Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse  (Skaityta 378252 kartus)

Neprisijungęs MariusMc4

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Sveiki, gerbiami pilieciai audi ir ne audi fanai. Esu zalias Kaune, norejau aptvarkyti a6.c5 110kw tad susiradau sioki toki serviziuka netoli darbo, problema pries serviza buvo tepalai, ju pratekejimas, dirzai, prasiau meistru, kad nustatytu tepalu pratekejimo vieta, nuploviau varikli pries palikdamas automobili, ko pasekoje uz darba sumokejau 275eu, pradejo leisti purkstukai salera ir toliau stabiliai mazeja tepalo. Nesiskundziu, bet sumokejus tokius pinigus noretusi bent zinoti is kur bega, nes pries tvarkant buvo ale dangteliu tarpines, dabar jos pakeistos, akivaizdu, kad problema buvo ne ten. Del purkstuku pralaidumo, nieko nesake, turbut taip ir vazineciau jei nebuciau pats patikrines.. Nuvykus i ta pati serviza man pasiule su hermetiku sutvarkyti purkstuku problema, leidzia ne tik salerka, bet ir tepala pro purkstuko tarpine, kurios pakeistos naujomis.. Apibendrinant nebera noro vezti automobilio pas kreivarankius, tad nutariau atsinaujinti sena acc ir paklausti kaunieciu, kur galeciau kreiptis. Aciu. :smoke:

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ant dangtelių purkštukų tarpinės nesikeičia, keičiasi visas dangtelis, tau nieko nepakeitė jeigu ten tepalas bėga. Šitam varikliui padaryti, kad visai nebėgtų tepalas, kaip kovoti su vėjo malūnais, vieną vietą sutvarkai, kitoje atsiranda. Servisui reikėjo sakyti, kad pirmiausia pažiūrėtų kokia situacija su karterio alsuoklio filtru, jo niekas nekeičia , ko pasekoje ir pramušinėja tepalą per visus galus. Jeigu surasi  servisą kuris apsiims sutvarkyti ir duos garantiją, tau labai pasiseks, kainuos taip pat nemažai.

Neprisijungęs MariusMc4

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
only AUDI. Kalbi apie ta alsuokli esanti po turbina?

Neprisijungęs MariusMc4

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Be to kaip nesikeicia, nupirkau naujas gumeles ir pakeite, tik manau patingejo isviesti senuju liekanas normaliai, na ir taip, del to alsuoklio as beveik net nabejoju. Jis sukelia reikiama spaudima kai teisingai veikia, o kai jau sugenda nebesureguliuoja tinkamai ir tada pucia per visur, tiesa?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Be to kaip nesikeicia, nupirkau naujas gumeles ir pakeite, tik manau patingejo isviesti senuju liekanas normaliai, na ir taip, del to alsuoklio as beveik net nabejoju. Jis sukelia reikiama spaudima kai teisingai veikia, o kai jau sugenda nebesureguliuoja tinkamai ir tada pucia per visur, tiesa?

Iki šiol dar nemačiau, kad keistusi, tik dangtelis naujas nes tarpinės tam ir įlietos , kad ten sandarumas reikalingas, nebent burti ir dėti ant kokio silikono. O filtras nieko ten nereguliuoja, iš viso jis ten nereikalingas, najesnėse ten tik stambaus valymo sietas, net medžiagos nėra.

Neprisijungęs MariusMc4

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Tai jei noriu tureti sandaruma tarp purkstuko ir galvos dangtelio reikia, visa dangti keisti?

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Tai jei noriu tureti sandaruma tarp purkstuko ir galvos dangtelio reikia, visa dangti keisti?
jei nori sandarumo, issilupi varikli ir keiti viska is eiles, visus riebokslius ir tarpines, beardant atrandi daugybe defektu ir ismeti varikli, o paskui ir visa masina i metalo lauza, nes remontas virsija masinos kaina :D

