Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Domas

Puslapiai: [1] 2
1
Dyzeliniai varikliai / Kaip Domas 1,9TDI BXE 77kw taisė
« Įrašytas: 2017 Rugsėjo 18, 09:25:02  »
sveiki,

Tėvukas paliko 5 dienom savo 2007 pasatą, su paskutiniu 1,9TDI varikliu BXE, jo, tas pats kuriam švaistikliai nulaksto :D
Rida maža, bet gyvenimo matęs, pirktas prieš du metus su kiauru tepalo aušintuvu, taigi važiavęs, turbūt, be tepalo. Apie tai vėliau.

Reikėjo pakeisti diržus ir turbokompresorių. Turbakas čiaudėjo atleidžiant gazą, traukė gerai.
Pakeičiau šniūrus, turbaką atrestauravo, sakė daug suodžių buvo ir pamėlynavus ašelė - kažkas su tepimu, gal iš anksčiau, gal iš dabar.

Užkuriu, dirba gerai, pradedu važiuot, tik duodi bent kiek apkrovos, dusta springsta apsišika dūmais. Ant vietos maigant gazą tas pats, stipriau užmynus irgi "trailina", kala, važiuoti neįmanoma.
Patikrinu mietkes, viskas vietoj, vakumai irgi. Turbakas bando pūsti, bet tik pradėjus dusta viskas, atrodo kad trūktų kuro.
Įdėjau seną kuro f., nepadėjo :D
Nulupu dangtį, valikas negražus, bet matęs ir blogiau.
Lupu purškalus (niekas nesupranta, kaip galėjo sutapti, bet turbako uždėt blogai neįmanoma, kaip ir diržų)
Persandarinu juos, du šiek tiek prapūsti, bet vaizdas ne baisus.
Nepadeda.
Keliu von valiką, keičiu kompensatorius, šiek tiek paobliuoti. Norėjau pakeisti ir valiką, bet pamačiau kad neturiu valiko guolių nes senieji baisesni už patį valiką. Taigi pagalvojau, kad nuo jo trailint negali, bet pasikeisti kažkada reikės. Dabar svarbu, kad važiuotų auto.
Surenku su naujais kompensatoriais, senu valiku, tas pats, jau neviltis. Liko 2 val iki mašinos atidavimo. Pasijungiu kompą 10 kartą, paleidžiu turbo testą - basic settings - 011. Sukyla abarotai, užsipučia normaliai tuos 100mbar, bet ir paprastai taip užsipūsdavo. Viskas veikia kaip priklauso. Paleidžiu EGR testą. Nereaguoja. Visiškai. numaunu vakuumą, kol kompas daro on/off, ten neatisranda vac niekada.

Matyt sugedęs valdymas, glušinu EGR, važiuoja normaliai. Trauka padinginėjo kelis kartus, tada išmetė čeką, klaidos nepažiūrėjau, nebespėjau, bet tada jau puse velnio važiavo. Greičiausiai dėl glušinto EGR.

Kaip paaiškinti? Kaip keičiant turbokompresoriaus agregatą galėjo susivaryti EGR? Ar nevaldomas EGR neturėtų būti uždarytas? Ar vis tik turbo slėgis gali pakelti vožtuvą? Pabaigoje, jau nebuvo kada diagnozuoti, bet lyg išgirdome kažkokį šnypsšimą prie vožtuvų bloko, laiko nebebuvo, nieko neradome, vakumo pompytės nespėjom pasijungti.

Kaip toliau aiškintis? Gal tiesiog kažkoks vakumų bloko gedimas?

2
Kita / Reikia įvairių 200 20v / s4 / b4 / 2,2T 20v dalių
« Įrašytas: 2016 Rugsėjo 20, 21:28:47  »
Sveiki, nusprendžiau viską surašyti į vieną vietą. Reikia pastoviai visokių smulkmenų
Viskas eis į 200 20v bet kai kas tinka nuo kitų modelių
8 622 56 576 Vilnius Kaunas

pradedam:

Reikia nuo bet kurio 2,2T 20v motoro (urq, s4, s6, s2) - aby aan 3b rr išskyrus RS2 ADU oro sruto matuoklės, geros naudotos, moku apie 50e
vag 034133471K bosch 0280213007

kol kas nebeieškau, panašu kad kitur bėda

3
sveiki,

bajoras su savo tema negrįžo, kuriu naują, jei ką sujungsime.

Pradedu keliais klausimais:
LT topografinis žemėlapis, tas pats pats detaliausias kur su visais miškais šunkeliais ir t.t.
kiek skaičiau internete, jis tinka tik garminams, ir po kiek laiko visai jo gavimas buvo nutrauktas. Ką geriausio šiai dienai galima gauti? Problema tame, kad žmogus turi ir android telefoną, ir tomtom senesnį, bet garmino neturi.
Yra šansų ką nors jam pasiūlyti? mokamo/nemokamo/legalaus/nelabai?

Kas iš jūsų vis tik naudojate GPS seklius savo automobilių apsaugai? Gatai gal turi ką iš xiaomi ar pan. pasibandyti? Žinau kad yra blokatoriai visokie, bet vis tik, ar verta?

