Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: VAG-COM diagnostines irangos instaliavimas, naudojimas, problemos  (Skaityta 220595 kartus)

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Butum kaune su ta masina, pasijungtume mano iranga ir butu aisku ar cia masina grybina, ar tavo adapteris.

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
http://store.ross-tech.com/shop/VCHUC.html

ira ir wi-fi adapteriu. Kainele tai..., paprastas usb laidas pas atstova iseina 870lt :)
cia pas ka tokia kaina ?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Va man irgi įdomu pas ką čia?
Ponas muito mokesčius pamiršo, tai ką matai doleriais gali viens prie vieno eurais ;)

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Siuntimas irgi ne dykai  :goodboy:

Neprisijungęs DasAuto

  • Įrašai: 414
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Zinau wiena biciuka is siauliu jis atrodo. Kaska su sitajs padaro, ir dingsta bedos. Veikia be problemu tada.

Neprisijungęs Dmitrij001

  • Įrašai: 777
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
As asmenisjai 12.12 pasiemiau,ir man jokiu puliu nera. Nebent kada rusu kalba naudoju,raso kad naudokit originalia versija.su eng versija viskas gerai. Pirkau vln. O site laidaj jo,be mujtu ir siuntimu. Galima ebay rast is vokeciu free shiping 350eu. Beto ir mujtu is amerikos galima isvengt,arba sumoket 1eu mujtu

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
oficialus atstovas parase 299eu +pvm tad tokia va kaina yra jo istikruju

Neprisijungęs bastersas66

  • Įrašai: 59
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kas per nesamone. Dariau per adaptacija test out ir nebeveikia nei langu purkatuku warikliukas po testo.kas nutiko?

Neprisijungęs zygutis67

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Sveiki gal kas susidūrėte su tokia beda,jau 2 kartus variau diagnostika pajungt ir tokia beda yra kad nenuskaito variklio visa kita be problemų varyklio skyriaus ne.viena buvo naudota originali vsdc kita ne.meta error ir viskas.dar buvo bandyta paprasta diagnostikos skaneri pajungt tas nuskaito klaidas ir ištrina bet man reik variklio darbą pažiūrėt.tai vat kame beda gali but?
Automobilis audi a2 1.4i

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Sveiki , automobilis audi a6 2004m 2,5 tdi BDG variklis automatas , prijungus vcds kabeli (kinas 10.6 versija)
prisijungia prie : engine, abs, airbag , automato , KItu kompu tokiu kaip xenon , parking ,navigation ,radio ir tt neprisijungia ,  nuejus i options ir paspaudus test raso K1 OK , K2:OK
CAN: questionable . kokie pasiulymai nuo kuo pradet ziuretis ? aciu
kaltas adapteris , pajungus originala visur prisijungia

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kaltas adapteris , pajungus originala visur prisijungia
good, lengviausiu keliu gavai atsakymą.

Sveiki gal kas susidūrėte su tokia beda,jau 2 kartus variau diagnostika pajungt ir tokia beda yra kad nenuskaito variklio visa kita be problemų varyklio skyriaus ne.viena buvo naudota originali vsdc kita ne.meta error ir viskas.dar buvo bandyta paprasta diagnostikos skaneri pajungt tas nuskaito klaidas ir ištrina bet man reik variklio darbą pažiūrėt.tai vat kame beda gali but?
Automobilis audi a2 1.4i
Kaip suprasti :think:
Koks skirtumas naudotas "testeris" ar ne, jei jis  kokybiškas ir tikrai originalus, vadinasi toks ir yra. Nesupratau prie ko čia "vienas naudotas, kitas ne" :V
Tikrai originalas už daugiau gabalą litų?

Neprisijungęs zygutis67

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Norėjau pasakyt tai,kad nei viena nenuskaito varyklio skyriaus.bandėme tiek su originalų ir su kinietiška.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tai kaip tada universalus suds nuskaite jei originalas nenuskaite? Nesamones :D
Bandyk tik su ijungtu degimu, bandyk uzkurta, kokios neoriginalios mages nesat ideje ar kokiu nors dar keistu vikruntasu?
Jei niekas nepades, gal kontroleris jau grybina ir neatsako, tad susikeisk kompais, matysi ar prie naujo risasi ir zinosi ar cia pats kompas kaltas, ar ne...