Neprisijungęs Minvydas

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3507: 2018 Rugpjūčio 08, 17:50:05 »
Sveiki,

taigi norėjau palikti atsiliepima. Gal kažkam pravers. Atėjo laikas mano auto (c6 2.7 mechanas, not quattro) keisti sankabos kompelktą ir smagratį. Matai Vimotoj pačipavus nebenulaikė kaimenės (Smagi problema  :smoke: ) Taigi ieškojau padoraus meistro, čia pastoviai iškildavo Luko vardas. Paskambinau vyrui, sutarėm 150 europietiškos už darbą, dalis jau turėjau (smagratis su varžtais, sankaba, isminamas, riebokšlis). Atidaviau šiandien ryte, paprašiau dar kad važiuoklę ir variklio pagalves patikrintų (+10 eu), tarėmės, kad ryt apie pietus atiduos. Eigoje sulaukiau skambučio, pranešė jog pora sailentų ir viena pagalvė R.I.P bei mano atvežtas alkuninio riebokšlis prastokas, pasiulė paimt geresnį (15eu) ok no problem, dedam geresnį. (Galvoj sąmata 175eu) Sailentus ir pagalvę paliekam kitam kartui. 16h gaunu skambutį, kad viskas done.  :yay: :applause: Atvažiavau, pakalbėjom, viskas tiesiog sklandžiai praėjo. Viską greit pavyko suorganizuoti. Pasitarėm dėl ateities darbų (pagalvė ir sailentai) ir išlėkiau savo keliais.  Galutinė sąskaita 120 darbas + 15 riebokšlis +10 važiuoklės patikra.

Tikrai rekomenduoju, jaunas vyrukas, gaudos puikiai. Plius neteko dar sutikt meistro, kuris greičiau viską padarytų ir mažiau paimtų.

865089133 Raudondvario pl 234, tarpe tarp regitros tech ir registravimo. Ant vartų berods parašyta "RACING ... kažkas..." raudonom raidėm.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3508: 2018 Rugpjūčio 08, 23:51:33 »
Sveiki,

taigi norėjau palikti atsiliepima. Gal kažkam pravers. Atėjo laikas mano auto (c6 2.7 mechanas, not quattro) keisti sankabos kompelktą ir smagratį. Matai Vimotoj pačipavus nebenulaikė kaimenės (Smagi problema  :smoke: ) Taigi ieškojau padoraus meistro, čia pastoviai iškildavo Luko vardas. Paskambinau vyrui, sutarėm 150 europietiškos už darbą, dalis jau turėjau (smagratis su varžtais, sankaba, isminamas, riebokšlis). Atidaviau šiandien ryte, paprašiau dar kad važiuoklę ir variklio pagalves patikrintų (+10 eu), tarėmės, kad ryt apie pietus atiduos. Eigoje sulaukiau skambučio, pranešė jog pora sailentų ir viena pagalvė R.I.P bei mano atvežtas alkuninio riebokšlis prastokas, pasiulė paimt geresnį (15eu) ok no problem, dedam geresnį. (Galvoj sąmata 175eu) Sailentus ir pagalvę paliekam kitam kartui. 16h gaunu skambutį, kad viskas done.  :yay: :applause: Atvažiavau, pakalbėjom, viskas tiesiog sklandžiai praėjo. Viską greit pavyko suorganizuoti. Pasitarėm dėl ateities darbų (pagalvė ir sailentai) ir išlėkiau savo keliais.  Galutinė sąskaita 120 darbas + 15 riebokšlis +10 važiuoklės patikra.

Tikrai rekomenduoju, jaunas vyrukas, gaudos puikiai. Plius neteko dar sutikt meistro, kuris greičiau viską padarytų ir mažiau paimtų.

865089133 Raudondvario pl 234, tarpe tarp regitros tech ir registravimo. Ant vartų berods parašyta "RACING ... kažkas..." raudonom raidėm.

Tai metus laiko ieškojai meistro? http://www.audiklubas.com/forumas/kaunas/servisai-ir-meistrai-ms-apylinkse/msg1963260/#msg1963260  O kas čia per Lukas " čia pastoviai iškildavo Luko vardas", skaitau šią temą, bet kažkaip tokio neprisimenu :think:

Neprisijungęs Minvydas

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3509: 2018 Rugpjūčio 10, 11:24:47 »
Tai metus laiko ieškojai meistro? http://www.audiklubas.com/forumas/kaunas/servisai-ir-meistrai-ms-apylinkse/msg1963260/#msg1963260  O kas čia per Lukas " čia pastoviai iškildavo Luko vardas", skaitau šią temą, bet kažkaip tokio neprisimenu :think:

