Lietuvos Audi klubo forumas

AUDI savininkų skyrius => Patarimai esant garaže => Temą pradėjo: Evaldas 2007 Spalio 22, 19:33:21

Antraštė: Audi A8 stabdžių nusidėvėjimo indikacijos tvarkymas
Parašė: Evaldas 2007 Spalio 22, 19:33:21
Taigi kolegos, girdėjau daugeliui egzistuoja ta pati bėda - "saulutė" skydelyje, kuri informuoja, kad jau laikas keisti kaladėles.
Taigi pradėkim... Jei kaladėlės ir davikliai tvarkingi, bet vistiek jus iš proto veda tas simbolis, tai viską darykite šia tvarka:
1. Nuleidžiame vairą iki pat apačios ir ištraukiame vairą iki galo
2. Išimame mažus plasmasiukus iš spidometro kampų, tokias mažas groteles. Po jomis slepiasi šešiakampiai varžteliai. Atsukame juos
3. Išiminėjame spidometrą. Truputį paverčiame ir pasukame link vairo, kad paliktų tarpas, per kurį būtų įmanoma įkišti atsuktuvą ir atkabinėti keturias fyškes.
4. Atkabinus fyškes, išimame spidometrą lauk. Susirandame raudoną fyškę. Joje nukerpame rudą/juodą laidą.
5. Prie nukirpto laido jungiame prailginimą. Susirandamę keturkampę juodą fyškę, joje susirandame rudą laidą. Prie šito laido jungiame mano ankščiau minėtą prailginimą nuo rudo/juodo laido iš raudonos fyškės.
6. Viską užizoliuojame ir surenkame.

Saulutė dingo :D
Sėkmės.
Antraštė: Audi A8 stabdžių nusidėvėjimo indikacijos tvarkymas
Parašė: Gedis 2008 Balandžio 20, 00:57:01
Įdomiai, įdomiai, bet vėl pamirštamas A8 talmudas  :E
Èia kaip visam laikui atsikratyt šitos indikacijos:
http://www.audipages.com/Tech_Articles/susp_whls_brake_steer/brakesensorshort.html
Èia kaip ieškot priežasties:
http://www.audipages.com/Tech_Articles/susp_whls_brake_steer/brakesensor.html

 ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff
Antraštė: Re: Audi A8 stabdžių nusidėvėjimo indikacijos tvarkymas
Parašė: denisas 2012 Vasario 08, 15:18:02
 (y)