Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Kitos variklio skyriaus temos => Temą pradėjo: pranius 2012 Sausio 14, 15:02:18

Antraštė: Starterio gedimas audi coupe 2.3
Parašė: pranius 2012 Sausio 14, 15:02:18
Sveiki turiu tokia beda ''audi coupe b3 2.3''subyrejo starterio bendeksos mechanizmas isidejau kita starteri po kokiu 15 uzvedimu subirejo ir kito bendeksos mechanizmas.Sutapimais netikiu gal kas turesit protingu minciu.Isanksto dekoju
Antraštė: Re: Starterio gedimas audi coupe 2.3
Parašė: Veil 2012 Sausio 14, 15:07:46
starterio bendiksas. Ar akuma pasistatei toki mocna, kad del sukimo greicio bendiksas pradeda neisokt/neissokt? :D
Antraštė: Re: Starterio gedimas audi coupe 2.3
Parašė: Toto 2012 Sausio 14, 15:25:22
starterio bendiksas. Ar akuma pasistatei toki mocna, kad del sukimo greicio bendiksas pradeda neisokt/neissokt? :D
nesamone,akumas daugiau 12 voltu neduoda,o amperazas tik padeda starteriui.Tiesiog bloga pakeite i toki pati.
Antraštė: Re: Starterio gedimas audi coupe 2.3
Parašė: dmc 2012 Sausio 14, 15:29:28
Gal smagraciui kas.
Antraštė: Re: Starterio gedimas audi coupe 2.3
Parašė: pranius 2012 Sausio 14, 16:53:17
pries tai buvo ikistas 2.5 tdi.kai tas subiro isidejau is 2.8 motoro,bet tas is mano ankstesnio coupe ir jam viskas buvo gerai nes motora pardaviau o starteris liko.seip jie viens prie vieno tik tdi stambesnis o tvirtinimas tas pats.
akumas stovi 75 A bet pries tai 3 metus su 2.8 atvazinejau taipat su dizeliniu akumu nes trumpi atstumai nespeja uzkraut
Antraštė: Re: Starterio gedimas audi coupe 2.3
Parašė: Veil 2012 Sausio 14, 16:55:36
starterio bendiksas. Ar akuma pasistatei toki mocna, kad del sukimo greicio bendiksas pradeda neisokt/neissokt? :D
nesamone,akumas daugiau 12 voltu neduoda,o amperazas tik padeda starteriui.Tiesiog bloga pakeite i toki pati.

man taip buvo isvalius starteri ir viska sudejus atgal, nepakeiciau bendikso, kuris iki tol buvo geras. Gaves sukiu pradejo sokinet, nespet. Su didesnes startines sroves akumu manau tas gali buti.
Antraštė: Re: Starterio gedimas audi coupe 2.3
Parašė: Antonijus 2012 Sausio 15, 09:47:04
 (h)
Su didesnes startines sroves akumu manau tas gali buti.
Jokiu būdu, tikrai NE. Dėk NAUJÀ bendiksą.
Antraštė: Re: Starterio gedimas audi coupe 2.3
Parašė: pranius 2012 Sausio 21, 23:27:15
pakeiciau starteri visa matysim kas bus dekui uz pasiulymus