Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje  (Skaityta 203601 kartus)

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
Viso rinkinio.

Panevezyzje nelabai kur rasi ant lentynos man atrodo. Kaina ivairi, nuo ~300 iki 1500lt priklauso nuo komplektacijos ir kokybes.

http://www.liudoirankiai.com/lt/irankiai-automobiliu-remontui/matuokliai-testeriai/

Kiek teko raudonuose dezese ciupineti irankius, tai jie labiau skirti yra Home-use. Bet veikia, ir uztenka jei labai daznai nenaudoji. Profesionalus eina melynuose dezese, bet ir kaina atitinkama. Jei nereikia paciupineti. Gali is ebejaus imti, bus pigiau ir uz tokia kaina geresnius gali pasiimti. Pagrindinis dalykas kas man nepatikdavo, tai, kad angaliai padaryti is minksto metalo, ir sriegis greit susivaro.

Neprisijungęs pauliakas01

  • Įrašai: 90
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Citata
Cituoti iš: rokaspijokas ... 2010 Lapkritis 11, 00:29:19
nezinau kas vyksta liūdnas peciukas pucia tik ant auksciausios padeties ant kitu ir pucia bet labai jau slabnai liūdnas cia elektra ar kas?klaustukas?
dar valituvai puliuoja neveikia 1 padetis cia ir gal elektra? ar gali buti tas jungiklis parejas? audi B3 D

del vejuko putimo greiciu, tikriausiai varzynas kaltas, daba tik nepamenu kur jis randasi taviskiai, senai tokia beciupinejau.

del temperaturos, ziuretis reiktu temperaturini davkliuka, tikriausiai jau atgyveno savo, gali buti dar ir skidelis durniuoti.

Varzyna surasi prie vejuko ventiliatoriaus, virsuje. Isimk bardacioka ir uz jo pamatysi ji.

lodorius

  • Svečias
Aišku, dėkui. Teks griebti tokį http://www.vigorus.lt/index.php?cid=102&item_id=5925 auto turguj apie 200lt kainuoja.

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Gal zinot gera vieta auto katalizatoriuj ispjaut? Kur dbr daugiausia duoda?

Neprisijungęs Markus_Schulz

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gal zinot kodel Audi A3 2002m. 1.9 tdi lb negreit uzkaista sildymo peciukas? 10 min ir vos vos silciau tepucia ryte

Neprisijungęs Markus_Schulz

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gal termostatas puliuoja?

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Gal termostatas puliuoja?

variklio temperatura pakyla greitai ? pradek nuo to.

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
Gal zinot kodel Audi A3 2002m. 1.9 tdi lb negreit uzkaista sildymo peciukas? 10 min ir vos vos silciau tepucia ryte

dar buna pakaitinimo zvakes isuktos 3, kad greiciau pasildytu. gali jos neveikti vadinasi pre-heater

Neprisijungęs justakas

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
sveiki, gal zinot kur panevezyje magus tvarko ?

Neprisijungęs JR

  • Įrašai: 581
    • Žiūrėti profilį
Prie buvusio kurčiųjų kombinato, Staniūnų -Beržų g. kampe, seniau tvarkydavo TV, ir kt. techniką. Netoli Deimenos parduotuvės.
Jei dar dirba "Garso Galerija" (Staniūnų g. 80), tai gali jų paklausti, nes jie užsiimdavo aparatūros montavimu, gal ką pasiūys.


Neprisijungęs rokaspijokas

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, kur galeciau pazeti tapalo spaudima?

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Sveiki, kur galeciau pazeti tapalo spaudima?

Jei kisene leidzia dyzelita  ;)

Neprisijungęs rokaspijokas

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, kur galeciau pazeti tapalo spaudima?

Jei kisene leidzia dyzelita  ;)
o kokios kainos?

Neprisijungęs Grizlis22

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
e bachurai,gal kas esat bande rvs arba xado ar ka panasaus? kazko biski dumingumas padidejas...galvoju ka nors pabandyt is tu priedu..gal  ka patartumet?

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
visa ta chemija, tik kaip klizma mirusiam, esu girdejes kad nevienas isbande, bet realiu rezultatu nesu girdejes, tik apie "daktara"-medu esu girdejes, zinoma ten trumpalaikis efektas :-]

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
As xado pyliau tepalas kaip tepalas gal siek tiek tyliau variklis dirba :) Tevas ir xado pyle tai jam nebemeta pilksvo dumo

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
e bachurai,gal kas esat bande rvs arba xado ar ka panasaus? kazko biski dumingumas padidejas...galvoju ka nors pabandyt is tu priedu..gal  ka patartumet?
Dumai dumams nelygu. Dregna, masina mazai vaziuojama-kondencatas,lauke salta -dumai silti, tiesiog toks ispudis susidaro... Ir netikiu kad kaskoks skystis sumazins tau duminguma, jei gumytem ragas tai keist reik o ne gaivint bandyt ;)

