Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Domo Audi 200 20v / zylas  (Skaityta 518590 kartus)

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2800: 2016 Liepos 27, 14:44:16 »
Jo ištraukiau užkniso.
Na kas iš to kad jei jis piešia gerą įtampą, savo nulinę vertę pametęs, ecu kompensuoja tiek, kad lambdos parodymai būtų geri, ir bus ok outputas, net jei mišinys blogas.
Na o jei waveformo nebėra, tada vieni vartai.
ne wawe formoi esme, o tarpas tarp įtampos kitimų turi būti ne didesnis nei 20 ms

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2801: 2016 Liepos 27, 15:01:11 »
toks dažnas?
aš apskritai suprantu, kad tas aukštyn žemnyn yra liesinimas riebinimas pastovus, ar ne?

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2802: 2016 Liepos 27, 20:31:00 »
toks dažnas?
aš apskritai suprantu, kad tas aukštyn žemnyn yra liesinimas riebinimas pastovus, ar ne?
jis pastovu niekada nebūna, tai visa esmė tame judėjime ir koreguoja jei reakcijos laikas didesnis gaunasi tai gaunasi, kad viskas vėluoja
dėl tuo 20 ms tai kažkur skaičiau senai, iš esmės jei daugiau nei 20 ms tai viska atrodys gerai kompas irgi kalidos nemes nes ji matys kitimą kažkokį, bet jei jis per lėtas tai irgi ne tas pats kas nauja lemda

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2803: 2016 Liepos 28, 09:03:33 »
 (z)   (wow) kaip masina atsigavo

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2804: 2016 Liepos 28, 11:02:54 »
tai iš toliau pafotkink bendra vaizdą
po viena lempa sunku įsivaizduoti
:)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2805: 2016 Liepos 30, 02:27:52 »
Progresas

Neprisijungęs killer_beast

  • Įrašai: 307
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2806: 2016 Liepos 30, 09:58:27 »
Kas nors pasikeite pakeitus laidus?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2807: 2016 Liepos 30, 16:38:20 »
šaltą užkūrus dar labiau pakilo krovimas, bet nedaug.
įdomiausia kas bus, kai pavažinėsiu kai karšta :)

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2808: 2016 Liepos 31, 17:03:19 »
Nu bet tu geras alektrikas  :-] papasakojai labai tiksliai:
šaltą užkūrus dar labiau pakilo krovimas, bet nedaug.
O kur skaičiai, kur įtampos kritimo matavimai?  ;)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2809: 2016 Liepos 31, 17:22:34 »
šaltą užkūrus dar labiau pakilo krovimas, bet nedaug.
įdomiausia kas bus, kai pavažinėsiu kai karšta :)
Jau karšta, tai kaip? :)


Sent from my iPlyta using Tapatalk

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2810: 2016 Liepos 31, 18:11:33 »
geriau, kur kas geriau, bet dar ne taip kaip norėčiau

tiesiog vakar 9 ryto baigiau darbus ir buvau išlėkęs su zylu, nebuvo kada matuoti

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2811: 2016 Rugpjūčio 10, 00:16:20 »
tai va, su įtampa dar nesibaigė, kol kas krovimas kaip ir ok, kadangi krovimo rėlė 14v, o ne 14,5, tai viską sujungus ką eina 13,75, bet čia matuota ne kai karšta
kai karšta važiuojant normaliai su klima ir ventiku ant skydelio vis tik arti 12v krenta. aišku čia dar rodyklės kalibracija nubėgus gali būti, bet iki galo bėda neišspręsta, dar reikės tikrinti minusus nestandartinėse vietose, standartinėse viskas gerai. kol kas didžiausias įtariamasis - saugyklinė. Bus dar tyrinėjama

taigi nauji reikalai, naujos bėdos. daužymas priekyje vis tik pasirodo iš amortiko, ne iš atramų, vairuotojo štokas kapsulėj maskatuojasi :)) vadinasi aftemarket susidėjau boge turbo, su weitec spyruoklėm. nebuvo kvailesnio dalyko zylui padaryto per visą gyvenimą, per kieta man ji buvo visada, vis kas daužėsi bildėjo. žodžiu - originalas yra originalas. Draugas su Golf 4 susidėjo bilstein coilus, po 3 metų irgi amortikas daužosi... dar kartą pakartoju visiems automodifikatoriams: originalas yra originalas, blin, kur ką silkėj dariau neoriginaliai, tipo geriau, beveik visada reikėjo atsiprašyti. Gal tik HP2 stabdžiai buvo vienintelis teisingas modas... Taigi klausimas, ką man faking daryt? Galvoju imti visą naudotą komplektą, spyruokles plius amortikus, išbandytus ant mašinos, kur būtų aišku ko tikėtis? Dabar aukštis - belekas, kietumas, belekas, kokybė belekas tiesiog pavargau

