Lietuvos Audi klubo forumas

AUDI klubo forumas => Forumo dalyvių auto garažas => Temą pradėjo: Falk3n 2011 Spalio 26, 20:41:13

Antraštė: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2011 Spalio 26, 20:41:13
Praveriam dar vieno garazo vartus ir ziurim ka turim jame :) Tai gi, pries pora metu nupirkta '98 Audi A4 1.9tdi. Is pradziu auto buvo prikeltas iki techniskai idealaus stovio, o tada po truputi buvo pradeta tobulinti. Mod listas trumpas, nes nezadu rasyti kiek kartu keiciau tepalus, kada koki sarnyra keiciau ir kada kokia lempute pakeiciau ar isidejau.
Mod list:
-Kamei front grill, kurios bus greitu metu pakeistos i facelift grotas su shadowline mod'u (jau atlikta)
-Window visors
-KW variant1 coilover kit'as
-Ferodo stabdziu diskai
-ATE blue racing dot4 st. skystis
-OEM priekinis strut bar'as
-uzlieti galinio tilto silent block'ai
-A8 winter wheels r16 a.k.a. A8 "skardos" (atrodo neispudingai, bet sveria vos 6.4kg vnt.)
-Vimota burtai
-vnt 17/25 turbo hibridas
-FMIC ir home made vamzdynas
-susukti nasesni purkstuku antgaliai HFLOX W3
-Autogauge boost gauge
-Dbilas Dynamics Sport paskirstymo velenukas
-96kw PD isiurbimo kolektorius su flansu vietoj EGR (kartu ivykdytas ir EGR delete)
-96kw PD intake pipe
-PD lift pump
-3bar map
-MBC
-tiesus ismetimas
-ir keletas lipalu slepianciu kebulo defektus :D
Planai:
-dar kw ir Nm
-minimaliai islengvinti
-galbut davesti kebula iki "ledo", bet cia priklausys nuo to, ar liks $$$ po pirmesniu planu

Na ir kelios nekokios neplautos audi foto  :D
(http://img713.imageshack.us/img713/3327/audi1q.jpg)

(http://img59.imageshack.us/img59/3794/audi2i.jpg)

