Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - V-Power

Puslapiai: [1]
1
Kita / C3 el. langų mygtukų rėmelis
« Įrašytas: 2016 Rugsėjo 27, 18:22:09  »
Sveiki,
Reikia NEįleistarankės vairuotojo duryse esančių el. langų mygtukų rėmelio-laikiklio. Sveiko.
Turintys - rašykite PM arba 8-66I-50O6I

Ačiū

2
Važiuoklės skyrius / Trukčiojimas pradėjus važiuot
« Įrašytas: 2015 Spalio 15, 00:01:06  »
Nenusprendžiau į kurį skyrių rašyt apie tai, nes nežinau kurią sistemą kaltint
O reikalas toks, kad pajudant iš vietos mašina nemaloniai sutrūkčioja, nesibėgėja sklandžiai. O pajudėjus iš vietos tiek pirmu tiek kitais bėgiais greitėja jau be jokių sutasymų. Tą sutąsymą pajudant iš vietos sunku apibūdint, lyg kas būt prie mašinos prikabinta ir ją laikytų o po to atitruktų, ar akimirskniui sukimo momentas dingtų.
Nemaloniausias tas truktelėjimas-trūkčiojimas būna kai pajudi ramiai be didelių gazų, iki poros tūkstančių apsukų. Kadangi viens priekinis amortikas jau dienas suskaičiavęs, tai ir visa mašina dėl to pasiūbuoja  ff

Kas čia galėtų būt, kas nors pakaboj? Sankaboj? Motoro kaltint neturiu priežasčių, stabdžiai lyg ir nei vieno rato neklynija..
Ačiū už patarimus

3
Audi C5 / Išmetimo dujos salone
« Įrašytas: 2015 Balandžio 27, 09:45:15  »
Sveiki, turiu bėdą kurios nuekaip neišsprendžiu. Mašina - universalas, 2.4 motoru. Važiuojant, vos pravėrus bet kurį langą, salone ima akis graužt nuo išmetimo dujų. Išmetimas apžiūrėtas iš apačios - jokių akivaizdžių skylių nesimato arba neradau. Girdėjau visokių patarimų - nuo kažkokios tarpinės tarp kolektoriaus ir išmetimo vamzdyno, iki kokio nors nesandarumo/skylės bagažinėj, per kur gal įtraukia iš vamzdžio išeinančius dūmus. Bet skerdžiant visą mašiną reik bent žinot ko ieškot.. Gal yra susidūrusių su tokia problema ir sėkmingai išsprendusių?
Ačiū už patarimus!

Puslapiai: [1]