Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Kitos variklio skyriaus temos => Temą pradėjo: Traivetas 2011 Balandžio 19, 23:31:35
-
Sveiki, gal yra kam taip buvę, temperatrūros rodyklė kartais rodo temperatūrą, o dažniausiai būna nukritus be gyvybės ženklų, bet kai rodo tai rodo nesąmones, nes pagal šlangas, matosi kad termostatas atsidaręs, o rodo tik kokių 70 laipsnių, pajungus prie VAGcom irgi tą patį rodo. Termostatas pakeistas, naujas, geras. Aš manau kad čia bus temperatrūros daviklis, tai va noriu įsitikinti ar tikrai jis, ar dar kokių kitų priežasčių gali būti? Klaidos kad būtų sugedęs daviklis irgi nemeta.
-
jei vag`as rodo 70 tai tikrai bus kaltas daviklis, o kaip pecius syla?
-
Sveiki, gal yra kam taip buvę, temperatrūros rodyklė kartais rodo temperatūrą, o dažniausiai būna nukritus be gyvybės ženklų, bet kai rodo tai rodo nesąmones, nes pagal šlangas, matosi kad termostatas atsidaręs, o rodo tik kokių 70 laipsnių, pajungus prie VAGcom irgi tą patį rodo. Termostatas pakeistas, naujas, geras. Aš manau kad čia bus temperatrūros daviklis, tai va noriu įsitikinti ar tikrai jis, ar dar kokių kitų priežasčių gali būti? Klaidos kad būtų sugedęs daviklis irgi nemeta.
pasikeisk davikli ir temos neliks,kol sekantis neuzves.
-
Įsiterpiant jau į pradėtą temą,
Pas mane vis dar ta pati problema. Audi tdi 96m. su kondicionieriumi. Temperatūros dačikas rodo 70 laipsniu. Pastarosiomis dienomis orams labiau įšilus truputu aukščiau pakyla 75.
O klausimas tame, ar normalu, kad tik užvedus varikli, iškarto pradeda suktis variklio aušinimo ventiliatorius? Kiek pastebėjau, jis pas mane niekad nesustoja.
-
Tai aisku kad normalu, jis ir turi suktis visada nes juk pas tave termomova stovi o ne elektrinis ventiliatorius. Kuo karstesnis variklis tuo jis greiciau sukasi:)