naujos bėdos, mano dėžę gi dėžistas buvo pabėręs, nieko nerado, o štai ko kelių mėnesių prasidėjo. vairuotojo pusės flanšas kliba, leidžia salnykas. :( ką daryti patarsite? keep in mind kad varuotojo pusės guolį pakeisti, arba jo šaibą pakeisti į storesnę reikia neužtenka atidaryti dėžės dangtelio kuris yra keleivvio pusėj ir ten pakeisti. Per karūną veleną neisitrauks diffas, reikia VISĄ dėžę paberti, kad taip daryti, todėl galvoju storinti šaibą keleivio pusėje, tada difas pasislinks, įsitemps, gal bus ok? Tada tik laisvumas ant pagr poros priekinime diffe gali padidėti? Nenoriu dar kartą dėžės imti, tiesiog pavargau, manau 6 kartas jau jai būtų.
pagal paveiksliuką, vietoj 23 šaibos storinimo storinčiau 19. Bet tada kažkiek laisvumas didėtų grupėje 7. O ir be pakaitinės auto, tokiais dalykais užsiiminėti tai tragedija, reikėtų darbe gal atostogas pasiimti kad mašiną pasidaryti?  (H-)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2812: 2016 Rugpjūčio 10, 03:41:09 »
daužymas priekyje vis tik pasirodo iš amortiko, ne iš atramų, vairuotojo štokas kapsulėj maskatuojasi :) ) vadinasi aftemarket susidėjau boge turbo, su weitec spyruoklėm. nebuvo kvailesnio dalyko zylui padaryto per visą gyvenimą, per kieta man ji buvo visada, vis kas daužėsi bildėjo. žodžiu - originalas yra originalas. Taigi klausimas, ką man faking daryt? Galvoju imti visą naudotą komplektą, spyruokles plius amortikus, išbandytus ant mašinos, kur būtų aišku ko tikėtis? Dabar aukštis - belekas, kietumas, belekas, kokybė belekas tiesiog pavargau
http://www.kwsuspensions.net/kw-coilovers-variant-1-basic-galvanized-steel-8400.html?typ=2050
ir nebeliks jokių belekas

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2813: 2016 Rugpjūčio 10, 07:46:09 »
ar tikrai? :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2814: 2016 Rugpjūčio 10, 08:32:55 »
Paranoja sergi. Dedi normalias dalis ir niekad nebūna. Bėdų. Gedžio minėti kw irgi super reikalas, pats naudojau pasate, tai važiavo super. O dėl tavo minėtų bilstein coilų, tai irgi keista, kad per tris metus jie tavo bičiukui numirė. Nu beveik neįmanomas reikalas.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2815: 2016 Rugpjūčio 10, 09:26:23 »
Nu blin Evka, kodėl taip sakai kad paranoja? Faktai kalba už save. Niekada ant dalių netaupiau. Bet vis kažkas išlįsdavo. Pasatas normali mašina, gal dėl to.
su koilais man jis kaip daily driveris bus per žema ir per kieta, plius per ilgai ją reikia nuimti nuo kelio, kad išsiųsti jiems priekines stojikes.
Tiesa, tas golfas su coilais vos ne normaliau važiavo negu silkė, kratymo atžvilgiu.

P.S. Boge nėra geras gamintojas, tik vidutinis? na apie weitec jau nekalbu.. Ai ne pas mane intrax spiralės buvo, na esmės nekeičia, sumaišiau, ne weitec.

Dėl G4, tai nenumirė tie koilai, viskas veikia funkciškai gerai, tiesiog dubasina jis. Grynai kaip pas mane, nei apibėgę, nieko, tik pas jį kiek žinau aukštyn žemyn, pas mane į šonus maskatuojasi

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2816: 2016 Rugpjūčio 10, 10:02:18 »
Kokia problema dėl stoikių, išimi lauk stoikes iš tos ubagės kur prie serviso patvory stovi, gauni padarytus, belieka tik susikeisti :goodboy:
Arba pradedi taupyt ant detalių ir pasitinki tokį pat likimą.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2817: 2016 Rugpjūčio 10, 11:22:31 »
Nu blin Evka, kodėl taip sakai kad paranoja? Faktai kalba už save. Niekada ant dalių netaupiau. Bet vis kažkas išlįsdavo. Pasatas normali mašina, gal dėl to.
su koilais man jis kaip daily driveris bus per žema ir per kieta, plius per ilgai ją reikia nuimti nuo kelio, kad išsiųsti jiems priekines stojikes.
Tiesa, tas golfas su coilais vos ne normaliau važiavo negu silkė, kratymo atžvilgiu.