(http://img204.imageshack.us/img204/5427/audi3.jpg)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Hitas 2011 Spalio 26, 20:46:16
vaziuoja sita audi vaziuoja :)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2011 Spalio 26, 20:48:28
vaziuoja sita audi vaziuoja :)
Ypac gerai nuo kalno rieda :D
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Hitas 2011 Spalio 26, 20:49:37
o poto i baldiura :D
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2011 Spalio 26, 20:53:42
o poto i baldiura :D
Nu bet po savaites iki londono nuleke be sustojimo kuo puikiausiai ir parvaziuos atgal irgi be problemu manau :D
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Hitas 2011 Spalio 26, 21:02:44
Zinoma ;)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: lodorius 2011 Spalio 26, 21:04:57
Kiek dabar nm ir kw gyvena po kapotu?
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Hitas 2011 Spalio 26, 21:05:33
niekas nezino :D :D
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2011 Spalio 26, 21:09:32
Taip, kolkas niekas nezino, nes nematuota dar, bet po ziemos darbu tikrai pamatuosiu, nes ir paciam idomu.
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Saras911 2011 Spalio 26, 21:14:10
Nebloga vizija paziurejus i foto kur is virsaus fotkinta, kur seselis ant stogo krenta, tiktu juodas stogas jai  :D
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2011 Spalio 26, 21:16:57
Nebloga vizija paziurejus i foto kur is virsaus fotkinta, kur seselis ant stogo krenta, tiktu juodas stogas jai  :D
Ten ne vizija, o realybe :) Jau senokai ji su juodu stogu ;)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Saras911 2011 Spalio 26, 21:25:19
Ai, va dabar antroj foto pamaciau :) Tada kaip Lazdijuose maciau pries gal pusantru metu, tai nebuvau pastebejes sito :)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2011 Spalio 26, 21:37:41
Ai, va dabar antroj foto pamaciau :) Tada kaip Lazdijuose maciau pries gal pusantru metu, tai nebuvau pastebejes sito :)
Tai tada dar ir nebuvo juodo stogo :) Cia per praejusia ziema jis atsirado :)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: tauciuxxs 2011 Spalio 26, 21:38:16
grazus ketvertukas  :)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Fau880 2011 Spalio 26, 21:53:00
Labai grazu!!! :)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: lv222 2011 Lapkričio 08, 15:10:29
Grazi audi, grazi spalva  ;)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: df 2011 Lapkričio 08, 18:31:37
Grazi  ;)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2011 Lapkričio 08, 21:21:38
Dekui ;)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Toyfriend 2011 Lapkričio 08, 23:23:31
Parduok man  :s
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2011 Lapkričio 09, 20:36:00
Pirk :D
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2012 Rugpjūčio 21, 11:49:31
Senokai berasiau jau. Taigi nuveika siek tiek darbu... per pavasari nupirktas ir sumontuotas dbilas sport paskirstymo velenelis, nauji INA kompensatoriai ir dirzai, bei visi filtrai. Taip pat pakeistas stock isiurbimo kolektorius i kolektoriu nuo 96kw tdi PD su custom flansu vietoj EGR'o ir kartu atliktas EGR delete. Pabandymui supilti XADO tepalai ir atliktas pilnas revitalizacijos kursas (efekto nepasijaute, bet turbut delto, kad ir taip viskas tvarkoj). Neperseniausiai pakabinta normali turbina KKK BV43, turinti nemaza rezerva mano norimiem arkliam, taip pat ileistas PD lift pump ir ikistas 3bar map. Ir pries geras pora savaiciu aude gavo dovanu naujus Ferodo stabdziu diskus ir naujas Delphi kaladeles, bei visa svieziai restauruota priekine pakaba nerestauruojamas dalis keiciant lemforder naujom dalim. Paskutinis mod'as, tai A8 r16 winter wheels kaltiniai OEM ratai, kuriu vnt. svoris vos 6.4kg :O
Tai va tiek ziniu.
P.s. foto bus greitu metu, nors vaizdelis pasikeitus ratams nepagerejo :D
P.p.s. dabar planuose rimtesne sankaba, nes jau smagratis isismagino drebeti uzmynus tapke :D
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2012 Rugpjūčio 21, 11:55:35
Sioks toks pashopintas senas audeles vaizdelis, kad nebutu tema tokia sausa  :)  Sviezios foto coming soon...
(http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/528663_2764705897346_1848846161_1674865_635083483_n.jpg)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Darbų sauga 2012 Rugpjūčio 21, 18:35:42
Maladiec, del nuveiktu darbu po kapotu...isvaizdos tai truksta truksta...pasakysiu nuvalkiota fraze - reikia facelifto priekio bent jau :D

Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Evka 2012 Rugpjūčio 21, 18:40:40
Pakaktų ir facelift optikos. O dėl r16 kaltinukų dedu +. Nerealūs ratai dauguma aspektų.
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2012 Rugpjūčio 21, 19:22:32
Pakaktų ir facelift optikos. O dėl r16 kaltinukų dedu +. Nerealūs ratai dauguma aspektų.
Optika bus po sankabos, o ratai superiniai visais aspektais iskyrus isvaizda :)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: PSSHHH 2012 Rugpjūčio 21, 19:29:15
Isvaizda visai nebloga, nepergyvenk del jos ;) Svarbu kokybe ;)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2012 Rugpjūčio 21, 22:38:56
Isvaizda visai nebloga, nepergyvenk del jos ;) Svarbu kokybe ;)
Del isvaizdos jau pripratau nepergyventi :) Stengiuosi vadovautis filosofija form<function :)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2012 Rugpjūčio 25, 12:49:22
Pora spyshot'u su nokia trinkele seniai nepraustos bulkos :) Kova edishn :D
(http://img542.imageshack.us/img542/9932/85794655.jpg)
(http://img267.imageshack.us/img267/6627/a42z.jpg)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Evka 2012 Rugpjūčio 25, 13:16:59
Nežinau kodėl, bet man jau nuo seno šis ratų modelis limpa :)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2012 Rugpjūčio 25, 13:43:01
Siaip jei jie butu svarus sitose foto, tai vaizdas butu zenkliai geresnis, nes jie originaliai pachromuoti :)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: ArasCL 2012 Rugpjūčio 25, 14:15:01
jei dar biski pakelt ir ratus isnesti arciau arku isvis grazu butu
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: valukonis 2012 Rugpjūčio 25, 14:28:44
na man irgi jie kazkaip sulinde i vidu :)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2012 Rugpjūčio 25, 14:30:56
na man irgi jie kazkaip sulinde i vidu :)
Uz tai netarkuoja man arku, kaip su r17 budavo. Cia gi kauno keliai edishn :D
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: valukonis 2012 Rugpjūčio 25, 14:50:14
nu jo kaip arimais reikia vazineti tai kaip tik :) mano irgi kaune tarkuoja labai :) bet situs ratus kazkaip issivaizdavau kitaip :)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Evka 2012 Rugpjūčio 25, 16:33:20
Siaip jei jie butu svarus sitose foto, tai vaizdas butu zenkliai geresnis, nes jie originaliai pachromuoti :)