5
Audi C3 / C3 nepastovus, žemas krovimas prie aukštos aplinkos temperatūros
« Įrašytas: 2016 Birželio 27, 00:50:25  »
taigi, nusprendžiau neteršti C3 elektros temos, ir sukurti bene visiems C3 savininkams aktualią temą:
kodėl silkės šaltos krauna gerai, o pakaitusios blogai?
Taigi, pradedu su savo istorija, tęsinys nuo http://www.audiklubas.com/forumas/forumo-dalyviu-auto-garazas/domo-audi-200-20v-zylas/msg1896892/#msg1896892
Nusprendžiau susitvarkyti.
Trumpai tariant, generai pas visus tvarkingi, nes visi generų specai moka juos padaryti, nuvežt restauruoti mokam visi, kuriasi? kuriasi. Krauna? Krauna.

Pasidariau kurią dieną kelis testus.
Pirma, ar yra normalu matyti 12.44 V ant generatoriaus, kai jam duodama 60amp apkrova? Taip, su tokia apkrova jis kas dien nevažinėja, tai akumas pakrautas visada. Turiu srovės reples + multimetrą, labai lengvai replės užsimeta ant genero pliuso ir pasimatuoju ant to paties pliuso įtampą. 60amp sukėliau sujunkdamas viską automobilyje, kas susiję su elektra. Saugyklinėje belieka 11,xxV. Apie kokį prietaisų veikimą gali būti kalba?
Reguliatoriaus reitingas 14.5V, generas 110Amp
Mano supratimu, nenormalu. Ir spjauti į veidą meistrams jau dabar? :) Kitaip sakant, jei genero reitingas yra 110AMP, prie kokios įtampos jis tą srovę turi sugebėti atiduoti? 12v? AR vis tik tų pačių 14,5v? Ką deklaruoja gamintojas?
Pažaidžiau ir radau tiek, kad pas mane įtampos skirtumas nuo genero iki akumo yra 0,9V prie minėtos apkrovos. Čia kai karšta. Kai šalta, spėju, mažiau bus. Tai bet kuriuo atvėju per daug ir teks keisti laidą. Kitas niuansas, nuo akumo keliauja 2 laidai į saugyklinę. Saugyklinėj L30 terminale turime 170mV prie 60 amp - tiesa ne visi amperai keliauja į saugyklinę, nes dalis pasilieka krauti akumą, čia jau nematavau kiek. Tai kaip ir bėdos nemanatau šituose laiduose. Ką manot jūs? per daug ar ne per daug? keisčiausias fenomenas yra tas, kad srovė teka Generas -> Akumas -> saugyklinė. kaip ir sumoj Generas -> saugyklinė turėtų būti 1,1V skirtumas, čia tebuvo tik 0,7V skirtumas, tai kažkur matematikoj prasileidau.

Sprendimas: keičiam laidą starteris-akumas (generas - starteris jau pakeistas pas mane).
Šiuo metu ieškomas geras nekinietiškas laidas, oe eina 25mm2, gal reikia pravesti 35mm2? Antgalį pats užsispausiu. Arba pabandysiu pritaikyti bmw e39 laidą - ten jie labai rimti. Gal kas patirčių?

Egzistuoja urbaninė legenda, kad silkių generai niekada normaliai nekrovė, gal dėl to kad jie palei žemę gyvena, o gal dėl konstrukcinių bėdų. Pas mane garantuotai bus kokia apvija iš dalies pramušta, o šito didvyriai nepatikrino? Egsiztuoja spec stendas tokiem dalykam? Jeigu sakykime tai yra konstrukcinės bėdos, dedant naujesnį generą, koks jis turi būti?
pagal VytautasV, jis dėjo sau nuo c4 ir visos bėdos baigėsi. Dėja nežinau ar nuo c4/100 ar nuo a6/c4. Bet sakė viskas plug and play. Bet visgi, jeigu imant generą su tuo pačiu išoriniu ventiliatorium, ar ne bus tas pats?

Tai visgi kaip yra? Kurie tie geri? Kas turite c4/100, ar ten jau krovimas visada kaip įkaltas ar tik nuo a6/c4 tas prasidėjo?

Nenoriu aš tų modų, bet matot kad kitaip neišeina su silkės detalėm. Nebent gauti vidurius naujus OEM BOSCH į generą, tada nebent. Bet vėl, 110amp generas gan retas pas silkes.

