Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Diagnostikos užfiksuotos klaidos, jų reikšmės ir analizavimas  (Skaityta 950803 kartus)

Neprisijungęs Aurimas350

  • Įrašai: 332
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Sveiki, gal zinot ka reiskia sita klaida? a4 1.9tdi 81kw
00542 - Needle lift Sensor (G80)
            30-00 - Open or Short to Plus

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, gal zinot ka reiskia sita klaida? a4 1.9tdi 81kw
00542 - Needle lift Sensor (G80)
            30-00 - Open or Short to Plus

Purkštuko su laidu gedimas. Su testeriu pamatuoji ar yra varža apie 100 omų, jeigu ne , keiti purkštuką.

Neprisijungęs Aurimas350

  • Įrašai: 332
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
O ar gali del to purkstuko sunkiau ryte kurtis?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

Neprisijungęs Aurimas350

  • Įrašai: 332
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Gali
Dekui uz info, reikes tikrint ir keist jei ka   :think:

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, nežinau ar ši tema tiks šiam klausimui, bet kas gali būti, kad užgesinus auto prie abs bloko pasijungi be problemų, užvedus iš abs bloko išmetą... Lyg jungiasi ir išmetą lauk...

Neprisijungęs rimisss

  • Įrašai: 4062
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Laba dienele. Turiu klausima. VAG buvo jungiamas prie Tauran 1.9. meta klaida 01435 presure sensor g201.Rodo spaudima 200bar :D . Klausimas pirmas, kur pogalais ji rast, antra, ar mes mirtingieji galim ji sutvarkyt, pakeist ar kaip kitaip pagyditi?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Laba dienele. Turiu klausima. VAG buvo jungiamas prie Tauran 1.9. meta klaida 01435 presure sensor g201.Rodo spaudima 200bar :D . Klausimas pirmas, kur pogalais ji rast, antra, ar mes mirtingieji galim ji sutvarkyt, pakeist ar kaip kitaip pagyditi?

Priklauso kur jis stovi, jei abs blokas ir sensorius isoreje, tai pakeisi laisvai, jeigu nesimato jokio prisukto tada viduje, keisi visa bloka.

Neprisijungęs audrius a6

  • Įrašai: 678
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
sveiki ne audi bet wolksvagen tauran 2003m 2.0l neveikia webasto meta sias klaidas bet istrint neduoda meta tokia lentele
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Lapkričio 02, 16:45:47 sukūrė audrius a6 »

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Atrakink webasto, nes dėl savisaugos esant gedimui sistema blokuojama.

Neprisijungęs audrius a6

  • Įrašai: 678
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
o kaip ja atrakinti

Neprisijungęs GL

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 790
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tavo foto pateiktas atsakymas ka daryti reikia.

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/02251
Diagnostika Vilniuje 867067673

Neprisijungęs volunteer

  • Įrašai: 129
    • Žiūrėti profilį
sveiki, gal galite padeti, kodel man dvi klaudas meta, audi a4 98m 1,9tdi, buvau prisijunges per vcds.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto









O ištrynus kurios atsinaujina? Gazo pedalo padėties, ką kompas rodo?

Neprisijungęs volunteer

  • Įrašai: 129
    • Žiūrėti profilį
Pirma karta tas gazo padeties daviklis ismete klaida, ištrynus po kolkas nebemeta,o ta sypply voltage B+  jau kelinta karta išmeta.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pirma karta tas gazo padeties daviklis ismete klaida, ištrynus po kolkas nebemeta,o ta sypply voltage B+  jau kelinta karta išmeta.

Del itampos, tai gal akumas silpnokas uzkurimo metu, nera cia kol kas jokia beda, o jeigu gazo pedalo klaida neatsiranda, tai ir problemos nera, vazinek laimingas, pinigu sutaupei :-)

Neprisijungęs volunteer

  • Įrašai: 129
    • Žiūrėti profilį
o su kuo susijes tas gazo pedalo padetis?supratau kad tada butu bedos:) beto man akumas keleta kartu buvo issikroves, generatorius krauna, pakeičiau kita akuma žiurėsiu kaip bus.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
o su kuo susijes tas gazo pedalo padetis?supratau kad tada butu bedos:) beto man akumas keleta kartu buvo issikroves, generatorius krauna, pakeičiau kita akuma žiurėsiu kaip bus.


