Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: ore 2016 Sausio 28, 13:10:14

Antraštė: neuzkuriu a4
Parašė: ore 2016 Sausio 28, 13:10:14
Sveiki,turiu a4 1,6 benzas/dujos. per salcius ir kai sausa,kuriasi puikiai,bet kai lyja,ar siaip dregnas oras ,nebesikuria. net neisivaizduoju kaip rasti beda paciam,ar visgi teks pas autoelektrika varyt?
Antraštė: Re: neuzkuriu a4
Parašė: Toto 2016 Sausio 28, 14:50:25
man irgi panasiai buvo,tai pas elektrika nevariau ,pats pasitaisiau
Antraštė: Re: neuzkuriu a4
Parašė: ore 2016 Sausio 28, 15:15:30
Ir kokios bedos buvo?
Antraštė: Re: neuzkuriu a4
Parašė: Toto 2016 Sausio 28, 20:45:12
pats elektrikas,daug masinu pataisiau,visko buna.tikrink auksta itampa.