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
e bachurai,gal kas esat bande rvs arba xado ar ka panasaus? kazko biski dumingumas padidejas...galvoju ka nors pabandyt is tu priedu..gal  ka patartumet?
Dumai dumams nelygu. Dregna, masina mazai vaziuojama-kondencatas,lauke salta -dumai silti, tiesiog toks ispudis susidaro... Ir netikiu kad kaskoks skystis sumazins tau duminguma, jei gumytem ragas tai keist reik o ne gaivint bandyt ;)

Gerai, kad naujiena pasakei  :)

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Kazi kiek dbr firmoj ima uz amortiku pakeitima? Atsibodo paciam spyruokles keiteliot gal kas zino kur pigia keicia? Auto a4 b5 avantas

Neprisijungęs Roll

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Kazi kiek dbr firmoj ima uz amortiku pakeitima? Atsibodo paciam spyruokles keiteliot gal kas zino kur pigia keicia? Auto a4 b5 avantas

viska tvarkausi Milnoroje paliuniskio gatveje. Kolkas nesiskundziu , tik eilute reik palaukt savaitele kokia :)

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
O kaip kainos ? :) blem as jau tikrai nemokeciau 100lt uz pakeitima  ff

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
e bachurai,gal kas esat bande rvs arba xado ar ka panasaus? kazko biski dumingumas padidejas...galvoju ka nors pabandyt is tu priedu..gal  ka patartumet?

http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,81082.0.html


panevezyje pardavineja ir importuoja mano draugas "Rvs-tech", teko pilti ne vienam ir ivairiu testu atlikti, vieniem geriau kitiem isvis ragas. Sveikam ir nieko labai nesiskundzianciam varikliui tik i nauda. Visgi keramika, ir mazina dilima, sitas reikalas lieka ~100 000km. Po sito reikalo variklio remontas nelabai imanomas, kalbu apie alkuniniu slifavima ir kt. darbus. I savo tvarkinga varikli esu supyles ir patenkintas. Dirba svelniau, suvienodejo kompresija, kalbu apie 0,5 dalis :)

p.s. mano asmenine nuomone.

Neprisijungęs dusia

  • Panevėžio regiono koordinatorius, Valdybos narys
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3913
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
e bachurai,gal kas esat bande rvs arba xado ar ka panasaus? kazko biski dumingumas padidejas...galvoju ka nors pabandyt is tu priedu..gal  ka patartumet?

http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,81082.0.html


panevezyje pardavineja ir importuoja mano draugas "Rvs-tech", teko pilti ne vienam ir ivairiu testu atlikti, vieniem geriau kitiem isvis ragas. Sveikam ir nieko labai nesiskundzianciam varikliui tik i nauda. Visgi keramika, ir mazina dilima, sitas reikalas lieka ~100 000km. Po sito reikalo variklio remontas nelabai imanomas, kalbu apie alkuniniu slifavima ir kt. darbus. I savo tvarkinga varikli esu supyles ir patenkintas. Dirba svelniau, suvienodejo kompresija, kalbu apie 0,5 dalis :)

p.s. mano asmenine nuomone.
Tai va tame ir beda, kai variklis jau degina tepala RVS'as papuola ir i degimo kamera, o tai jau gresia voztuvu lizdu uzkepinimu keramika nereikalingose vietose..
be audi..

Neprisijungęs Stuncioks

  • Įrašai: 508
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
e bachurai,gal kas esat bande rvs arba xado ar ka panasaus? kazko biski dumingumas padidejas...galvoju ka nors pabandyt is tu priedu..gal  ka patartumet?

http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,81082.0.html


panevezyje pardavineja ir importuoja mano draugas "Rvs-tech", teko pilti ne vienam ir ivairiu testu atlikti, vieniem geriau kitiem isvis ragas. Sveikam ir nieko labai nesiskundzianciam varikliui tik i nauda. Visgi keramika, ir mazina dilima, sitas reikalas lieka ~100 000km. Po sito reikalo variklio remontas nelabai imanomas, kalbu apie alkuniniu slifavima ir kt. darbus. I savo tvarkinga varikli esu supyles ir patenkintas. Dirba svelniau, suvienodejo kompresija, kalbu apie 0,5 dalis :)

p.s. mano asmenine nuomone.
Tai va tame ir beda, kai variklis jau degina tepala RVS'as papuola ir i degimo kamera, o tai jau gresia voztuvu lizdu uzkepinimu keramika nereikalingose vietose..
as ir RVS nesiskundziu manoaudes motoriukas svelniau murkt pradejo ir geriau kurtis   (+)

Neprisijungęs rokaspijokas

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
kur geriausia pirkt zvakes? nes dvi arba visos tris nubleso tai nebeuzsikuriu :/

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
149 Atsakymai
52848 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 05, 13:49:45
sukūrė Evka
0 Atsakymai
36097 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 01, 10:41:44
sukūrė mazhylis
1 Atsakymai
1412 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 27, 01:03:22
sukūrė only AUDI