6
Sveiki,

daug kam kilo klausimas, bet atsakymų nėra.
Standartinis setupas, C3 su HP2 stojikėm, nors net ir jų nereikia, pažeminta mašina. Ratai R17/225/45 iki gyvo kaulo nusibodę.
Kiek žinoma, daug kas skundžiasi kad ėda padangų vidurius. Kodėl? Jei išvirtimas suvedimas pasidaro idealiai?
R15/195/65 žieminukai - viskas idealu, niekas nedyla

Idėjos tokios, kad kažkas ant posūkio vyksta, kažkas išvirsta, užspaudžia, užlaužia vidurinę briauną. Tiesiai stovint viskas idealiai. Geometrija ant "nuliukų". Panašu kad blogiausia priekyje, bet lyg matosi ir gale. O gal tai pasėkmė to, kad kilnojami ratai kas sezoną priekis-galas ir vis tik ėda tik priekį?
Kiek aiškino, silkės važiuoklė nepritaikyta platiems ratams - tiesiog per mažai svirčių, nekompensuoja jos posūkio metu išvirtimo į kažkurią pusę. Kažkas tokio. Nevisai suprantu. Realu?
Dėl to padangos tik naudotos, senos, nes gaila. O gal dėl to, kad jos senos, taip ir darosi? tiesiog per kietos? realu?

Nudyla žiauriai, runflatus suvariau iki metalo

Kokie sprendimai? Šiai dienai turiu fetišą susigalvojęs, viską sukrauti atgal OEM, išskyrus stadžius ir self levelingo panaikinimą, na ratus gal r16 bbs nuo v8.  Gal net grįžti prie hidraulinių stabdžių. Bet greitu laiku nesiryšiu.

foto: http://www.audiklubas.com/forumas/audi-c3/audi-100200-pokalbiai/18650/?msg=1801578
http://www.audiklubas.com/forumas/audi-c3/audi-100200-pokalbiai/18675/?msg=1801614

realių šiandienos foto padarysiu, sakykim, dienos bėgyje?

bet nėra čia ką daryt, c3 savininkai žino apie ką aš

7
Dyzeliniai varikliai / Kaip Domas a3 TDI PD 96kW ASZ taisė
« Įrašytas: 2016 Kovo 17, 01:00:02  »
A3 tdi pd ASZ 96kw
egras išplautas iki blizgėjimo, specialistai dirbo

011 basic settings testuoja turbinos veikimą iš dalies. jei atmosferinis slegis 971mbar, tai ten sukyla iki 1168mbar. kaip ir viskas ok.

tačiau

003 basic settings, kur tikrinamas egr.. kažkas ne to. Apsukos sukyla - ok, kol egr off viskas ok. Kai tik pasidaro ON - jei variklis ne darbinės temp o šaltas ir vėsus, pradeda dusti ir gesti. Elsoj rašo, kad temperatūra minimum 80c. tai čia normalu kad šaltam nudusta motoras?

Karštam kaip ir nedusta, bet labai pulsuoja ir dūmina egr on testo dalies metu. Ar tai normalu? Kartais atjungia ryšį su vcds net, palieka spiralė degti, nors klaidos nefiksuoja.

AR TAI NORMALU?

Pabandymui užglušinau egr. Viskas ok, o ir turbo testo metu vietoj 118x mbar pasiekiamas 1245mbar slėgis. Gal visgi kažkas su tuo egr negerai?

turiu video, įkelsiu ryte

8
Dyzeliniai varikliai / PD TDI laidų pynės riebokšlis?
« Įrašytas: 2016 Vasario 08, 09:59:42  »
Sveiki,

Kaip žinoma susidėvinti vieta pas pd motorus yra laidų pynė galvutėj, detalės nr 038971600
Pas mane ties jungtimi šlampa tepalu. Kataloge naujos tarpinės atskirtai nerodo.
Kadangi marijos žemė yra tdi karalystė, tikrai kažkas žinosit kaip pigiai suremontuoti. Visos laidų pynės keisti nenoriu. Būtų smagu, nes mėgstu oe dalių pakuotes, bet norisi pataupyti

9
Audi Quattro/Sport Quattro / PERKELTA: Audi A4 2.0T Quattro 2009
« Įrašytas: 2016 Sausio 27, 13:17:05  »

10
sveiki,

kuriu naują grupę tiems kas planuoja iš čia užsisakinėti ir nori susigrupuoti, sutaupyti ant siuntimo.

Pvz man dabar reikia https://trshop.audi.de/konakart/SelectProd.do?prodId=12214&manufacturer=manufacturer&category=New+produced+parts&name=BALL%20SOCKET&model=0001

kas perkate už brangiau, ir priimtumėte mane į užsakymą?

12
V8 / V8 uždegimo sistemos perdarymas į modernesnę
« Įrašytas: 2015 Rugsėjo 12, 22:20:19  »
sveiki,
šitoj temoj krausiu info ir foto apie V8 uždegimo sistemos modernizavimą pagal http://audiv8.ru/forum/index.php?showtopic=2679?s=d0f69cdc3b8e886ee82752183158e6c9
pasiūlymai ir patarimai labai laukiami, nes patirties mažai. Pirmosios foto bus jau šiąnakt.
Kiek žinau tą reikalą turi noone, bet jis jo niekur neaprašęs.

13
Dyzeliniai varikliai / Senųjų pakaitinimo žvakių tikrinimas
« Įrašytas: 2015 Sausio 12, 13:56:33  »
Variklis: 1,9D 47kW, modelis Golf 3, kažkurie seat, passat b3, audi 80 bulka

Realiai situacija tokia, kad pradėjo prastai kurtis. Krauna gerai (14.1-14.2V), akumas po važiavimo palaukus 3 valandas 12.6-12-7V lieka, kas yra beveik 100 proc pakrautas, tačiau iš garso suka sunkokai (nesu tikras), o kai užsikuria, tai kažkuris cilindras nedirba, kelias sek., tai arba vėl galva skilo, arba kažkuri žvakė numiro, keistos jos 2012 pavasarį visos naujom.

Ar yra paprastas būdas jas tikrinti pvz su


Nu nes dabar atsukinėti viską tai patys suprantat, o 2 žvakės pas mane visai už siurblio, reik specifinės terkšlės. O ant kiemo dirbt ne kas - žodžiu ar yra paprastas būdas ar ne?

Žvakės pajungtos 1 pliusu per visas kartu. o ne 4 laidais.

14
Benzininiai varikliai / Wideband zondas Bosch LSU4.9 17 025
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 04, 10:55:43  »
Edit: nieko nebeieškau, tema paliekama archyvui, tolimesnė raida persikelia į http://www.audiklubas.com/forumas/forumo-dalyviu-auto-garazas/domo-audi-200-20v-zylas/msg1674640/#msg1674640

Sveiki, reikia info, kur montuojamas BOSCH LSU4.9 zondas, kokių metų automobiliuose, planuoju cheap wideband projektą zylui, tai kolkas ieškau naudoto, tik nežinau kur ieškoti.
vidurinis, su daug skylučiųbosch numeris 0 258 017 025 / 0258017025, vot ir klausimas, kokius AUDI numerius jis atitinka, spėju jų yra keli dėl skirtingo laido ilgio, o fiškė manau visų vienoda
taipogi spėju kad visi zonai nuo tam tikrų metų yra 4,9 gal nebent skirias prieš catą ir po jo

Taipogi kiek žinau tinka visi su kodu 0258017***, skirias tik fiškė

15
Variklis / Mechaniniai mazgai / Audi 200 20v 3b įvairios dalys
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 08, 01:40:02  »
Sveiki, šitoj temoj sukelsiu įvairias parduodamas dalis nuo 200 20vT modelio. Ar tinka kitoms auto klauskit - atsakysiu.
Visos detalės Kaune, Šilainiuose arba Vytėnuose, pats čia būnu retai, esant reikalui kas nors gali perduoti, žodžiu problematiška tik su kitais miestais.
Dovanokite už foto kokybę, suprantu kad baisios, kitų padaryt neturiu galimybės

daugiau info pm arba 8 622 56 576, jei nekeliu palikti sms, atskambinsiu iš kito numerio.

16
Audi C3 / 200 20v centrinis Torsen reduktorius, 5 pav dėžėj - info
« Įrašytas: 2013 Spalio 08, 10:40:56  »
NIEKO NEBEIEŠKAU, tema palikta informacijai apie detalę

Info apie Torsen reduktorių 200 20v kėbule kuris tinka nuo kai kurių modelių nuo įleistarankės c3 laikų

016409751A, ilgu flanšu,
http://trshop.audi.de/konakart/SelectProd.do?prodId=5948&manufacturer=manufacturer&category=Vorderachse%2C+Ausgleichsgetriebe%2C+Lenkung&name=MITTENDIFFERENZIAL&model=0001

Tinka nuo:
visų V8 mechaninių 5 pav dėžių (kodas AWW)
visų 200 facelift, jų kodai AOB, AOC, APZ, ADY, ADZ, AOA, AUN, AUP, AUL, AUM
tik kaikurių audi 100 facelift: su dėžėm AOB AOC AUP AUN, kompelktuojamos su mc/mb/kg/1b motorais >120kW


Netinka 01E409751F ir kiti nuo
V8/S4/a6 6 pav dėžėm CBN, CBM
visos modelių gamos įskaitant coupe, a4, a6 a8, a80q kurių torsenas 01A409751H ir kiti,
audi 100 C3: AMW, AML, AKT, AXM, AXK, žodžiu visos audi 100 iki 105kw sakykim
žo tokie su trumpu flanšu


17
Gyvenimo pomėgiai, interesai, hobi ar kita... / Elektronika
« Įrašytas: 2013 Balandžio 23, 12:28:38  »
Neskaitant to kad su automobilių elektra nesusitvarkau, atgaivinau neseniai seną hobį, pradėjau su lituokliu vėl draugaut. Šiuo metu dirbu su Swiched-mode energijos šaltiniais, bandau vieną iš atx pasidaryti paprastą patogų naudotį šaltinį, kitą reguliuojamą. Kolkas abu sudeginau :)
Kolkas trys power tranzistoriai nulėkę, pusę diodo tiltelio, keli saugikliai, ir dar neaišku kas.

Jei neatsiras besidominčių, temą trinsiu lauk :)

Kas dar užsiimat panašiais dalykais?

18
Kitos variklio skyriaus temos / Ankstyvas degimas, detonacija, TDC, LPP
« Įrašytas: 2010 Rugsėjo 28, 02:19:33  »
Nusprendžiau pakurti temą apie detonacijas, degimo laiką, variklių mirtis ir pan. Pačiam tai buvo tamsokas miškas, paskaičiau staipsnį didelį (anglų k.) pašviesėjo labai. Rekomenduoju ir jums. Profesionalesni vartotojai tai supranta, bet mėgėjams kaip aš - labai į naudą.

ne viską išverst galiu, tai kaip kas anglų k.

Straipsnio rakiniai žodžiai: kuro oktanas, TDC, BTDC, ATDC, location of peak pressure (LPP), detonation, pre-ignition, knock +sensoriai, perkaitimas, žvakių šaltumas, degimo kameros analizė po variklio nusibaigimo, lambda, kuro riebumas, liesumas, WOT (wide open throttle), suspaudimo laipsnis, išmetimo temperatūra +jos kitimas, detonation induced pre-ignition.

Straipsnis čia: http://www.contactmagazine.com/Issue54/EngineBasics.html

Engine Basics: Detonation and Pre-Ignition
Written by Allen W. Cline
Reprinted from Issue 54 of CONTACT! Magazine, published in January, 2000

Jei tema bus pasisekus su pakankamu susidomėjimu, bus galimą ją sticky padaryt

19
Elektros skyrius / 1.6D 40kW nenoriai kuriasi
« Įrašytas: 2010 Birželio 14, 15:23:04  »
Sveiki
VW golf 2 1,6D 40kW toks pats variklis kaip perechode buvo.

Žo kartais nenori kurtis, sunkiai prasuka variklį. Akumas neaišku kelintų metų, datos nerandu.
Kai buvo su juo ilgai važiuota, ir bandom kurti 13,0V laiko, užsikuria iki 14V pakyla.

Per naktį amžinai nusėda. Patikrinau ar įra iškrova, tai buvo 0.00A :) Pajungiau teisingai.

Nuimėm klėmą per naktį, patikrinom: 12,90V prieš naktį, 12.70V po nakties. Prieš naktį kūrėsi, po nakties ne. Pakrovus su pakrovėju kuriasi visada. Ar gali būti, kad akumo startinė srovė 'pavargus' nors žiūrint į įtampą per daug nenukrenta pernakt.

Tiesiog nežinau ar tikrai naujo akumo reik ar kažkas kita gali būt.

Mašina užsienyje, o vietiniai tokių netvarko.

Dėkui

20
Elektros skyrius / Audi 200 20v greičio signalo problemos?
« Įrašytas: 2010 Gegužės 04, 01:38:00  »
Sveiki,

dar kai buvau LT nesugaudžiau galų su savo silke.

Viskas prasidėjo nuo to kad jau senokai neveikia autopilotas. Kartais bando jis kabint man padėt pedalą prilaikyti, bet retai, ir čia jau laikant įspaudus FIX, desperatiškai bando kažką daryt. Laidai praskambinti, sistema (vakuminė sandari) viskas patikrina paga repair manualą, liko du dalykai - pats autopiloto ecu grybauja arba greičio signalo negavimas iš dėžės.

Abs veikia normaliai, bet va buvo pjaunant Lietuvon 1600km visą laiką neveikė (jei gerai pamenu tik užkuri iškart dega abs aus). Kaune pasitaisė. Buvo kad važiuojant 100kmh išsijunginėji jis man, įjungi, po minutės kitos išsijungia. Bet kol veikia, veikia gerai. Gal daviklius mato gerai, bet bedro greičio (to kur iš dėžės) kartais nemato? Ar išvis absui tas daviklis aktualus?

Galinio difo blokiruotė kartais atsijungia per anksti, kartais per vėlai - bet manau čia įtakos turi stringanti mechaninė dalis.

Keiščiausia tai kad skydelis rodo gerai, tik porą kartų mačiau greičio rodyklę grybaujančią.

Teko kažkada rasti tokią klaidą:
00545 - Engine-Transmission Electrical Connection
        07-00 -- Signal too Low
Gali būt ji su tuo susijusi, nors po trynimo nesikartojo.

Toliau sako borto kompas kad su bako likučiu galiu nuvažiuoti 1500-1800km, nerandu ryšio su tikru skaičiu. Èia įjungus degimą arba pradeda normaliai rodyt arba minėtas reikšmes. Kai rodo normaliai tai visai teisingai.


Ar minėti dalykai gali turėti saryšio su minėtu greičio davikliu esančiu dėžėje? Nelabai man pavyko tą daviklį rasti... Mistika. Kokios idėjos?

21
Elektros skyrius / Audi 200 signalizacija
« Įrašytas: 2010 Vasario 03, 22:03:42  »
Sveiki.

Kadangi signalizacijos pultelis niekad pas mane iš toli neimė, tai galvojau pasikeisiu bateriją, praždioj kad pažiūrėt kokia atsidariau pultelį ir senąją ištraukiau, ir ikišau atgal. Tada lemputė ant pultelio pradėjo šviesti (ar greit mirksėti, nepamenu) Paspaudžiau abu mygtukus iš eilės, nustojo. Tada mirksėjo tik tada kada priklauso, bet mašinos neberakino. Jis tik tam pas mane ir tenaudojamas buvo. Realiai pačios silgnalizacijos nesu bandęs. Virš vairuotojo kojų buvo blokelis kažkoks vertex ar pan, nepamenu, seniai lindau, ir ant jo parašyta keyless entry system, tai turbūt ten tik atrakinimui ir naudojama ji. Pagal pultelį matos kad sistema sena. Pakeičiau pultelio baterija nauja - tai šį kartą nei šviėtė nei mirksėjo, tieisog kai paspaudi knopkę mirksi kaip ir ankščiau, bet įkišus bateriją tokio bajėrio nebuvo kaip perkišus senąją.