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Tai kaip tada universalus suds nuskaite jei originalas nenuskaite? Nesamones :D
Bandyk tik su ijungtu degimu, bandyk uzkurta, kokios neoriginalios mages nesat ideje ar kokiu nors dar keistu vikruntasu?
Jei niekas nepades, gal kontroleris jau grybina ir neatsako, tad susikeisk kompais, matysi ar prie naujo risasi ir zinosi ar cia pats kompas kaltas, ar ne...
gal originala skaito kaip vcds klona o kinietiska tai cia autocomas koks

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal originala skaito kaip vcds klona o kinietiska tai cia autocomas koks
Taip ir aš esu pagalvojęs, bet čia jau būtų viršūnė :O :D

Neprisijungęs zygutis67

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
nuskaito varikli tik paprastas universalus skaneris kur tik klaidas parodo,o butent man reik normalios diagnostikos paziuret variklio darba ir kiek bandyta vcds neprisijungia prie variklio visiskai.siandien bandziau vel, visa kita nuskaito be problemu o engine bando bando jungtis ir ismeta error kazka tokio.

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
nuskaito varikli tik paprastas universalus skaneris kur tik klaidas parodo,o butent man reik normalios diagnostikos paziuret variklio darba ir kiek bandyta vcds neprisijungia prie variklio visiskai.siandien bandziau vel, visa kita nuskaito be problemu o engine bando bando jungtis ir ismeta error kazka tokio.

pagrindinis klausimas buvo tame ar vcds yra originalus ross tech ar kiniskas klonas  , nes  pats susidures panasei ,kad puse bloku tik mato kiniskas klonas , tad dabar uzsakiau originalu kurio kaina 350 eu o ne 20 eu is ebay

Neprisijungęs herpaderp

  • Įrašai: 289
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal kas esat VCDS paleidę ant linux? Na pasileist tai lengva, bet va porto tai niekaip nepagauna :(

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nuskaito varikli tik paprastas universalus skaneris kur tik klaidas parodo,o butent man reik normalios diagnostikos paziuret variklio darba ir kiek bandyta vcds neprisijungia prie variklio visiskai.siandien bandziau vel, visa kita nuskaito be problemu o engine bando bando jungtis ir ismeta error kazka tokio.

Ar VCDS originalas uz stuka litu,  ar kiniska padielka su nulauztu suftu uz simta litu?
Kaip gali originalas VCDS neskaityti, kuomet kazkoks sud** nuskaito ECU... netikiu nors uzmusk :D

Neprisijungęs Ramunas175

  • Įrašai: 151
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Sveiki kolėgos, gal kas turi vcds 12.12 programą ir galėtu atsiusti? Kadangi programą pačią palikau vienam lietuvos gale, o laidą turiu kitam gale. Parsisiust iš interneto platybių kažkaip nesinori, nes šiaip 12.12 nebijojo interneto, bet internete rastus softus rašo jog reikia atjungti internetą. Gal kas turi vcds 12.12 ir gali atsiust? :think:






(Redaguota: Programą gavau iš prieš tai pirkto asmens, be jokių virusų ar dar kažko kur pilna internete. Jeigu kam prireiks- kreipkites)
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Kovo 06, 16:33:39 sukūrė Ramunas175 »