Na kaip, galiausiai nieks nepasirašė, nuvariau pas 007 servisą, jie ten man papasakojo kad viskas čia gerai, sankaba dar laiko ir tipo nieko keist nereikia. Kažkokie garsai ėjo iš dežės, galiausiai užgesinant pradėjo triukšmaut smagratis. Tai metus laiko atvažinėjau taip (beveik 30k km), kol nenuvariau į vimotą. Na o dėl paminėjimo... Galiu ir daugiau parinkt jei tamstai mažokai :) Mano "čia" means "čia forume", o ne "čia temoje" (h)

Sveiki forumieciai, pagaliau sutvarkiau barskancia grandine ir papasakosiu kur buvo bėda. Nuvariau mašina pas tokį meistreli,kuris dar morališkai nuo darbo nepavarges, pasakiau bėda ir jis ėmė ardyt. Nupirkau dėvėta itempeja,tarpines. Isardes rado, kad pas mane viskas ant silikono pasodinta, rado silikono gabalėlį tepimo taške prie itempejo. Kaip jis sako,neaišku ar nuimant tas silikonas įkrito ar uzdedant ankstesniam meistrui. Toliau sulygindamas itempejus,rado, kad pas mane sliauzikai sudėti nuo paprasto-hidraulinio itempejo ir jie skiriasi. Pasirodo skiriasi grioveliai ant stumokliuko ir kaip meistras sakė, skiriasi stumokliuke skylutės aukštis. Skylutė skirta tepalo viršslėgiui.tai pas mane gaudavosi,kad visad tepalą isstumdavo lauk,ko pasekoje neissistume stumokliukas ir nepilnai itempe grandinę. Dabar atrodo viskas gerai,kolkas nebarska,tikiuosi ir nebarskes.meistrelis ne iš pigiuju,bet kaip jis sako- remontuoja kokybiškai. Dabar galvoju dar pas ankstesni meistrą Ovidiju iš Neveronių nuvaziuot, gal pinigus grąžins. Nes jis remontavo ir sakė jei nesigaus, pinigų neims. O gavosi, kad suremontavo, pinigus paėmė, naglai aiškino,kad gerai viską surinko, po to siūlė variklį pasikeist ir telefonu grazioj formoj nusiuntė toli. Tai va forumieciai, jei kas girdejot apie šį meistrą, tai gerai pagalvokit ar verta varyt. Aišku galbūt kažkas pasakytų, kad pas mane visko priburta variklyje ir kad mašina lavonas, bet aš galiu atsakyt, kad ir neieškau meistrų kurie moka tik orą į padangas pripust. Reziume, manau pagaliau radau darbą išmananti meistrą,kuri galiu ir jums rekomenduoti,jei kam reikės.jis dirba Kaune, Raudondvario pl. Prie regitros.

http://www.audiklubas.com/forumas/variklio-skyrius/1-8t-grandins-barskjimas/msg1971705/#msg1971705

Lukas


paslėpta reklama :bedantis:

Jokio ryšio su jais neturiu. Geras atsiliepimas ir tiek, tiesiog gal dėl vietos kurioje parašytas, gali atrodyt kaip reklama :)
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Rugpjūčio 10, 11:40:54 sukūrė Minvydas »

Neprisijungęs ski

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3510: 2018 Rugpjūčio 21, 09:48:31 »
Gerą dieną,

Susidūriau su AUDI A4 B8 rūdelėm. Apspito visur : virš priekinio stiklo, kapto kantas, priekinių sparnų arkos, ir baisiausiai po sparnu ant slenksčio. Pastarasis labiausiai neleidžia naktimis užmigti ir drasko širdį. Norėčiau gauti rekomendacijų, kur Kaune sutvarkytų taip, kad bent pora metų pamiršt būtų galima, o geriausiai ir visam (jei taip įmanoma). Domina labiausiai slenksčio tvarkymas (žiema artėja). Tačiau jei realūs kiti  sutvarkymo būdai nedažant pilnos detalės, tvarkyčiau ir kitas smulkmenas.
Piniginis aspektas nėra toks svarbus svertas šitoj situacijoj, svarbiausia, kad kuo ilgiau pamiršt rūdis. Ačiū.

