Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Auto remonto paslaugos Panevezio apskrityje  (Skaityta 203604 kartus)

Neprisijungęs proline

  • Įrašai: 447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tas MXL benzinui tinka, šiaip susipyliau T taške ne iš bačkos accor hussyn 5w40 31 lt  ar kaip ten vadinasi, nes 45 lt už castrol magnatec per brangu man, nežinau ar 2.5 tdi bus geri, bet atitiko vw 505 00 ir dūmijimas dingo. O ratlankį išsitiesinau pelkių garažuose už 40 lt. jei kam įdomu, tai ratkaitoj 70 lt, gėlainių gatvėj 60 lt prašė, o ramygalos gatvėj ir 60 lt.

ir kaip tau pelkiu gatves montaskej atliktas darbas? patenkintas?

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Tas MXL benzinui tinka, šiaip susipyliau T taške ne iš bačkos accor hussyn 5w40 31 lt  ar kaip ten vadinasi, nes 45 lt už castrol magnatec per brangu man, nežinau ar 2.5 tdi bus geri, bet atitiko vw 505 00 ir dūmijimas dingo. O ratlankį išsitiesinau pelkių garažuose už 40 lt. jei kam įdomu, tai ratkaitoj 70 lt, gėlainių gatvėj 60 lt prašė, o ramygalos gatvėj ir 60 lt.

ir kaip tau pelkiu gatves montaskej atliktas darbas? patenkintas?

Aišku, kad patenkintas, sutvarkė nebrangiai. JR pastatysiu, kai į mytą atlėksiu, bet negi su Passatu važiuosiu dabar  :D.
lagai, man nunulino servisą, kai pakeitė tepalą, bet dar reikės borto kompui kalbą pakeisti ir dar prašysiu konsultacijos dėl variklio būklės.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Kovo 30, 20:46:04 sukūrė simkaras »

Neprisijungęs JR

  • Įrašai: 581
    • Žiūrėti profilį
Aš irgi kai persėdau į rusišką techniką nebesirodau MM. Pamaniau, kad užteks žmones juokinti  :P

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Tu gal kartais su žviesiai žaliu trečiuku važinėji?

Neprisijungęs JR

  • Įrašai: 581
    • Žiūrėti profilį
Aš su 21016


Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
O ten neina ta pusle atskirai nuo spynos tokia melyna? ant metalines kojeles spyna stumdo?

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Ir silkej ir v8 stovi tokia melyna prisuka prie duru skardos ir per metaline kojele stumdo spyna, tai galvojau ir c4 dar tokia ;) tokia srote 10lt

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
o tu cia kartais ne prie staniunu miskelio autoserviza pakurei? :-]

Neprisijungęs Stuncioks

  • Įrašai: 508
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
o tu cia kartais ne prie staniunu miskelio autoserviza pakurei? :-]


jo,ten,nes savo kiemo neturiu  :f daznai ten varau,jei ka smulkaus reikia padaryt,jei remontas "ilgesnis", tada i kaima varau. viena karta nuvariau prie ekrano,ten ir ramu daug vietos,bet kai uz 2 metru pamaciau 3 svirkstus,tai nutariau ten nebevaryt  :D

tj jai ka gali pas mane prie garazo atlekt, :D ne ka toliau  ;)

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
arba jei ka skambink man ar rasyk,dembavoje yra garazas,ten vietos kieme yra,o jei bus stiprus reikalas ir i garaza ileisiu ;) svirkstu irgi nera :D

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
Dembavoj ar Pajuostės gale?

Neprisijungęs Stuncioks

  • Įrašai: 508
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Mano ir garazas dembavoj  :D :D :D :D :D

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
DembavaAudiClub :-]

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
pajuostei :D paciam gale,pries kareivines i desine. :)

Neprisijungęs lagas

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
O ten neina ta pusle atskirai nuo spynos tokia melyna? ant metalines kojeles spyna stumdo?


blin,nebeatsimenu kaip atrodo  (v) ,lygtais balta ji,bet mano manymu ta pusle nusiima tik atsukus spynos varztus,tai sugalvojau,kad gal jie vienam gabale eina. savaitgali reiks pasiryzt isardyt pilnai. vien zo...sh gaunasi. o gal kas zino meistra koki,kur tokius dalykus tvarko?

galiu paziureti ir sutvarkyti, vakuma patikrinti, ir pacia pusle, pusle rasciau kazkur metesi. susisiek jei domina.

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
pajuostei :D paciam gale,pries kareivines i desine. :)


tai kaimynai,mano ten pat (h)

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
as ten dabar beveik kiekviena diena bunu. :) tai turejai gal tada matyti ten stovincia melyna silke leistaranke ;) visa ziema prastovejo salia garazo :D

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
tavo gal tolimesni,mano pirmas įvažiavimas
šiaip galėtumėm surašyt kas kuo galime padėti kolegoms

pas mane visokių įrankių yra,praktiškai beveik visokie remontai galimi,svarkė yra,kempas yra,kompresorius,lebiodkė...

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
oooooooooo!!!!!!!!! duok numeri savo :-] jei reikes pasivirinti zinosiu kur kreiptis :D

Neprisijungęs Stuncioks

  • Įrašai: 508
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
jo svarke gerai  :D :D :D mano link mokyklos  :D :D
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Balandžio 01, 22:42:37 sukūrė Stuncioks »

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
va su svarke tai moku virinti,su kempu kolkas tik mokausi,sunkiai gaunasi ff

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
gerai,pradesiu as tada :) jei kam reikes kokio smulkaus remontelio,vietos,ar irankiu-8683 61530,Saulius. jei tuo metu galesiu,tikrai padesiu ;)

Neprisijungęs JR

  • Įrašai: 581
    • Žiūrėti profilį
Aš gyvenu link Piniavos. Yra netoli garažas su duobe, jei neturite kur tepalus pasikeisti, galite užsukti.
Dar braižau gyv. ir kitus projektus (dirbu su architekte, gaunu leidimus), jei kada kam reikės braižymo paslaugų galite kreiptis (h)
Manau galėtų būti koks išvažiuojamasis MM į kokį garažą (gal kas kokį projektą lipdote ar šiaip ką parodytumėte) ar  į gražesnę vietą. Aš kol kas be Audi, tai čia jums pasufleruoju minčių  ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Balandžio 02, 09:23:31 sukūrė JR »

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
lipdom lipdom :-] tik kazko sunkiai limpantis tas projektas kazko :-] be to ne vienas (aa)

Neprisijungęs JR

  • Įrašai: 581
    • Žiūrėti profilį
Tai gal reikia lipdyti projektus nuosekliai, o ne lygiagrečiai? ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
149 Atsakymai
52849 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 05, 13:49:45
sukūrė Evka
0 Atsakymai
36099 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 01, 10:41:44
sukūrė mazhylis
1 Atsakymai
1412 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 27, 01:03:22
sukūrė only AUDI