Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 2010 B8 gamyklinis stiprintuvas + papildomas subwoofer'is  (Skaityta 13000 kartus)

Neprisijungęs HazardMK

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, ar galima pajungti prie gamyklinio stiprintuvo papildomai sub'ą ar reiktų keisti stiprintuvą?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Viskas įmanoma. Per adaptarį tas visai nesunkiai pasidaro

Neprisijungęs zygisss7

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kalba eina apie HI-LOW adapterį? kam jis reikalingas jei jau yra gamyklinis stiprintuvas, ar jungti antrą stiprintuva atskirai subui?
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Kovo 28, 10:39:48 sukūrė zygisss7 »

Neprisijungęs Karis

  • Įrašai: 1938
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
kalba eina apie HI-LOW adapterį? kam jis reikalingas jei jau yra gamyklinis stiprintuvas, ar jungti antrą stiprintuva atskirai subui?
o tu galvoji, kad tas tavo gamyklinis stiprius uzpumpuos ta papildoma suba? :goodboy:

Neprisijungęs zygisss7

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Negalvoju  :D o gal kas dėjosi antrą subą be hi-low adapterio, lineikas imanoma nusivest iš mmi?

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Ne.
statai line out adapteri nuo subo isejimo signalo, jungti papildoma stipra ir dedi suba


edit: arba jei biudzetas ne 100eur, statai DSP su MOST ir turi ir line in ir line out, tada gali visa sistema pakurt nuo kitu stipru. B8 atjungus gamyklini stipra neveikia MMI..bent su B&O
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Balandžio 03, 15:47:20 sukūrė adrian »

Neprisijungęs zygisss7

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gal galima plačiau kaip pajungti line out adapterį nuo stipriako išėjimo signalo, ar koki manualą kur laidus rasti?
Esu daręsis ant senesnės auto su tokiu adapteriu tai ten nuo kolonkių laidš pasijungi, easy buvo.

Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kad tie linijiniai nemadoj jau :) susirandi kur ant tavo org stiprintuvo boso iejimai, ir jungi juos i high level in,jeigu yra tokie ant tavo stipro .per juos nefonuoja kaip per lineikas.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sudėtingas reikalas šviesolaidyje atskirti linijinį ar kokį signalą  :-)

Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kazkaip gal eina atjunginet nekarpant po laida arba po kanala..

Neprisijungęs zygisss7

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gal kas jungetes ir zinot konkreciai prie kuriu laidu jungt adapteri?

Neprisijungęs Darijus-spb

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Va pinu schema


Sent from my iPhone using Tapatalk

Neprisijungęs zygisss7

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Dėkui, radau internete tą pačią schemą, pavyko pasijungti :)

Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ir kaip groja,ka gero jungei?geriau uz org?  :)

Neprisijungęs zygisss7

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Dar negaliu pasakyti, suradau laidus ir patestavau ar veikia, pritrūkau laidų, iki galutinio pajungimo  :D savaitgali galėsiu pasakyti kaip kokybė :) Dėsiu tik subą, nes žemų norisi daugiau, ir pasiliksiu galimybę atskirai pajungti kolonėles buitines, gamtoj geras privalumas bus :D

Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pas mane su muzikom gamtoj stumimu arba krokodilais baigiasi :) kondikas biski padeda sitam reikalui,ir siaip  nezaibuoja kai uzgarsini o ir viskam sveikiau :)

Neprisijungęs zygisss7

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nebloga idėja, buvau visai pamiršęs apie juos :D kokios firmos ir talpos patartumėt įsimest kondensatorių?

Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
neatsimenu,negirdetas kazkoks.nuo stiprintuvo priklauso.3 faradai geriau kad butu :)

Neprisijungęs audrius22

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Sveiki.
Tokia pati mašina ir jau planuojamas junginėjimas žemo dažnio į bagažinę(stiprintuvas https://www.crutchfield.com/S-cWIMqJJsiuF/p_13610001V2/JL-Audio-Slash-v2-Series-1000-1v2.html ),tik kol kas renkuosi ko reikia pajungimui. Gal kas galėtų smulkiau paaiškinti kaip ten tas pajungimas. Kuo daugiau skaitau ar klausiu parduotuvėse tuo labiau neaišku ko reikia. Mano klausimai:
1.Kur stovi gamyklinis stiprintuvas kur foto  "pinai" nurodyti ką jungti ? Pas mane kairėje pradarius tą šoninę sparno ertmę ten jo nėra. Jis gal kur aukščiau sparne,ar nėra stiprintuvo išvis groja gal nuo gamyklinės magnetolos ? (googlej ir youtubėj randu kad turi būti toje ertmėje)
2.Parduotuvėj "milgretoj" sakė jog reikia linijinio konverterio https://milgreta.lt/Automobiliams/Instaliacine-iranga/Priedai_5/RF-BLD-signalu-procesorius kuris jungiasi nuo garsiakalbio ir sustiprina signala ir crosoverio nufilturuoti žemiem https://milgreta.lt/Automobiliams/Instaliacine-iranga/Priedai_5/AX5100-filtras-aktyvus. Kaip aš suprantu linijinio reikia, bet ar tokio brangaus ? ir ar stipriuntuvas JL neturi jau viduje filtrų ? Kam tas atskiras crosoveris..
3.Jei rasiu stiprintuvą,kai nurodysite,prie kurių tos schemos "pinų"jungti ta linijinį konverterį,nes jam reikia + ir -. Schemoje 14 pinas čia jis bus + ar - ? ar ten prie ko kito jungti ? gal smulkiau papieštų kas ...pasimetęs su ta schema..
4.Gal nurodytu koki ta konverteri pigesni pirkti,ar tinka kur norodytas,kad tvarkingai veiktų,nes kaip suprantu reikia kažkaip išjungti/įjungti spiprintuvą" remote"f-ja,kitaip bus pastoviai įjungtas stiprintuvas? tas rockford fostage  turi tokią f-ją..
Pradžiai tiek, gal bent truputį užvestų ant kelio... dėkoju..
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Gegužės 24, 15:09:01 sukūrė audrius22 »

Neprisijungęs zygisss7

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Aš dariau viską paprasčiau, praitai mašinai dariausi ir kokybe nesiskundžiau tai AUDI dariau tą patį.
2-3. paprasčiausiai jungiau per HI-LOW adapterį, nedėjau filtrų jokių, nors gal efektas ir būtų geresnis neesu mėgines. Hi-Low turi du išėjimus, tai viena jungiau Subui, prie laidų 3 ir 15 (iš schemos), kitą prie 7 ir 19 (čia nėra skirtumo iš kurių kolonkių imsi signalą visur tas pats gausis), o per 13 ir 14 pinus nejungiau nes lygtais jų nebuvo, ir mano tikslas buvo pajungti subą, kad jo galingumas reguliuotūsi per MMI.
4. stiprintuvo išjungimą pasidariau pats, prasivedžiau iš remote atskirą migtuką, šioks toks nepatogumas, kadangi įpratęs, tai man nemaišo :D

Esu patenkintas nors pas mane ne stebuklai pajungti, bet pokytis ryškus :)
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Gegužės 28, 09:53:17 sukūrė zygisss7 »

Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
as tai dejau komponentus su dezutem,ir sita bloka visai atjungiau.originalias visas kalonkias atjungiau ir suba irgi.tik pas mane stovejo tokia pati masina su tokiu paciu bloku perjungtu :) tai man copy-paste tik reikejo padaryti.o siaip draugelis uz ta aparatura su pajungimu autogarse palei 1500eu susimokejo :)

Neprisijungęs audrius22

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Taigi, išsiaiškinau forumuose Audi užsienio,jog pas mane stiprintuvas eina kartu su radio blogku toje ertmėje .
Toliau, crosoverio ar filtro nereikia, JL 1000/1 stiprintuvas jau viską turi,tereikėjo pažaisti su nustatymais.

Tad belieka išsiaiškinti kaip ten prie to bloko stiprinutvo pasijungti, schemų forumuose nėra,tik B/O stiprintuvų randu. Pagal foto
tie du laidai iš dešinės su testeriu  12 voltų + ir -. Tas plonas vidurį turėtų būti remote,bet įjungus mage voltažo nėra.. o ta kita fiškė su daug laidų tikriausiai garsiakalbiai ?  Kaip galima patestuoti su testeriu ar jungti garsiakalbį  kokį mažiuką ? gal kas schemą turi ?

Magnetolos bloko pavadinimas
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Gegužės 29, 10:54:01 sukūrė audrius22 »

Neprisijungęs audrius22

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Aš dariau viską paprasčiau, praitai mašinai dariausi ir kokybe nesiskundžiau tai AUDI dariau tą patį.
2-3. paprasčiausiai jungiau per HI-LOW adapterį, nedėjau filtrų jokių, nors gal efektas ir būtų geresnis neesu mėgines. Hi-Low turi du išėjimus, tai viena jungiau Subui, prie laidų 3 ir 15 (iš schemos), kitą prie 7 ir 19 (čia nėra skirtumo iš kurių kolonkių imsi signalą visur tas pats gausis), o per 13 ir 14 pinus nejungiau nes lygtais jų nebuvo, ir mano tikslas buvo pajungti subą, kad jo galingumas reguliuotūsi per MMI.
4. stiprintuvo išjungimą pasidariau pats, prasivedžiau iš remote atskirą migtuką, šioks toks nepatogumas, kadangi įpratęs, tai man nemaišo :D

Esu patenkintas nors pas mane ne stebuklai pajungti, bet pokytis ryškus :)

Kodėl Hi/Low konverteriui reikia pajungimo iš 4 šaltinių (iš dviejų garsiakalbių )? Šito nesuprantu,kad būtų stirpesnis signalas ? 

Neprisijungęs Darijus-spb

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
audrius22, tavo radio blokas su skaičiais ...53 yra paprastos 8 kolonėlių sistemos (kolonėlių laidai rudoj fiškėj). Jei būtų 9+1, kur su gamykliniu subu ir kolonėle panelėj, tai būtų papildomi 4 laidai prie to plono, kur rašei, kad remote, bet tada radio bloko pask.skaičiai turi būti ...56. va schema:
https://workshop-manuals.com/audi/a1/vehicle_electrics/communication/infotainment/mmi_infotainment_system/pin_assignment_for_radio_%28mmi%29/



Neprisijungęs audrius22

  • Įrašai: 8
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
audrius22, tavo radio blokas su skaičiais ...53 yra paprastos 8 kolonėlių sistemos (kolonėlių laidai rudoj fiškėj). Jei būtų 9+1, kur su gamykliniu subu ir kolonėle panelėj, tai būtų papildomi 4 laidai prie to plono, kur rašei, kad remote, bet tada radio bloko pask.skaičiai turi būti ...56. va schema:
https://workshop-manuals.com/audi/a1/vehicle_electrics/communication/infotainment/mmi_infotainment_system/pin_assignment_for_radio_%28mmi%29/


Dėkui, garsiakalbiai kaip ir spėjau.. o tas plonas ir yra "remote" schemoje "Open circuit diagnostic lead" čia jis taip ir vadinasi  ?
Jei tai bus remote laidas, ar bus galima jungti nuo jo tiesiai į stiprintuvo sužadinimą ?  Ar geriau remote  daryti iš linijinio konverterio į stiprintuvą ?
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Gegužės 29, 13:14:57 sukūrė audrius22 »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
863 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 18, 19:01:31
sukūrė Adas123
20 Atsakymai
2872 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gruodžio 02, 07:08:32
sukūrė Evka
10 Atsakymai
1231 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 29, 02:22:24
sukūrė JonukasP