Maza kas jam nepatiko, negalvok kol nera problemos ir pats jos neieskok, kai suges ant skydelio lempute perspes, dabar vaziuok ramiai.

P.S.Tur but kabeli nusipirkai, ieskosi bedu dabar :D

Neprisijungęs volunteer

  • Įrašai: 129
    • Žiūrėti profilį
kabeli nusipirkau senokai 409 kinieti, bet galiu tik klaidas pasiziureti, nes neturiu geros programos kuri butu nulauzta ir galima daugiau nuveikti, pvz degima pažiurėti, nes ji kartais prastai kuriasi kartais gerai...bedu neieskau kaip sakant:)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Akumas nusėdo, o tada įvairių klaidų galį prigaudyti...

Neprisijungęs _Valdas_

  • Įrašai: 412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Galvoju bereikalingas bus dėžės nuėmimas. Skaičiuotuvas tik išmeta klaidą nes tuo metu variklis susidiorgina ir tuo labiau tik tam tikrame apsukų ruože, tuo labiau ta problema ne iš karto buvo, o didėjo palaipsniui, kas užveda ant minties , kad problema didėja palaipsniui, reiškias kuras arba oras.

pratesiant senoką savo temą. nulupau trečiadienį karterį. ir radau vieną palenktą dantį stipriai, dar vieną nežymiai pajudintą. atitaisius diorginimasis dingo, gazuojasi gerai  (+)
bet užvedimo problemos liko. neapsikenčiau, pamatuota kompresija. 17-19-19-19..prieš pusantrų metų keisti žiedai...


Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
pratesiant senoką savo temą. nulupau trečiadienį karterį. ir radau vieną palenktą dantį stipriai, dar vieną nežymiai pajudintą. atitaisius diorginimasis dingo, gazuojasi gerai  (+)
bet užvedimo problemos liko. neapsikenčiau, pamatuota kompresija. 17-19-19-19..prieš pusantrų metų keisti žiedai...



Kokį dantį? Kompresija kažkaip įdomiai, tai kiek ji buvo lėkusi , ar koks gedimas , kad tik žiedus keitei? Žiguliukams tik tokius bajerius darė :think:

Neprisijungęs _Valdas_

  • Įrašai: 412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Kokį dantį? Kompresija kažkaip įdomiai, tai kiek ji buvo lėkusi , ar koks gedimas , kad tik žiedus keitei? Žiguliukams tik tokius bajerius darė :think:

skaičiuotuvo žiedo dantį radau palenktą nuėmęs karterį (žr. žinutę vienu puslapiu atgal).

žiedai keisti ne mano, kažkieno. bet keisti nehoninguojant cilindrų(greičiausiai), todėl po pusantrų metų eksploatavimo kompresija vėl sumažėjo.

apie ridą visi gi žinom jau. geros auto -  tokiom kainom kaip matom skelbimuose - nei viena negrįžta.

žiedų keitimas kodėl tik žiguliam? nee. keičiam ir dabar vag'inoms. nes kito motoro pirkimas - loterija o ir galutinė suma labai panaši gaunasi (ar motoras+diržai+aprengimas jo+įdėjimas ar galvos kelimas+karterio ėmimas+žiedų keitimas).

Krypstam nuo diagnostikos temos.

Neprisijungęs volunteer

  • Įrašai: 129
    • Žiūrėti profilį
gal galite pakomentuoti?

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
fuel temp pievas rodo,nebus cip boxas su varza instaliuotas? ar ta pati varza po siurblio dangteliu ideta. cia jei 66-81kw tdi

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10 Atsakymai
3668 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugsėjo 02, 11:51:37
sukūrė Bajoras
10 Atsakymai
3675 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 06, 21:30:40
sukūrė Raimis
1 Atsakymai
1464 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Sausio 29, 23:02:02
sukūrė only AUDI