P.S. Boge nėra geras gamintojas, tik vidutinis? na apie weitec jau nekalbu.. Ai ne pas mane intrax spiralės buvo, na esmės nekeičia, sumaišiau, ne weitec.

Dėl G4, tai nenumirė tie koilai, viskas veikia funkciškai gerai, tiesiog dubasina jis. Grynai kaip pas mane, nei apibėgę, nieko, tik pas jį kiek žinau aukštyn žemyn, pas mane į šonus maskatuojasi

Labai dažna klaida, dedant bilsteinus, tai neatsisirinkimas amortikų, ko pasekoje gaunasi per maža eiga.

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2818: 2016 Rugpjūčio 10, 16:44:04 »
Ant mano 80 buvo bilšteinai tepalinei, pažemintas priekis biški, tai koki 10 metu atlaikė, prieš tai buvau dėjęs kažkokius pigiausius tai pusmeti atlaikė tik, o dabar tokiu bilšteinu pirkti nebėra, į coupe dujinius sudėjau, jau 6 metai, ne sportiniai, paprasti oem lygio tiek vienoj tiek kitoj buvo
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Rugpjūčio 10, 19:51:34 sukūrė ArasCL »

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2819: 2016 Rugpjūčio 10, 18:06:10 »
ar tikrai? :)
patikek tikrai.ant s2 pajauciau kokie tie nebelekokie koilai.duobes ir wisa kita giliai pofik.rojus!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk Pro

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2820: 2016 Rugpjūčio 10, 18:31:03 »
Nu tai coilai tai nerodiklis, kad būtinai kieta masina bus, va kai dedi tik spyruokles tai jei nori, kad ji žemiau stovėtų tai arba spyruokles su mažesne eiga kietesnes arba kokia apvija mažiau, o coilai tai panašiai kietumas būna ar tu ja paleidi ar pakeli nes iš esmės amortiko judėjimo diapazono nepakeiti, o tik jo atramos pozicija keiti, tik su coilas galima išlausti norima aukštį ir komfortą, o jei dar pasirenki kur ir amortiko kietumas reguliuojasi tai iš vis gerai
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Rugpjūčio 10, 19:49:02 sukūrė ArasCL »

Neprisijungęs valukonis

  • Įrašai: 4111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2821: 2016 Rugpjūčio 10, 19:04:45 »
kaip tai nepakeiti judejimo diapazono  (z) jeigu spiruokle suspaudi, tai kas tada keiciasi? :think:

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2822: 2016 Rugpjūčio 10, 19:51:27 »
Nu tai coilai tai nerodiklis, kad būtinai kieta masina bus, va kai dedi tik spyruokles tai jei nori, kad ji žemiau stovėtų tai arba spyruokles su mažesne eiga kietesnes arba kokia apvija mažiau, o coilai tai panašiai kietumas būna ar tu ja paleidi ar pakeli nes iš esmės amortiko judėjimo diapazono nepakeiti, o tik jo atramos pozicija keiti, tik su coilas galima išlausti norima aukštį ir komfortą, o jei dar pasirenki kur ir amortiko kietumas reguliuojasi tai iš vis gerai

Susuk coilą iki galo, po to iki viršaus ir suprasi, kad nesąmonę parašei

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2823: 2016 Rugpjūčio 10, 19:55:15 »
kaip tai nepakeiti judejimo diapazono  (z) jeigu spiruokle suspaudi, tai kas tada keiciasi? :think:
su kuo tu spyruokle suspaudi ?
iš vienos pusės varžtas iš kitos pusės automobilio svoris

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Domo Audi 200 20v / zylas
« Atsakymas #2824: 2016 Rugpjūčio 10, 19:57:09 »
su kuo tu spyruokle suspaudi ?
iš vienos pusės varžtas iš kitos pusės automobilio svoris

O tai štokas kur lieka? Irgi trumpinasi ar ilginasi? :goodboy: