsėjo 20, 15:56:24  »
Audi 100/200 lūpa (kamei replika). Naujai pagaminta. Yra liejimo nelygumų, bet prieš dažymą bet kuriuo atveju reikės pasiruošti.
Kaina 50e. Kuršėnai. 860866878
Susidomėję rašykit PM.

5
Variklio skyrius / Degimo surinkimas
« Įrašytas: 2016 Gegužės 09, 14:11:03  »
Gal kas galit padėti susigaudyti degimo nustatyme. Variklis 2.3e. Ant smagračio jokių žymių neradau, o alkūninio škyvas ne nuo to variklio. Bet žymę turi. Čia yra nuotraukos http://postimg.org/gallery/15gl2oclu/
Į žvakės lizdą įstatęs atsuktuvą pilnai iškėliau pirmą stūmuoklį. Ant alkūninio škyvo matyti, kad atžyma po baltu markeriusutampa su gumbeliu ant skardos. Gal čia ir viskas būtų gerai. O ką daryti su paskirstymo škyvu? Ant ko statyti? Ten yra net kelios žymos. Viena atžymėta baltai, kita tik įkirtimas ant škyvo. Čia nesu tikras ar gamyklinė ar su kuo nors netyčia įkirsta. Dar yra ir kitas baltas taškas. Ant apsauginės skardos viršuj kur apibraukta irgi įpjova. Pabandžiau pastatyti pagal vėlenėlio kumšelius kaip nuotraukoj. Tokiu atveju balta atžyma lyg ir pataiko į įkirtimą skardoj, o kitas įkirtimas ant škyvo daug maž atsistoja ties galvutės kraštu. Kaip Jums, labiau nusimanančiams, atrodo toks nustatymas? Nesu tikras, ar gali būti taip statoma pagal dvi žymes.
Bet to, esu girdėjęs, kad po tokio sustatymo uždėjus diržą NF varikliams reikia degimą pavėlint (ar paankstint) maždaug per 15 laipsnių ir tik tada pastatyti paskirstytoją ant 1 cilindro atžymos. Kaip rasti tuos 15 laipsnių, jei smagratis nieko nerodo?
Dabar bandant vesti ant benzinio kartais užsiveda, bet labai sunkiai renka apsukas, o kartais iš karto kerta per stūmuoklius ir nesiveda. Jei užsiveda ir perjungiu ant dujų, iš karto gesta, niekas nepadeda.

6
Audi C3 / Stabdžių bėdos
« Įrašytas: 2016 Balandžio 08, 20:43:53  »
Labai reikia Jūsų patarimo :) Auto audi 100 c3, 1990, 2.3e, gale diskiniai stabdžiai. Nesuprantu, kas darosi su stabdžiais. Stabdžio pedalas važiuojant ar stovint vietoj kaip visada nusispaudžia apie trečdalį savo eigos, o toliau jau kietas ir nelabai numinsi. Bet čia kiek žinau normalu, bent jau nematau problemų. Kiek esu važiavęs su kitom audinėm, tai daugumoj jų stabdis galima sakyti iki dugno nusimina kol stabdžiai normaliai suveikia. Net nežinau, ar čia maniškiai, ar jų stabdžiai ne tokie kokie turi būti :D Man kažkaip patogiau, kai stabdžiai ima reaguoti vos vos spustelėjus.
Tai va grįžtam prie bėdos: pries kelis mėnesius pradėjo pulsuoti stabdžio pedalas ir negaliu rasti, kur šaknys. Pradeda pulsuot vos pradėjus mint pedalą ir nustoja pasiekus tą kietą ribą. Gal tik sutapimas, bet toks jausmas, lyg į pedalą persiduotų variklio vibracija. Važiuojant tas pulsavimas mažiau pastebimas, bet rimtai užstabdžius jaučiasi, kad stabdymo jėga didėja netolygiai, gal net dingsta trumpam, kol nenuminu kiek eina.
Primenu, kad kaltės kreiviems diskams suversti neišeis, nes tas pats vyksta net stovint užvestu varikliu :D Važinėju išjungtu ABS, nes Abs blokas paskutiniu metu važiuojant mažu greičiu zirzia nuolat, nors stabdyti net nebandau. Taigi ABS atkrenta. Galui prieš savaitę sudėjau naujus diskus, suportus, žarneles. Seniai planavau tą padaryti ir tikėjausi, kad ir minėta bėda dings gal, bet niekas nepasikeitė. Galiniai stabdžiai nuorinti kaip reikiant.
Nors neužfiksavau, kada tas prasidėjo, bet turiu įtarimą, kad gal tada, kai prieš kelis mėnesius buvo trūkęs vienas iš stabžių vamzdelių gale. Tada iki namų apie 50 km važiavau silpniau veikiančiais stabdžiais laistydamas kelią stabdžių skysčiu (aišku vis papildydamas), nes nepavyko užglušinti niekaip. Nežinau, kiek ten oro pakliuvo, bet kaip sakiau galas buvo nuorintas sąžiningai. O į priekį nemanau, kad oro būtų patekę.
P.S. paskutiniu metu sunkokai vairas pradėjo suktis. Silpsta stiprintuvo siurblys. Jis maniškėj audinėj surištas su hidrauline stabdžių sistema, tai gal nuo jo problemos?

7
Audi C3 / liuko guma
« Įrašytas: 2016 Vasario 12, 08:45:37  »
Sveiki, silkės liuko guma suskilinėjus, galima sakyti jau net trupanti. Gal porą metų jau nejudinu liuko visai, kad nepradėtų bėgti vanduo. Gal kas žino, kur galėčiau tokią naują gumą gauti? Senos ieškoti nelabai apsimoka, nes vistiek bus ne geresnės būklės.

8
Audi C3 / Vairo stiprintuvo skystis
« Įrašytas: 2016 Vasario 01, 23:51:42  »
Po šalčių pradėjo stiprokai leisti vairo skystį iš žarnelių prie bakelio. Paveržus labiau mažai ką padėjo. Todėl nusipirkau porą metrų naftai atsparios žarnelės ir nusprendžiau susidėti naujas. Tačiau atsukus bakelį pamačiau, kad ten supiltas raudonas skystis (tiesą sakant nebelabai jau ir raudonas, nes ilgą laiką niekas jo nekeitė). Paskutinį kartą ne aš skystį pyliau, tai net neįsivaizduoju koks tan supiltas. Spėju univarsalus koks. Kiek girdėjau į audi pilasi žalias mineralinis. Vietinėse parduotuvėse paprašius geresnio mineralinio skysčio audi sistemai gavau tik Total LHM Plus. Pardavėjai kaip susitarę kartojo, kad skystis tinkamas ir iš geresnių. Dabar pradėjau abejoti, ar iš viso tas skystis tinka, nes oficialiai jis tik citroen hidraulikoms patvirtintas. Gal kas pylėt sau tokį? Nesugadins kolonėlės ar pompos?
Kitas klausimas, ar keičiant raudoną skystį žaliu, galiu pilti zalia ant raudono, kol išvarysiu seną laukan? Ir ar išsivalys pakankamai, kad raudono likuciai nesusipjautu su zaliu?

Puslapiai: [1]