Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Garso ir video skyrius => Temą pradėjo: martynasdmx 2016 Vasario 25, 23:59:52
-
Sveiki kolegos. įsidėjau i a4 b6 rns-e magnetola ir turiu tokiu klausimuku ar kas nors žiūrite klipus? kokiu būdu tai darote? sd kortele ar kazkaip įsirąšore į dvd?
-
Nejaugi niekas nieko nežino??:-{(H-):-((wow)
-
perki multimedia interface + koki dvd arba tv box'a kuri pajungi per tulpes ir ziurek ka nori.
pats rns e neskaito video.