Neprisijungęs maNas

  • Įrašai: 356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gerą dieną,

Susidūriau su AUDI A4 B8 rūdelėm. Apspito visur : virš priekinio stiklo, kapto kantas, priekinių sparnų arkos, ir baisiausiai po sparnu ant slenksčio. Pastarasis labiausiai neleidžia naktimis užmigti ir drasko širdį. Norėčiau gauti rekomendacijų, kur Kaune sutvarkytų taip, kad bent pora metų pamiršt būtų galima, o geriausiai ir visam (jei taip įmanoma). Domina labiausiai slenksčio tvarkymas (žiema artėja). Tačiau jei realūs kiti  sutvarkymo būdai nedažant pilnos detalės, tvarkyčiau ir kitas smulkmenas.
Piniginis aspektas nėra toks svarbus svertas šitoj situacijoj, svarbiausia, kad kuo ilgiau pamiršt rūdis. Ačiū.

Sveikas, galiu kontaktus duoti kauno rajone dirbanciu, kaip tik mano audine dabar dazo, irgi del rudziu veziau.

Neprisijungęs ski

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Labas, būtų puikui, bandysiu parašyt tau į PM, jei neišeis, tu man parašyk.  :-]
Sveikas, galiu kontaktus duoti kauno rajone dirbanciu, kaip tik mano audine dabar dazo, irgi del rudziu veziau.

Neprisijungęs sljulius

  • Įrašai: 55
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal kas turi x3er kontaktus? Kaip suprantu jis uzsiima diagnostika ir galios didinimu. Rasiau i pm bet paskutini karta lankesi liepos men, kaip suprantu per foruma neis pagaut :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal kas turi x3er kontaktus? Kaip suprantu jis uzsiima diagnostika ir galios didinimu. Rasiau i pm bet paskutini karta lankesi liepos men, kaip suprantu per foruma neis pagaut :)

Nei per foruma , nei per jo duota tel. nr. , o jeigu ir apsireiks, tai cia neuzsibus.

Neprisijungęs X-uliganas

  • Įrašai: 121
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3515: 2018 Lapkričio 13, 19:51:50 »
Sveiki, reikia pasikeisti tepalus ir filtrą pavarų dėžėje Q7, gerai būtų su ta spec įranga, kad visas tepalas pasikeistų.

Neprisijungęs dmc

  • Įrašai: 569
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3516: 2018 Lapkričio 15, 09:12:03 »
Kokia kaina 2.5q 132kw visu dirzu komplekto pompos ir t.t?

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Servisai ir meistrai mūsų apylinkėse
« Atsakymas #3517: 2018 Lapkričio 15, 16:55:56 »
Kokia kaina 2.5q 132kw visu dirzu komplekto pompos ir t.t?
nera apibreztos tokios kainos, gamintojas ir tai ka ruosiesi keisti viska keicia, pvz ruosiesi  keist termomovos guoli?

Neprisijungęs Tomas789

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kasnors is servisu dirba gal sestadieniais kas uzsiema ausinimo sistemom? :D Vieta Kaunas..

Neprisijungęs ŠeštaBeškė

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Hey, gal kas Kaune galėtų rekomenduoti meistriuką kuris tamsina langus? Ir žinoma, smagu būt, kad neatsilaupytų po kiek laiko ...

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Hey, gal kas Kaune galėtų rekomenduoti meistriuką kuris tamsina langus? Ir žinoma, smagu būt, kad neatsilaupytų po kiek laiko ...

Kelis puslapius atgal paskaityk, rasi kontaktus ir atsiliepimus.

Neprisijungęs SURE

  • Įrašai: 149
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki audifanatikai, kur geriau B5 masinai vairo kolonele restauruot vezt? Kaunas ir aplink butu gerai, kad pasidalintumet patirtim

Neprisijungęs kunigs

  • Įrašai: 308
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, kur varytumete Kaune patikrint audi pries pirkima ? Ne vietinis esu tai rekomendacijos praverstu.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, kur varytumete Kaune patikrint audi pries pirkima ? Ne vietinis esu tai rekomendacijos praverstu.

Priklauso nuo modelio

Neprisijungęs kunigs

  • Įrašai: 308
    • Žiūrėti profilį