Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: ginnciuss 2009 Birželio 16, 21:50:56
-
sveiki, noriu paklaust kas gali but klima rodo variklio normalia temperatura 90 laipsniu o prietaisu skydelyje dacikas rodo panasiai 75-80 laipsniu.kur ieskot gedimo manau temperraturinis daviklis gryba pjauna.jei taip kur jy surast kad pasikeist Audi A4 1,9 85 kw ir kai yjungi degima iskart įsijungia radijatoriaus ventiliatorius.ar cia kazkas bendra su tuo temperaturiniu davikliu ar cia jau kita problema? aciu iskart uz pagalba.
-
vemteletoriusisijungia nuo daviklio radijatoriuje. duomenis i kompa ir dacika ima is daviklio variklyje. kompas ir panele siaip rodo kazkiek skirtingas temperaturas, o is kur klima ima tai nezinau
-
Audi A4 1,9 85 kw ir kai yjungi degima iskart įsijungia radijatoriaus ventiliatorius.ar cia kazkas bendra su tuo temperaturiniu davikliu ar cia jau kita problema?
jei kondiske ijungta, ir ijungus degima turi suktis venteliatorius, jie isjuntum, tada nesisuks. jei gerai atsimenu, tai konsidke turi savo temp. davikli, ir jis stovi ne kartu su tuo, kuris siuncia i kompa ir i skideli duomenis. todel temperatura gali skirtis kazkiek.