Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Kėbulo ir salono skyrius => Temą pradėjo: flacis 2016 Gruodžio 05, 15:36:59
-
Sveiki. Gal kas galetu pasakyt kaip issiima galines sedynes? Kinkreciai kalbama apie lankstoma daly. Niekaip nesuprantu kaip ten issimti. :-{
-
Is sedynes sono nusiema palsmase po ja varztai.