Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: ore 2016 Sausio 28, 13:10:14
-
Sveiki,turiu a4 1,6 benzas/dujos. per salcius ir kai sausa,kuriasi puikiai,bet kai lyja,ar siaip dregnas oras ,nebesikuria. net neisivaizduoju kaip rasti beda paciam,ar visgi teks pas autoelektrika varyt?
-
man irgi panasiai buvo,tai pas elektrika nevariau ,pats pasitaisiau
-
Ir kokios bedos buvo?
-
pats elektrikas,daug masinu pataisiau,visko buna.tikrink auksta itampa.