Ne pachromuoti, o papoliruoti ;) Kaltinukai gi čia :)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: justinas89 2012 Rugpjūčio 25, 16:36:59
mano akimis truksta faru nuo facelift , ratu dangteliu , ir veidrodziu dazytu kebulo spalva.
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2012 Rugpjūčio 27, 09:47:46
Lempu tai truksta, o veidrodeliai ir liks juodi, nes niekas ju atgal nedazys kebulo spalva, juolab kad jie puikiai dera su juodu stogu. Ratu dangteliai dedami nebus del dvieju priezasciu: pirma, kad be ju geriau atrodo, o antra, kad nespesiu pirkt kitu dangteliu, jei paliksiu su jais nakti daugiabucio kieme kaune panemunej :D 
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: RedLine 2012 Rugpjūčio 27, 21:02:23
turiu juodu vidum , be ausu priekines faras jai reikia 50lt. ;)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: PSSHHH 2012 Rugpjūčio 27, 22:21:50
As turiu kaires puses sveika jaigu reikes :)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: justinas89 2012 Rugpjūčio 28, 07:11:53
turiu juodu vidum , be ausu priekines faras jai reikia 50lt. ;)
Kaip atrodo tos faros juodu vidum ?
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: ramas1 2012 Rugpjūčio 28, 07:18:45
na manau jis ieskos lempu kazko panasaus i originalias ,o ne sonarus
(http://s10.postimage.org/aa6qg7f2t/20120427421.jpg) (http://postimage.org/image/aa6qg7f2t/)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2012 Rugpjūčio 28, 08:35:58
Nu taip, jei deciau, tai tik FL lesines faras.
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: PSSHHH 2012 Rugpjūčio 28, 12:18:37
Tai vat jaigu reikes kreipkis turiu ledine vienos puses lempa, orginali, skaidri, nenudauzyta akmenuku :)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Darbų sauga 2012 Lapkričio 09, 14:31:36
PARDUODAMA
http://www.autogidas.lt/audi-a4-b5-tdi-sedanas-1997-0124261752.html (http://www.autogidas.lt/audi-a4-b5-tdi-sedanas-1997-0124261752.html)

