Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Kėbulo ir salono skyrius => Temą pradėjo: concorde 2015 Gegužės 10, 17:51:40
-
Sveiki ,taigi palijus kelias dienas pastebejau jog slapias stogas aplink liuka ,stoikes irgi slapios ,pabandziau ji atidaryt ,tai veikia tik viena funkcija pasikelia i virsu ir viskas ,visas neatsidaro ,kazkas traska braska ,gal sudreko kasnors . Klausimas butu toks ar cia latakai uzsikise ar kazkas nesandaru aplink liuka ? Gal kokia tarpine ar kazkas panasaus.