Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 2014 sedanas opūs klausimai (Buferis, Parktronikas, Dujos, Bluetooth)  (Skaityta 5709 kartus)

Neprisijungęs Ramūnas M

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki,

Esu naujokas, nusipirkau amerikoną Audi A4 2014 Premium sedaną, 2l benzinas, 220AG (160kw). Turiu kelis opius klausimu kuriuos galbūt padėsit atsakyt.

Galinis buferis
Auto mušta  dešinį galinį ratą, reikia pasikeisti galinį buferį (sulūžęs) šrotuose dabartiniu momentu vien S-Line buferiai. Kiek bandžiau įžiūrėt skirtumus tai tik apatinė plastmasė skiriasi - pas s-line korėta plastmasė, pas paprastą lygi. Ar yra daugiau skirtumų? Ar galima be problemų montuoti s-line'inį ant paprasto kėbulo?

Parktronikai
Maniškė Audi "Premium" variantas, visa tuštutė neturi parktronikų. Bet kadangi keisiu galinį buferį svarstau susidėti buferį su parktronikais ir prisijungti prie sistemos. Gal kas nors bandė tokį ėjimą? Ar sklandžiai ten prisijungia? Esu girdėjęs gandų, kad Audinių elektronika silpna vieta, gal neverta kišt nagų?

Dujos
Kaip rašiau, pas mane 2l benzinas. Svarstau susidėti dujas. Pasiskambinau į BRC, sakė priklausomai nuo kompo varianto kaina gali būti 1000-1100€. Ekonomija būtų prastenė, nes šita Audinė su turbina taigi rytų papildomą litrą benzo kiekvienam šimtui kilometrų. Galbūt kas nors bandė dėtis dujas, būtų įdomu išgirst atsiliepimą. Kaip su trauka ar nesumažėja? Ar turbina suveikia taip pat? Aš niekada neturėjau nei bezo, nei dujų ;/

Bluetooth
Kiek apžiūrėjau automobilį neradau AUX jungties, šiek tiek keista kaip 2014 metų mašinai. Išsigandau, kad turėsiu kept CD norint klausytis savo muzikos. Bėda kad CD'romo kompe jau seniai neturiu.. Ar įmanoma pasijungti telefoną ir per jį leisti muziką via bluetooth?

Ačiū

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ant paprastos s-line keiciasi vienas prie vieno, tik keista , kad paprastu neradai.
Audi elektronika viena is patikimiausiu.
Dujos tikrai reikalingos? Didelio pliuso nebus, o galvos skausmo ir islaidu garantuotai.
Kas liecia muzika, jeigu tuscia auto, tai ir pajungimu nerasi, teks investuoti. Paziurek daiktadezeje, ar nera tokios keistos pailgos jungties desineje puseje ant sieneles

Neprisijungęs Ramūnas M

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Žiūriu kad atitiktų spalva (balta) ieškojau Autopliuse A4 2013-2015 sedano kėbulo dalių. Bet ir šiaip daugumoj S-Line ardomi, kas sukelta Autopliuse.
Ok dėl elektronikos, bet ar toks parktroniko pajungimas į kompą gali būti sėknigas? Gal susidūrėt praktikoj?
Dėl dujų dar svartau, norėtųsi važinėti kiek pigiau, vėlgi reikės pažiūrėti kiek ryja praktikoj, iš kalbų esu girdėjęs 10-11 mieste.
Daiktadėžėj rodos yra plona pailga jungtis. O kokie investavimo variantai? Viliuosi pasijungt per Bluetooth, nes jis telefoną tai turėtų sujungti su mašina, tai ir audio turėtų susijungti.

Neprisijungęs herpaderp

  • Įrašai: 289
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Pas mane senesnėj B8 tai po porankiu AUX jungtis įkišta. Muzika per Bluetooth aišku būtų patogiau, bet bent pas mane kiek per meniu perėjau tai supratau, kad tik skambinimui galima BT naudoti. FL galbūt jau ir muzikai pritaikytas, o gal visgi galima ir senesnėms B8 kažkaip per BT muziką pasileist ar čia nuo komplektacijos priklauso? Pas draugą senesėj už mano Audi Opel Astroj tai groja muzika per BT :D

Neprisijungęs Ramūnas M

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pas mane po porankiu tik prikūrkės jungtis ;/
Tikiuosi pasijungti muziką pagal šitą
pamėgink ir tu ;)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Citata
220AG (160kw).
o ne 162kw?
Citata
Audinių elektronika silpna vieta
šito dar negirdėjau. O silpnas gali būti pajungimas, jei belekaip, belekokios laidus pravesi.
Citata
Dujos
kad dujos atsipirktų reikia labai daug numinti; karočia - nerekomenduoju. plius šiaip visas gyvatynas po kapotu papildomas, sudetingėja aptarnavimas. 2l varikliui nelabai verta. jis ir taip ekonomiškas
Citata
nes šita Audinė su turbina taigi rytų papildomą litrą
čia š malūnas, turbina ne prie ko apskritai, čia tiesiogio įpurškimo sistema - FSI kalta dėl to; jos sausai be benzo paleisti negalima.
Citata
Kaip su trauka ar nesumažėja? Ar turbina suveikia taip pat? Aš niekada neturėjau nei bezo, nei dujų ;/
Jau 20 metų nebe tie laikai. Teorijoj - niekas nemažėja, praktikoj - dujavykai kaip tasyklė didesni lavonai būna, daugiau problemų, klaidų, tiesiog yra daugiau kam pareiti, o dar dažniau montuotojai savo darbo ne iki galo padaro. Dėl to statistiškai dujinti triperiai važiuoja dažniau blogiau, nei nedujinti; Bet ne nuo pačių dujų idėjimo kaip fakto iš savęs.