Toliau kaip suprantu bus A3? Kodel toks pasirinkimas?
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: AuG3 2012 Lapkričio 09, 14:44:56
Nulupkt nakleikas -  greičiau parduosi ;)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2012 Lapkričio 10, 08:48:08
Toliau kaip suprantu bus A3? Kodel toks pasirinkimas?
Dar nebutinai A3, gal A4 b5 1.8TQ. Bus matyt kaip susisvies ir koks variantas pasitaikys.
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2012 Lapkričio 10, 08:49:41
Nulupkt nakleikas -  greičiau parduosi ;)
Cia ne tokia masina kad nakleikos trukdytu parduot. Reiktu viska isimt kas sudeta ir pardavinet rinkos kaina, tai tada parduociau. O kad neeiline masina sunku parduot net ir uz kapeikas, ir taip aisku :)
Antraštė: Ats: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: slam 2012 Lapkričio 10, 10:33:37
Mano nuomone, salono foto yra butina normaliam pirkejui :)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2012 Gruodžio 04, 16:29:48
Taigi, Audi vis delto lieka pas mane ir bus ne visai daily :D Darysim dar greitesne :twisted:
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Dedekarolis 2013 Spalio 03, 22:39:23
Laukiam papildymo Falkenai  :xpln:
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2013 Spalio 04, 08:28:22
Tingiu :-] Gal reiks papildyt po dyno day jei rezultatai tenkins, jei ne tai tema trinsiu, o bulka ant daliu :D
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Dedekarolis 2013 Spalio 04, 16:10:55
Tingiu :-] Gal reiks papildyt po dyno day jei rezultatai tenkins, jei ne tai tema trinsiu, o bulka ant daliu :D
:O
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2013 Spalio 04, 16:16:01
:O
Bus tu bulku dar :bedantis: kita auto tikriausiai butu irgi tos pacios kepyklos bandele greiciausiai, tik benzas turbo ir Q. Nors kas cia zino, gal dar ir sita traktoriuka paturesiu, jei nenuvils eilini kart.
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Andrius19 2013 Spalio 04, 16:24:05
o tai kas jam blogai?:)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2013 Spalio 04, 16:29:32
Nieko, tiesiog jau biski moraliskai atsibodo masina ir norisi isbandyti TQ derinuka (8-)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Andrius19 2013 Spalio 04, 16:35:39
Arba badyk tdiQ , viska jau zinai kaip pasidaryt, o seip kiek ji tau rija dbr su visais modais?:)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2013 Spalio 04, 16:43:51
Arba badyk tdiQ , viska jau zinai kaip pasidaryt, o seip kiek ji tau rija dbr su visais modais?:)
Dyzelis jau +- isnagrinetas reikalas, reikia benzinini aparata pabandyti pasidaryti. O valgo maniske visiskai tiek pat kiek standartine tdi 81kw a4, uzmiestyje 5-5.5, mieste - 5.5-8 priklausomai kaip vaziuoji :bedantis:
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Andrius19 2013 Spalio 04, 16:49:35
Dyzelis jau +- isnagrinetas reikalas, reikia benzinini aparata pabandyti pasidaryti. O valgo maniske visiskai tiek pat kiek standartine tdi 81kw a4, uzmiestyje 5-5.5, mieste - 5.5-8 priklausomai kaip vaziuoji :bedantis:
tai lb geros sanaudos , ant bendzo nebus taip :D
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2013 Spalio 05, 18:39:46
tai lb geros sanaudos , ant bendzo nebus taip :D
Su tokiais parametrais tai net benzinas dujos brangiau gaunasi vaziuoti.
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Andrius19 2013 Spalio 05, 19:50:55
tai vat , vietoj taves nesiskirciau su a4 , vieninteliai moraliskai vezy varo :D imesk kada foto kaip dar atrodo ir po kapotu kas ten kaip? :)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2013 Lapkričio 14, 08:44:56
Opa! Bulkute eina ant daliu :D Jei kam ko reikia rasykit PM. Greitu metu bus ir skelbimas.
P.s. nera purkstuku ir odinio salono (odines abloskes liko).

P.p.s. temos gal dar netrinam, nes yra kita a4 avant tdi ir ieskomas a3,a4 TQ bolidas (jei kas ka zinot, siulykit).
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: y4m4d4 2013 Lapkričio 14, 10:07:02
Galetum kokiu foto imesti, ar bent jau sarasa daliu surasyti (y)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: AVANTgarde 2013 Lapkričio 14, 10:34:47


 ieskomas a3,a4 TQ bolidas (jei kas ka zinot, siulykit).

teisingas pasirinkimas  (y)
Antraštė: Re: Falk3n Audi A4 b5 TDI
Parašė: Falk3n 2013 Lapkričio 14, 10:38:30
Galetum kokiu foto imesti, ar bent jau sarasa daliu surasyti (y)
Foto yra 2psl temos, o idomesniu daliu sarasas yra mod list'e pirmam puslapyje. Visa kita nieko ypatingo: el langai priekyje tik, klimos nera, borto kompo irgi, yra liukas ir visos kitos tvarkingos a4 dalys. Kainu klausti PM. Kaip minejau greitu metu bus padarytas skelbimas gide ir cia audiklubo skelbimuose. Bukit kantrus :D