Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - acteeno

Puslapiai: [1] 2
1
Važiuoklės skyrius / Re: Tepalinia ar dujiniai amortizatoriai
« Įrašytas: 2012 Vasario 04, 22:21:18  »
Va šįryt atsirado bildukas gale, išbėgo vienas amortyzas. Rytoj pažįstamas po blatu keičia, nes pirmadienį į kelionę su šia mašiną. Nelabai yra iš ko rinktis šeštadienio popietę, tad vėl tepaliniai. Nežinau ar gerai ar ne, visi keikia Monroe, bet rytojui tik juos ir tegaunu. Žiūrėsim...

2
Aš tai šiai žiemai paėmiau naujas conti TS830.

3
Dabar TS830 kelio e-parduotuvėje po 208 už vnt, tai galvoju imt ar ne.

4
Sveiki, prisijungsiu prie diskusijos.

Gal yra ką manančių apie Conti TS830?

5
Ką gi, kai jau pro priekinį stiklą vis tiek beveik nieko nebesimato, tai būtų jau antra priežastis jį keisti. Lauksim trečios:)

Priekyje dėl tarpų - labai tikiuosi kad tik blogai surinkta...

6
Sveiki,

Kažkaip ieškojau ieškojau, bet niekaip neradau.

Kaip tvarkyti šituos reikalus?

? (!?)


7
Panevėžys / Re: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje
« Įrašytas: 2011 Gegužės 21, 10:54:01  »
ne girdėjau,o buvau susidūręs kai dar Pajuostės kely tas servisas buvo,daugiau kojos ten nekeliu,siurblys po remonto ne tai kad nebekaukė,bet visai nebedirbo ir taip ne vieną kartą ir man ir pažystamiems,atmazai kad nemokam patys įdėt ir t.t. kolonėlės irgi apsipylusios tepalais po mėnesio dviejų...

O kur šiaip Panevėžyje normaliai restauruoja?..

8
Panevėžys / Re: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje
« Įrašytas: 2011 Gegužės 13, 12:02:58  »
Sveiki, reikės restauruoti vairo kolonkę... Kas girdėti apie BVI servisą (taip lyg tais vadinasi, Kniaudiškių gale)? Ar geresnių vietų yra?

9
Kitos variklio skyriaus temos / Re: Tdi 81kw temperaturos daviklis
« Įrašytas: 2011 Gegužės 11, 23:20:47  »
ventiliatorius jungiasi nuo daviklio ant radiatoriaus.

Aišku, ačiū.

10
Kitos variklio skyriaus temos / Re: Tdi 81kw temperaturos daviklis
« Įrašytas: 2011 Gegužės 11, 22:19:37  »
Daviklį tai radau, 4 kontaktų, tai kaip suprantu jis duoda parodymus skydeliui ir smegenims. Bet turiu dabar klausimą. Tarkim jis meluoja 20 laipsnių, t.y. pašilęs variklis iki darbinės T 90 laipsnių, o rodo 70. Ar gali būti taip, kad smegenys mano, kad varikliui šalta ir dėl to ji man mieste valgo 8-9 litrus? Dar šiom karštom dienom rodyklė pradėjo rodyti ir 80, tai tyrint omenyje tuos 20 laipsnių turbūt iš tikrųjų yra 100. Ar gali būti, kad smegenys mano kad yra 80 ir nejungia ventiliatoriaus (ar jis vis dėl to savo daviklį turi)?

11
Kitos variklio skyriaus temos / Re: Tdi 81kw temperaturos daviklis
« Įrašytas: 2011 Gegužės 09, 09:58:46  »
OK, dėkoju, ieškosiu ten.

Kaži kiek kainuoja daviklis? Nors dar nežinau koks ji ten pas mane.

12
Kitos variklio skyriaus temos / Re: Tdi 81kw temperaturos daviklis
« Įrašytas: 2011 Gegužės 08, 14:20:41  »
Pakelsiu seną temą, kad naujos nebekurt.

Pas mane irgi AFN variklis, auto A4 96m.. T maximum kiek esu matęs - 70 laipsnių, bet čia karštom dienom, šiaip dažniausiai vos pakyla rodyklė. Turėjau bėdų su skydeliu, tai maniau gal ir T grybauja tik ant skydelio. Pakeitus skydelį vis vien tas pats, viskas susitvarkė išskyrus T. Termostatas irgi geras. Taigi aišku, kad kaltas daviklis. Bėda tik ta, kad nežinau kur jo ieškoti po kapotu. Turiu knygą, ten viskas apie TDI, bet kažkodėl daviklio vieta parodyta ant benzininio variklio:) Tad kur man jo ieškoti?

13
Važiuoklės skyrius / Re: girgzdukai
« Įrašytas: 2011 Kovo 23, 20:37:40  »
Nu tai aišku. O dar kas gali būti, keleivio rato vidinį kraštą nuėdė vos ne iki kordo. Net nesimatė, tik ant duobės pastebėjau. Ką?

14
Elektros skyrius / Re: LEMPUÈIØ ir prietaisų SKYDELIØ bendra tema
« Įrašytas: 2011 Kovo 21, 15:59:42  »
Sveiki,

Pasikeičiau skydelį (1996 A4 AFN), na mylias perdarys rytoj, kad km rodytų, bet vat iškart po pakeitimo užsidegė AIRBAG lemputė ir dega pastoviai. Iš pradžių maniau, kad gal kartais senojo skydelio lemputė buvo perdegus ir aš iš tikrųjų turiu problemą su ABS, bet po to prisiminiau kad užvedant ji užsidegdavo kaip ir priklauso. Skydelį keičiau VDO į VDO, abu be BC, balti skaičiukai po odometru (jei tai turi reikšmės) sutapo, metai tie patys. Kame čia šaknys?

P.S. Kaip nuimti spidometro ir kuro strėles? Reikia skalę pasikeisti iš seno į naują.

15
Audi A4 / S4 / Re: padekit del spidiko
« Įrašytas: 2011 Kovo 15, 23:31:39  »
Tai vis dėl to nuo 97 ar 98 ėjo skydelis su immo? Aktualu, žinote...

16
Važiuoklės skyrius / Re: girgzdukai
« Įrašytas: 2011 Kovo 15, 23:26:00  »
Aptikau šią kaip ir seną temą. Pradėjo girgždėti A4 B5 keleivio priekis. Šiandien meistras įpurškė tepalo. Girgždėjimas dingo. Bet kaip supratau tas laikina ir po kurio laiko reikės krapštyti šarnyrą lauk?

Dabar suprantu, kad kalbėdamas apie pavasarį, naujas padangas, važiuoklės patikrinimą ir dalių kainas, pasirinkimo laisvę ir pan. meistras manė „ruošė“ važiuoklės remontui.

17
Panevėžys / Re: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje
« Įrašytas: 2011 Kovo 06, 20:36:01  »
Sveiki, kur Panevėžyje A4 pečką praplauti galima būtų?

18
Modifikacija pagal VIN koda / Re: Modifikacija pagal VIN koda
« Įrašytas: 2011 Vasario 27, 22:46:08  »
Labai dėkingas busiu už info - WAUZZZ8DZTA150322

19
Panevėžys / Re: Panevėžio pokalbių tema
« Įrašytas: 2011 Sausio 11, 20:41:15  »
Nelinksmai čia kažkaip gaunasi. Turiu nuojautą, kad gerai nebus.

Tai ir sakau, atsargiau su tais palakstymais. Ok, ok, tyliu, o tai vėl diskusija užvirs:)

20
Panevėžys / Re: Panevėžio pokalbių tema
« Įrašytas: 2011 Sausio 10, 20:30:27  »
Šiandien zelionką apžiūrėjo ekspertas. Sako, nuuuu jooooooo. Keisti daug ką, atstatyti geometriją, ir panašiai... Bagažinę šiaip ne taip atidarėm, galinis panelis atsidūrė bagažinėje, ties baku ant grindų atsirado raukšlė, zapaskės dubuo apsivyniojo aplink dujų balioną, nors jis pats sveikas kaip ridikas. Vienu žodžiu sąmata į tuos 75 ar kiek ten proc rinkos vertės turbūt netilps... Ką gi, sulaukiu išvadų ir pradėsiu žvalgybą.

21
Panevėžys / Re: Panevėžio pokalbių tema
« Įrašytas: 2011 Sausio 09, 20:12:56  »
Nereikia iki gyvos galvos. Ką aš, mokesčių mokėtojas, juos dar ir išlaikysiu?

22
Panevėžys / Re: Panevėžio pokalbių tema
« Įrašytas: 2011 Sausio 09, 17:52:51  »
Luciferį, dėl trasų pritariu. Bet žinai, jokiais būdais netoleruoju vairavimo išgėrus. Dabar gaunasi, man gal reikėtų tą didvyrį paglostyti, tipo ačiū kad dešimtą vakare girtas nušlavei mano mašiną, kuri ten vienintelė stovėjo? Sudaužei, tai bent nebėk iš įvykio vietos. Pasakysiu ką galvoju per teismą, jei tik bus proga.