Šiandien vėliau padarysiu nuotraukų ir duosiu tikslesnės info apie signalkę, modelį ir pan.

Sugadinau pultelį?

Dėkui

22
Naujienos AUDI gyvenime / Audi UR-quattro atgimimas? Audi Project Anniversario
« Įrašytas: 2009 Rugpjūčio 10, 16:43:06  »
Štai tokį straipsniuką rado draugas internete, atrodo visai nieko, na gal gamins naujo dizaino audi, bet įkvėpimas eis iš ur-quattro - aišku niekas neatstos senojo žvėriuko, bet vis šis tas.
Visai palaikyčiau tokio naujo automobilio gamybą.

Pasiskaityti galit čia, tik kad angliškai :)
http://www.carmagazine.co.uk/Secret-new-cars/Search-Results/Spyshots/Audi-Project-Anniversario--grandson-of-Ur-Quattro-050809/

23
Klubo narių auto parkas / Domo Audi 200 20v / zylas
« Įrašytas: 2009 Rugpjūčio 03, 01:48:14  »
 (h)
Taigi 2009 birželio 29d. apie 5 val ryto žengtas neblogas žingsniukas gyvenime - pirmoji auto :H Golpas buvo ne mano, tdinas irgi - juo važinėjau dar iki tesių tik. Daug kam gali pasirodyt, kad čia per stipriai, na iš tiesų, stipriai roviau, kaip tokiam amžiuje ir tokia auto... Na bet jos kaina buvo man tikrai didelė, turiu omeny ne tik pinigus...

Šiuo metu pabėgęs iš lietuvos, taip kad zylą matys tik vietiniai iki žiemos, bet tuomet irgi planuoju didžiąją laiko dalį praleisti jį tvarkant, nes dar ne vieską spėjau.... Kolkas senos fotkės, ryt padarysiu naujų, nes dabar tamsu, nors ir zyls 5 metrai nuo manęs už lango  :H

Šiaip jis atrodo eilinis zylas, jokių didelių naglų ratų, salonas neatnaujintas, lubos nešvarios, magas nekoks - norėjau becker, bet širdis neleido į nebūtinus daykus investuoti, kai techninė dalis neprikeltia visiškai. Rei bov (pop-off) pakeist nes gęsta kada nereikia, kai numeti nuo daug apsukų (atleidi gazą) ant laisvos pavaros ar išmynus sankabą. Tada kardaną keisiu nes jo granatos dungsi - pakabinamas sutvarkytas. Tada dar pasikeisiu sankabą kuri ne ideali ir kuri gali būt priežastis dėl sunkiai lendančių 1 ir 2 pavarų. Jei nepadės - tada dėžę krapštys reikės. Šiandien numiręs starteio soleinoidas yra, bet ryt keisiu.

čia šiaip visos foto http://domas.hard.lt/Audi_200/ Ten jos didelės, į ten visada dametu nuotraukas... Jei ką sportinio vairo ir račiago nėr, uždėjau originalius. Kaip minėjau ryt bus naujų foto  (h)

24
Žinynai / Audi RS4 / RS6 žinynai
« Įrašytas: 2009 Balandžio 28, 19:13:11  »
http://www.jlosee.com/images/RS4/PDF/ kalnas info apie rs4, schemos, serviso manualai (Audi.ssp.921603.pdf)

O čia neblogas dokumentas apie RS6 http://www.s4-mtm.com/images/RS6-C6StudyGuide.pdf

25
AUDI in the World / Audi in Denmark
« Įrašytas: 2008 Spalio 05, 13:05:57  »
Vietinių audistų duomenys:

Domas, 7400 Herning, 50 34 77 78, su auto
Erikas , S¸nderborg, 50 23 34 04, kolkas be auto
Marius, Århus, kam tas numeris, su auto
Aivaras, Århus, 52803036
Paulius, Hinnerup, nr nežino, su auto

Toliau informaciniai postai apie viską, svarbesni dalykai, gal bus papildoma kada nors..

