Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Elektros skyrius  (Skaityta 285550 kartus)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #600: 2009 Balandžio 17, 22:27:29 »
nu i mano ta paskutini posta tai neziurek kaip i patarima :D cia siaip buvo.... nors tai istikruju veikia.

Neprisijungęs edmas79

  • Įrašai: 1404
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #601: 2009 Balandžio 18, 08:24:05 »
rytas isauso pilnas jegu ir kantrybės varau i garaža tik kazi ar ilgai to etuziazmo užteks  :D ir beje kas tas [ cvekas]

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #602: 2009 Balandžio 18, 08:25:53 »
vinis :D tikrai ne cyvika kalt i skyva reikia :D

Neprisijungęs edmas79

  • Įrašai: 1404
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #603: 2009 Balandžio 18, 08:28:12 »
tai tipo turi buti metalinis iskilimas kad tie dacikai veiktu ar taip ant škyvo

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #604: 2009 Balandžio 18, 08:29:23 »
tas daviklis veikia tokiu paciu principu kaip ir abs daviklis tik jis ziuri i viena pagaliuka ant skyvo ties nuline mietke ir viskas

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #605: 2009 Balandžio 18, 08:33:43 »
niu tai paimi kita davikli atsitysi laidus iki priekinio alkunio skyvo. i skyva ties nuline zyme ikali (privirini, kitaip pritvirtini) cveka, nauja davikli laikai per protinga atstuma nuo cveko ir kitas lai bando kurti. ir matysi ar jis cia kaltas :D cia tau varinatas, jei tingi isiminet sena :D na o jei rimtai - tai esu mates taip perdaryta ir tokiu budu daviklis perkeltas i lengvai prieinama vieta .......

idomi mintis apie cvieka :D oi kaip mane karta buvo originalusis cviekas isdulkines  :f :f :f :f bet per sia problema su bajoru susipazinau ir audi klubu  :D

Neprisijungęs edmas79

  • Įrašai: 1404
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #606: 2009 Balandžio 18, 08:39:05 »
aisku diekui i varau (h)

Neprisijungęs edmas79

  • Įrašai: 1404
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #607: 2009 Balandžio 18, 18:23:24 »
karoč viska perejau visas fiškes perziurėjau ir nieko reik diagnostika daryti,žiurėti koky čia virusa pasigavo :-{

Neprisijungęs ramiakas

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #608: 2009 Balandžio 19, 12:25:12 »
man irgi buvo tapati nesamone  :A istraukiau dacikus issiunciau i vilniu, sako geri  (z) idedu tas pats, ryte sunkiai uzvedu :-{ :-{ :-{ kai sustoju ir ilgiau pastovi neuzvedu visai :-{ :-{ :-{ :-{ :-{ :-{ atausta ir vel vaziuoju :D atsibodo jau ff ff  :A :-{ :E :[

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #609: 2009 Balandžio 19, 14:27:09 »
Su tais dacikais ten pievos vyksta, as varza matuodavau tai kai nesikurdavo nebudavo, o kai kuriasi numauni rodo, kartais du kartus iseiles neprijunges fiske matuoji ir tai dingsta tai atsianda, atsimenu kazkas rusiska linka buvo numetes apie ju restauravima, tai lygtais ten buvo paasyta kad daznai laidai nusilankste buna.

Neprisijungęs edmas79

  • Įrašai: 1404
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #610: 2009 Balandžio 19, 17:30:42 »
nutai gerai deltu laidu as  prijunges prie testerio visaip juos sukau ir lanksciau ir nieko pirmas ,antras kontaktas rodo apie 1000 o trecias nei su pirmu su antru nieko artaip turi buti ar ne. taidabar junksiu kompa ir žiuresim gal kas kitur ??

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #611: 2009 Balandžio 19, 17:34:10 »
taip ir turi su treciu kontaktu nereguot. kazkur manuale parodyta tingiu ieskot.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #612: 2009 Balandžio 19, 18:37:44 »
indukciniam davikliui mirus - nezusiveda visai, nera tokio dalyko "sunkiai uzsiveda"
Jam esant i pabaiga, ikaitus keiciasi varza, todel kompas nebesupranta jo.
Apie laidu nusilankstyma neesu girdejes is vis, juk ten niekas nejuda.

Neprisijungęs edmas79

  • Įrašai: 1404
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #613: 2009 Balandžio 19, 20:03:35 »
reiškias netame reikalas nes dacikai pagal autodata viska gerai rodo,papraščiausiai sutapimas kai lemda jungiau tai ir galvojau kad ten liga,lysim gilau

Neprisijungęs edmas79

  • Įrašai: 1404
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #614: 2009 Balandžio 19, 20:15:00 »
turiu dar viena itarima kairės pusės paskyrstimo danktelis turi triju kontaktu fiške kokie kazi duomenis turėtu ten buti,gal kas zinot,nes pas mane jinai labai jau klibanti.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Balandžio 19, 20:17:18 sukūrė edmas79 »

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #615: 2009 Balandžio 19, 20:33:52 »
Turi galvoje dešinės pusės? ten holo daviklis, mašina kuriasi ir be jo