Neprisijungęs mantuxster

  • Įrašai: 364
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
vis dar vargstu su audi symphony 2+amerikonu magu, masinoje a4 b6. Perrasytas softas mago europietiskas , prisijungta su originaliu laidu ir neleidzia pakeist salies, kad pasikeistu diapazonas fm dazniu. Meta klaida "error 31: request out of range " , kazka girdejau kad reikia prisijungti prie security access, koki ten koda reik ivest?kur jo ieskot? nes mago ijungimo kodas tai 5 skaiciai, o ten reikia 6 skaiciu.Taip pat adaptation 12 kanale galima reguliuot fm diapazona, gal ten kazka eina padaryt?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sveiki. Taigi atradau kaip sutaisyti uzblokuotus 12.12 china vcdsus.
Dabar ne prie pc, sunku papasakot, bet esme tokia, kad ftdi (usb to serial chipo gamintojas) blokuoja savo interfacus per 2.12 driverio versija, nes jie kovoja su klonuotais ftdi chipais. Esme kad tas driveris (galejo ateit per windows update) pakeicia chipo hardware id - vid lieka tas pats (gamintojo identifikatorius) bet pid pakeiciamas i PID_0000
ir windowsai nepazysta daikto. Tiems, kam uzblokavo interface pakeisdami jo PID, ka galima rasti device manageryjem pasirenkat ross tech prie usb controllers, properties, ir prie details dropdowne pasirinkite hardeare ids - ten rodys vid, pid, ir rev. Jei pid yra 0000, reikes ji atkeisti. Kadangi turejau kita prietaisa neuzblokuota, tai pasiziurejau - pid FA24 mano atveju.

Tam tereikejo parsisiust koreguotud 2.10 ftdi driverius, kurie identifikuoja daikta su esamu 0000 pid'u ir viena programa is ftdi saito FH prog ar kazkas pan.

Man padejo. Prietaisas 12.12(.0) neverlock is obd2tool.com lyg

jei kam idomu sudesiu linkus
beje tai neturi nieko bendro su interfeisais, kuriuos uzblokavo pats vcds, ten galimai kitaip padaroma ir jau reik flashinti. Nezinau.

Kaip visada galit nedekoti :) :)

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sveiki. Taigi atradau kaip sutaisyti uzblokuotus 12.12 china vcdsus.
Dabar ne prie pc, sunku papasakot, bet esme tokia, kad ftdi (usb to serial chipo gamintojas) blokuoja savo interfacus per 2.12 driverio versija, nes jie kovoja su klonuotais ftdi chipais. Esme kad tas driveris (galejo ateit per windows update) pakeicia chipo hardware id - vid lieka tas pats (gamintojo identifikatorius) bet pid pakeiciamas i PID_0000
ir windowsai nepazysta daikto. Tiems, kam uzblokavo interface pakeisdami jo PID, ka galima rasti device manageryjem pasirenkat ross tech prie usb controllers, properties, ir prie details dropdowne pasirinkite hardeare ids - ten rodys vid, pid, ir rev. Jei pid yra 0000, reikes ji atkeisti. Kadangi turejau kita prietaisa neuzblokuota, tai pasiziurejau - pid FA24 mano atveju.

Tam tereikejo parsisiust koreguotud 2.10 ftdi driverius, kurie identifikuoja daikta su esamu 0000 pid'u ir viena programa is ftdi saito FH prog ar kazkas pan.

Man padejo. Prietaisas 12.12(.0) neverlock is obd2tool.com lyg

jei kam idomu sudesiu linkus
beje tai neturi nieko bendro su interfeisais, kuriuos uzblokavo pats vcds, ten galimai kitaip padaroma ir jau reik flashinti. Nezinau.

Kaip visada galit nedekoti :) :)
tai čia nebent tave gelbėja koreguoti FTDI driveriai, nes man buvo su 10 versija tas pats. su programke, kuri gali pakeisti VID&PID, supučiau teisingus duomenis pagal driverius, bet tai veikė iki pirmo VCDS prijungimo prie mašinos .

Neprisijungęs Empirio

  • Įrašai: 83
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Man skanuojant klaidas irgi meto interface errorus, tai jau laidas gatavas, ar galima su draiveriais pasizaisti?
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Kovo 17, 11:36:00 sukūrė Empirio »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
6883 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 24, 19:59:39
sukūrė Ramaskinas
19 Atsakymai
3332 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 27, 21:57:39
sukūrė bastersas66
30 Atsakymai
4737 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Lapkričio 08, 09:40:30
sukūrė dariausaudi