Servisai:
http://www.audiklubas.com/forumas/servisai-ir-meistrai-ms-apylinkse/servisai-ir-meistrai-danijoje/new/#new
Pasidalinkit info jei tokios turit :) Kazkada Domas buvo surases daug srotu Dk, bet dabar neberandu, butu gerai vienoj temoj turet viska

Draudimai autmobiliams:
tai kaip del tu draudimu nes nusipirkau daniska audi a4 benza, tai kainas siulo jie zveriskas... gal kas zino koki pigesni nes jau daug apskambinta :(
gauk iš LT draudimo pažymą kad neturėjęs įvykių tam tikrą laiką, jei esi turėjęs auto ant savo vardo.
tai kad cia nevisur padeda tie israsai, kietiems da....p.....  visiskai o juo laba kad dauguma draudimu aplink nera reikia rageliu sneketi.
nevisiems, bet reik užsiimti ir bandyti, jei nori sutaupyt
Jeigu studentas esi  ir priklausai IDA tai draudimas ~50%  pigesnis nariams.
stazas beveik sesi metai tik, kad pirma danijoj masina ir dar audi. tipo  joms brangesnis draudimas.
neesu studentas.. 13000kr pigiausiai pasiule uz 1.6 benza.
http://www.dafforsikring.dk/
Pamegink čia pasiteirauti, draudžia tik nuo 21 metų tad būna pigesnis draudimas.
su tokia pažyma kad neturėjęs draudiminių įvykių bandžiau, nedavė nieko. reikia su draudimo stažu. man analogiška situacija. bet žinau kas per pažįstamus įkišo ir iš policijos. taip kad gali bandyt
aa :D nu aisku pirmiem metam daugiausia atbasliuot reiktu paskui jau pigiau tas draudimas, o  kaip ten yra kad studentam i ketvircius isskirto tai cia registracijos mokesti masinos ? o draudima ir kelius iskarto turi sumoketi ?
registraciją galima mokėt ten po kapeikas studžiam.

tiek kelius tiek draudimą moku 2 kart per metus
Įvairūs SKAT reikalai automobiliams:
patikslinu. Standartiškai kelių/žalias/svorio/grønejerafgift/vægtafgift yra 2 kart per metus mokamas, nžn ar galima pasikeisti. Daug kur internete lentelėse rašo sumą per pusmetį, o ne metus.
Draudimas įvairiai, manau dažniausiai kas metus. Aš mokėjau kas metus, dabar pasikeičiau į kas pusmetį. Įmoka padidės dėl to 5prc.
dėl kelių mokėščio tai nevisai tikslia america parašė. Priklauso nuo kuro tipo ir arba nuo auto svorio (jei auto 1 registracija IKI 1997 liepos 1) arba nuo kuro sąnaudų, jei auto pagaminta nuo minėtos datos.
Čia kainos abiem variantam: http://www.nysynet.dk/vagtafgift.htm nurodytos pusmečiui.
Jei auto dyzelinis ir neturi DPF kietujų dalelių filtro, +500kr per pusmetį prie minėtų mokėščių
Baudos už nedaniškus numerius:
del baudos klausk Domo jis man rodos yra kibes ar zino kas kibo nes pas mus tik kalba kad vieniems atema ir bauda deda o kitiems atima tik numerius ir turi susimoketi afgift'a.
aš baudos negavau, aš apskritai gan unikaliai išsisukau, sumokėjęs tą kvartalsafgift už laiką kurį turėjau audi. Būna atima numerius arba atima visą auto. Pirmuoju atvėju galima bandyt gaut kitus nr (ypač gerai kai neatima dokų, nors man atėmė) ir kalt Lietuvon, antru atveju jau klaust ko jie nori. sakau nežinau kas yra gavę baudas, asmeniškai nepažįstu, nors per radiją kai pasakojo apie tuos dalykus tai loja kad gresia baudos tiek pat kiek afgiftas - netikiu. Niekur jos nereglamentuotos, manau gazdina. Tie kurie sako, kad "va mano pažįstamas gavo baudą" gali būt neteisūs, gal tas draugas budulis nemokantis kalbų, ir pats nesupranta už ką moka pinigus, gal tai tebuvo afgiftas
GedasQ istorija apie tai kai skatas užlaužė, kiek pamenu baigėsi tuo kad registravo :(
http://www.audiklubas.com/forumas/audi-in-the-world/audi-in-denmark/msg1256484/#msg1256484
Online servisai, techninės tikrinimas, online perregistravimas:
žinau, http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/ čia su kėbulo numeriu arba valstybiniu numeriu dėl syn

o visi kiti duomenys yra prieinami viešai čia, mokesčiai kada mokėti, koks draudimas ir t.t. https://motorregister.skat.dk/dmr-front/appmanager/skat/dmr?_nfpb=true&_nfpb=true&_pageLabel=vis_koeretoej_side&_nfls=false reik pasirinkt reg.numer arba stelnummer ir įvesti.
o registruoti nusipirkus neina dar internete?
beje dekingas uz info.
yra: http://www.skat.dk/SKAT.aspx?oId=1817299

Registracijos kainos skaičiuoklė:
va, pasirodo jau nete jau yra visom mašinom registracijos afgifto skaičiuoklė, ne tik naujom
https://motorregister.skat.dk/dmr-front/appmanager/skat/dmr?_nfpb=true&_nfpb=true&_pageLabel=beregn_registreringsafgift&_nfls=false
naujos kaina ir kuro sąnaudos km/l susiradau čia: http://bilmodel.dk/Biler/
tereikia tik handelspris šiandienos, tipo rinkos kaina, kurią atrast reikia pagal skelbimus tipo :D aš naudojau savo seną skato suskaičiuotą kainą 45.000 (čia incl moms + reg afgift)

tai zylui būtų 27k visdar

ir http://www.bilpriser.dk/zipcode.do?type=levy bet čia tik naujesnėms auto, ne visos yra

Įvairūs reikalai:

Kas netingit, ikelkit savo Ferrari ir Lamborghini :)
http://www.audiklubas.com/forumas/audi-in-the-world/forumo-dalyvi-auto-garazas-%28nebtinai-audi%29/

DR licens atsisakymas:
Šiek tiek į tiesą lenkiat, bet nevisai.

Pirma, jei jam pasakot kad nieko neturit, tada ir neregistruoja jis, arba vistiek ignoruoja ir užregistruoja. Jei neregistruoja, gausit laišką, kad "oi mes žinome kad 99prc danų turi telikus etc, prašau sumokėkit, jei turit, ir ten duoda voką atgal siųsti su savo sąsk. nr., tai tokius vokus demonstratyviai degindavom, prie draugų prikolinom, oi netyčia užsidegė, su jais taip ir reikia, ir nieko nepripaišys. Jei jis užregino, arba sakė kad neregistruos, bet vistiek užregino, krč jau esat registruoti, gaunat indbetalingskort (tipo sąskaita apmokėjimui), priklausomai nuo to kelintas priminimas, ji būna geltona arba raudona. Tą jau reiks mokėti ale. Jei nemokėsit, antstoliui nesiūs, bet siūs skatui, kuris jums bus kaip antstolis - nori moki, nenori - nuo taxus nuims.

Kai tik užregina, reikia atsisakyti (egio afmelding nuoroda). Tik kai jis vaikšto sekmadienio naktį, iškart atsisakinėt nerekomenduoju, juk dar galit būt neįvesti į sistemą. Kai mane pagavo (kompą pamatė pro duris), palaukiau iki kol atsiūs pirmą sąskaitą, ir atsisakiau, daugiau nieko nesiuntė. Žo pataikiau laiku atsisakyti. Nes jei dar vėliau, būtų mano licenzija nutraukta, bet už tą laiką nuo prigavimo iki atsisakymo jau trumpins sąskaitomis, ir jas taipat siūs į skatą, tai variantas jas sumokėti būtų.

Dar galima, jei jau nespėjot laiku atsisakyti, backdatinti atsisakymą, tik dėja nebe per atsisakymo formą, o per kontakt formą, rašyt kad laba diena nieko neturiu

Tai tiek.
Nuoroda: https://www.dr.dk/DR/Licens/DR.Licens.Forms/HusstandUnsubscribe.aspx

Detalės:
Sveiki, gal galite pavardinti auto parduotuviu adresus Danijoje? Nes reikia kuro siurbliui tarpines keisti, nebespeju kuro pirkti.
http://www.mekonomen.dk/ nebloga
www.refako.dk nebandžiau bet turėtų būt gerai
www.thansen.dk dauguma kinietiškas betu turi daug ko ir vietoj
http://www.hoyer-autodele.dk/ kiek kalbėjau su jais tai sako kokybė turi atitikti oem standartus, bet abejoju ar geros kokybės pardavinėja
http://www.dataophug.dk/ ir http://www.ditonet.dk/ šrotų duombazės

tarpinė daniškai pakning
Laikinų numerių išsėmimo ir eksporto peripetijos, kol kas niekas neaišku:
http://www.audiklubas.com/forumas/audi-in-the-world/audi-in-denmark/msg1291873/#msg1291873

Bilsyn (t/a) praleidimas ir ne:
būna visaip
jei yra nedideli trūkimai gauni BET - betinget godkendt, kas reiškia "nedideli trūkumai" ir juos susitvarkyk ir važinėk toliau, į t/a nereik varyt, praeini iš pirmo karto, na bet tipo negali važinėt kol nesusitvarkei, teorijoj policajai sustabdę gali patikrint ar susitaisei ką reikia.
tada jei dideli trūkumai bet jų nedaug gauni OOM - mulighed for omsyn, turi arba per 14 arba 30d susitaisyt ir atvaryt dar kartą, ir tada jie pažiūrės tik tai dėl ko buvo nepraeita, todėl kainuos tik 250dkk antrą kart
ir gali gauti IGI - ikke godkendt, jei trūkumų daug ir blogų, esu golfui taip gavęs nes tik nupirkęs variau ir galvojau pasakys ką reikia susitvarkyt ir sutaisysiu ir varysiu iš naujo, nes meistras manė kad antras kartas nekainuos nieko, klydo, tuomet dar 400dkk kainavo, tai viso 800 vien už t/a paslaugas paėjimas kainavo.

praktikoj nežinau kada duodama IGI arba OOM, kur ta riba. Pvz dabar golfą neseniai variau dar atrado dvi mažas skylutes slenkstyje - BET gavau, susitvarkiau Lietuvoj ir ramus. Kolegai su auto buvo viskas gerai, bet vienas galinis ratas nestabdė beveik. gavo OOM

Puslapiai: [1] 2