Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Kucenukas

Puslapiai: [1]
1
Nupirkčiau a6 c5 abejas priekines dureles bei vairuotojo pusės sparną LY9B kodu
Miestas geriau būtų Alytus-Kaunas
862665296

2
Audi C6 / a6 c6 2.0tdi traukos dingimas
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 15, 18:15:31  »
Sveiki, susidūriau su tokia problema, jog dingsta trauka. Važiuojant ir tolygiai laikant apsukas apie 2.5k rpm ima ir dingsta trauka, per naują užkūrus automobilį ji atsiranda tačiau ir vėl palaikius apsukas šiame intervale ji dingsta, po trijų kartų uždega check engine lempute. Pasižiūrėjus per vcds sėdo klaida boost for pressure regualtor Over boost condition, tai čia kaip suprantu perpučia turbina. važiuojant pasijūngiau 11 kanalą pažiūrėti ir pastebėjau kuomet apsukos viršina 2k rpm ir jas tolygiai laikant speciefied ir actual reikšmės skiriasi apie 600-700mbar, gal galėtumėte patarti kur čia ieškoti gedimo greičiausiai?

3
Audi C6 / 2.0tdi blb tepalo siurblys
« Įrašytas: 2016 Liepos 01, 18:10:20  »
Sveiki, atsiprašau jeigu jau buvo apei tai kalbėta bet pasinaudojęs paieška neradau man reikalingos informacijos. Taigi esu girdėjęs kad galima pritaikyti siurblį nuo 1.9tdi arba 2.0tdi golfo variklio, todėl norėjau pasiteirauti kokie variklio kodai tam tinka ir kokie sunkumai iškyla bandant tai padaryti, arba gal žinote kas lietuvoje užsiima BLB siurblių restauracija?

4
Audi C5 / Klimos problema
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 14, 15:19:02  »
Iš anksto atsiprašau jei tokia tema jau buvo, tačiau kiek ieškojau tai jos neradau.
Taigi yra tokia problema. Turiu Audi a6 c5 1998m 2.5tdi ir nesenai pasidarė taip, kad per salono angas orą ėmė pūsti skirtingu stiprumu (turiu omenyje, jog per kiekvieną angą pučia vis kitokiu stiprumu). Taigi įdomu, kur čia galėtų būti problema, skaičiau, kad gali būti išsikonfiguravę klimos sklendės, todėl būtų įdomu kaip jas sukonfiguruoti? Kątik buvau prijungęs prie vag-com laido, per skenavimą neišmetė jokios klaidos. Įėjau į klimos kanalą pajungiau output test, atrodo viskas lyg ir veikia (girdisi kaip darinėjasi sklendės) tačiau vėliau kai klima papučia didesniu stiprumu ir sumažinamas stiprumas pasigirsta lyg koks džeržgimas. Prisegu kelias nuotraukas iš basic settings 1 grupės gal iš jų galėsite ką nors pasakyti:5
Audi C5 / Nesikuria A6 C5
« Įrašytas: 2013 Kovo 17, 19:51:26  »
Taigi šiandien pora kartų užgeso mano Audi ir daugiau jau nebeužsikuria. Į kuro filtrą neateina kuras, pakeitėme naują filtrą vistiek tas pats. Nuėmiau bagažinėj tą dangtelį išsitraukiau visą krūmą pasikeičiau naują siurbliuką ir niekaip nepaduoda kuro per pagrindinę šlangą. Gal dar bake gali būti koks vožtuvėlis?

6
Elektros skyrius / audi a6 2.5tdi klimato kontroles ausinimo ventiliatorius
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 18:29:38  »
kokiu principu jis veikia ar jis turi suktis pastoviai ar priklauso nuo oro salygu. Nes ilgiau pastovejus vietoje su ijungta kondiske pradeda pust silta ora, o pradejus vaziuoti viskas susinormalizuoja,

Puslapiai: [1]