Neprisijungęs minas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #616: 2009 Balandžio 19, 21:03:07 »
Zymiai paprasciau yra pijungti prie daviklio fiskes oscilografa(aisku jei jums sitas zodis ka nors reiskia) ir paziureti ar starteriuojant is jo ateina impulsas.Tokie gedimai nustatomi per 10-15min. ir nereikia savaitem po forumus vaikscioti.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #617: 2009 Balandžio 19, 21:17:37 »
labai blatnai mintį dėstai, tai gal davesk ją iki galo, t.y. koks tas impulsas turi būt šitam (šitiem) davikliam,
kokia kreivė reiškia kad jis geras ?? va tada tikrai nereiks po forumus savaitėm vaikščioti, nes, manau, tą tavo postą,
jei jis žinoma pasitvirtins, moderatoriai prikabins kaip atskirą temą. taigi pirmyn  (h)

Neprisijungęs edmas79

  • Įrašai: 1404
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #618: 2009 Balandžio 19, 21:31:28 »
nu kaip pziuresi jei stovint pries masina tai kaire,
 jei sedint masinoj tai desine

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #619: 2009 Balandžio 19, 21:32:41 »
Rodyti jis rodys ir toliau, taciau ikaites pries mirti jis pradeda keisti varza kol pasiekia ta lygi, kad kompas nebesupranta jo. Be to yra du davikliai salia vienas kito, bet kuriam sugedus masina nesiveda, alkuninio padeties davikliui sugedus vaziuosi toliau, variklis neuzges, taciau ne jo neuzsivesi.
Taigi reziume, jei ziuresi salta - matysi viska gal ir OK, ikaitus varikliui - prades grybauti ;)
O holas nezinau nafik jis mums idetas, vaziuoja ir be jo, tik jei neklystame - greitam uzvedimui gali tureti neigiamos itakos.

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #620: 2009 Balandžio 19, 21:37:16 »
na na darbe esu, neturiu prieimo prie visu duobmbaziu savo. galima pasieskot ka oscilografas turi rodit. blogiausiu atveju pasijungi prie gero daviklio ir turi reikiamus parodimus. didelio proto tam nereikia.


to Minas: kazkaip kadziai paskutiniu metu replikuoju kas liecia remonta :"paprasciau yra pijungti prie daviklio fiskes oscilografa(aisku jei jums sitas zodis ka nors reiskia)" .  jei tu kazka zinai tai patark vyrams, o tu tik rasineji vakrug da okala tipo jei nezinai tai nelysk. patikek yra cia protingu ir suprantaciu. esu su kai kuriais gyvai susipazines. tiesiog jie jei pataria - tai pataria, jei nepatarineja, tai isvis tyli. ir dauguma cia tyli  ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Balandžio 19, 21:58:35 sukūrė Ramzis3 »

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #621: 2009 Balandžio 19, 21:41:16 »
Taigi reziume, jei ziuresi salta - matysi viska gal ir OK, ikaitus varikliui - prades grybauti ;)
šitai aš žinau, bet čia va veikėjas vienas aukštom materijom pradėjo, tai man labai įdomu tegu aprašo veiksmų seka,
ką ir kaip ir, svarbiausia, KADA su tuo oscilografu matuot, ir t.t. ir pan. žodžiu short manual

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #622: 2009 Balandžio 19, 21:55:37 »
Pas mane kai tas alkuninio veleno padeties daviklis nusproges buvo tai kai kurdavau apsuku rodykle nejudedavo ir isstarterio neuzsikurdavo, tik uzsistumdavo, o pas drauga kai kitas buvo nusproges net ir uzstumt neidavo. Siaip ir dabar sena turiu ir kiek zaidziau kartais rodo jo varza kartais ne nesvarbu ar siltas ar saltas del to ir tikiu kad gali but laidai, kaip kazkur teke skaityti, o judet tie laidai juda, nors ir nedaug.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #623: 2009 Balandžio 19, 21:57:30 »
Stumk nestumes jos. Kompas nemato informacijos kaip stovi alkuninis velenas ir nuo kur yra nulinis atskaitos taskas, todel nepaleis i darba nei "skierkos" nei kuro.
Parejus speed sensor > kompas mato kad variklis nebedirba, todel ivyksta "maisto" nutraukimas ir gesinama masina.
Tiesa, pasikartosiu dar karteli, alkuninio veleno daviklis reikalingas tik pradzioje, tik uzvedant, paskui kompui jis dzin ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Balandžio 19, 21:59:54 sukūrė bajoras »

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Elektros skyrius
« Atsakymas #624: 2009 Balandžio 19, 22:01:45 »
Sakyk ka nori bet skirtingu zmoniu, kurie yra man padeje uzsistumt arba uztemdavo yra virs 10, tai manau as ne vienas maciau ta "stebukla". Kazkodel stumant ir atleidus sankaba apsuku rodykle sokdavo, nors ant starterio sukant net nesujudedavo. Ir tereikedavo uzstumant puse ar vieno pilno alkuninio veleno apsivertimo.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13 Atsakymai
8226 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 25, 12:14:46
sukūrė valdas1969
Elektros Skyrius

Pradėjo Norvegas « 1 2 ... 14 15 » Audi C5

353 Atsakymai
155517 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Spalio 14, 23:12:40
sukūrė kuzma
1 Atsakymai
7254 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus