Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Garso ir video skyrius => Temą pradėjo: martynasdmx 2016 Vasario 25, 23:59:52

Antraštė: Rns-e vaizdo klipai
Parašė: martynasdmx 2016 Vasario 25, 23:59:52
Sveiki kolegos. įsidėjau i a4 b6 rns-e magnetola ir turiu tokiu klausimuku ar kas nors žiūrite klipus? kokiu būdu tai darote? sd kortele ar kazkaip įsirąšore į dvd?
Antraštė: Re: Rns-e vaizdo klipai
Parašė: martynasdmx 2016 Vasario 28, 17:41:27
Nejaugi niekas nieko nežino??:-{(H-):-((wow)
Antraštė: Re: Rns-e vaizdo klipai
Parašė: Karis 2016 Vasario 28, 20:05:04
perki multimedia interface + koki dvd arba tv box'a kuri pajungi per tulpes ir ziurek ka nori.
pats rns e neskaito video.