Jei idomu, turėjau tris baudas. Visas surinkau šešių mėnesių laikotarpių su Derby, kai dar su 70 ženklu važinėjau. Pirma - pravažiavimas per raudoną. Tada važiavau iš po naktinės ir kaip tik tą rytą pradėjo veikti šviesoforas, kur žaliojo tilto vidury. Pravažiavom per raudona šešiese, iš kurių vienas buvo miesto autobusas, tik aš vienas pasukau į turgų, kur ir budėjo ekipažas. Antra - palikau mašina per arti zebros. Ar gi aš pirmas taip palikau mašiną? Toje vietoje visi taip elgiasi, tik gal kiti žiūri, kad ekipažas tuo metu pro šalį nevažiuotų. Trečia -  nepastebėjau, kad nėra žalios rodyklės ir pasukau į dešine, kur manęs jau laukė policija.

Po to susiėmiau į rankas, pradėjau atidžiau stebėti ką pats už vairo veikiu ir ką daro kiti vairuotojai. Ypač žiemą. Kartą buvo, su dabartine zelionka stoviu prie šviesoforo ir matau per veidrodėlį vaizdą - pareina C4 ir gana greitai artėja. Staigiai dėjau į pirmą juostą ir neapsirikau, C4 taip ir nesustojo, pralėkė per raudoną antrąja juosta, kurioje ką tik stovėjau.

Nei vienos baudos už greitį. Nes niekada nebuvo priežasties. Tiksliau sakant, po to laiko apskritai nei vienos baudos. Tik negalvokit, kad važinėju kaip pensininkas, važiuoju normaliai, paskui mane kamščiai nesusidaro. Ir labai retai kada pykstu už vairo, mane užknyst tikrai nelengva.

23
Panevėžys / Re: Panevėžio pokalbių tema
« Įrašytas: 2011 Sausio 09, 16:06:46  »
Prisipažįstu - nebuvau. Kai sukako 18 stojau mokytis, o ne laksčiau po gatves. Būdamas 19 gavau teises, tiek teorija, tiek praktika iš pirmo karto, gavau tada tai kas matosi mano paraše ir tvarkingai su ja važinėjau. Turiu stažą 10 metų. Per tiek laiko jau antrą mašiną močkrušys sudaužė, irgi girtas, irgi pabėgo. Nusibodo dėl tamstos ginamų erelių kas porą metų kitą mašiną pirkt. Taip kad nereikia.

24
Panevėžys / Re: Panevėžio pokalbių tema
« Įrašytas: 2011 Sausio 09, 15:44:49  »
Manot lakstymas po miestą labai smagu? Ką? Apie kitus, kam jūs blt lakstydami keliat pavojų negalvojat? Ką? ŠITAS ERELIS belakstydamas sudaužė mano mašiną, dar gerai kad mašina stovėjo priparkuota ir nieko viduje nebuvo, žąsinas neišsiteko keturiuose juostuose Smėlynės gatvėje. Manot man dabar labai faina? Žinot kiek nepatogumų dabar? Vaikai į daržą peškom, į darbus peškom. Durniausia kad kartais mano ir žmonos grafikas nevisai sutampa, tai ji ryte parvažiuoja iš darbo namo ir tada aš varau į darbą, mašinos tuomet galima sakyt net negesinam - tai vienintelis būdas tokiais atvejais, kurių per savaitę būna 2-3, nepavėluoti į darbą. Dabar tokiom dienom teks vėluot. Kąžin, kaip čia vadovybei patiks... O tas močkrušys, palakstyti su motinos mašina sumanęs po miestą, nunešė mano zelionkai pusę šiknos ir iki teismo niekas nei jos remontuos nei pinigų už žalą mokės. Kitą kartą, sugalvoję palakstyti, apie kitus pagalvokit. Norit lakstyt, varykit į dykynę, tada nors ir užsimuškit visiem pofig bus.

25
Audi 80 / 90 / Re: skubiai klausimas del kuro sanaudu
« Įrašytas: 2010 Lapkričio 28, 23:51:02  »
Naa, aš nežinau kaip TDI, pas mane matai benzinas, ir tai tiek prisimenu kad matomoj vietoj variklio dešinėjė.

Puslapiai: [1] 2