Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Kėbulo ir salono skyrius => Temą pradėjo: flacis 2016 Gruodžio 05, 15:36:59

Antraštė: A6 c4 galines sedynes
Parašė: flacis 2016 Gruodžio 05, 15:36:59
Sveiki. Gal kas galetu pasakyt kaip issiima galines sedynes? Kinkreciai kalbama apie lankstoma daly. Niekaip nesuprantu kaip ten issimti.  :-{
Antraštė: Re: A6 c4 galines sedynes
Parašė: TMX 2016 Gruodžio 06, 21:08:17
Is sedynes sono nusiema palsmase po ja varztai.