Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 761673 kartus)

Neprisijungęs waidukaz6020

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sv vakar isidejau skydeli su borto kompu audi a6 c5 1.9 skidelis nuo 2.5 man kuro sanaudas rodo 52 litrus momentines gal kas koki patarima?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kam idomu: Dėkui ramaskinui už patarimą apžiūrėti išorę, nr Lemputes. Jos tai veikė, bet galinis gabaritas - ne. Keičiam lemputę - nepadeda. Apsiziuriu aplink ir priekine nedega. Tikrinu saugikli 22 - desines puses gabaritai. Ten randu sudegusi saugikli su uzvyniota vielute kuri nekontaktuoja. Matyt nuo ten salono ir skydo apsvietimas a!teina. Naujas saugiklis ir vuolia, ir gabaritai ir skydas. Saunuolis ex savininkas

Neprisijungęs Dovydas991

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, turiu problemą kuri gal girdėta. Audi A6 c5 97, 2.4 benzas. Skydelyje nustoja rodyti apsukas, užsidega šauktukas ir tepalų lemputė,kartais praslydimas,dega jog įjungti visi bėgiai (automatas)  pradeta pypsėti. Kartais pastovėjus užgesintai mašinai viskas susitvarko. Bet dabar gryžus viskas vyksta piktybiškai. Automobilio važiavimui tai įtakos nedaro. Problema išlindo kartu su karščiais. Iš anksto ačiū už pagalbą, sry jei tema kažkur giliai yra.

Neprisijungęs tomasitoo

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Laba diena. Audi A3 8P 2010m. skydelis be borto kompiuterio funkcijos. Ar imanoma ji padaryti? Idejus kita skydeli su borto kompo funkcija jisai veiks,rodys? ar reikia kazkokiu didesniu patobulinimu? Aciu

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Laba diena. Audi A3 8P 2010m. skydelis be borto kompiuterio funkcijos. Ar imanoma ji padaryti? Idejus kita skydeli su borto kompo funkcija jisai veiks,rodys? ar reikia kazkokiu didesniu patobulinimu? Aciu

Reikia tik pasikeisti valytuvų rankenėlę ir pririšti imobilaizerį, tada viskas veiks.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Reikia tik pasikeisti valytuvų rankenėlę ir pririšti imobilaizerį, tada viskas veiks.

Gal turi info, ką konkrečiai palaiko vairo blokas palei raides (tas kur už vairo stovi)? Kai kurie lyg ir nepalaikydavo bc ar autopiloto, įdomu, kaip būtent pas a3 :think:

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal turi info, ką konkrečiai palaiko vairo blokas palei raides (tas kur už vairo stovi)? Kai kurie lyg ir nepalaikydavo bc ar autopiloto, įdomu, kaip būtent pas a3 :think:

Pagal raides kuris tiksliai nežinau, instaliuojant į 2006 skydelį iš 2010 , vairo bloką teko keisti nes nepalaikė multifunkcijos.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Hm, kur tad rasti info, ką konkrečiai konkretus blokas palaiko? (H-)

Neprisijungęs M4K4R0W4S

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki gyvi 8:8 Turiu problemele, iskart atsiprasau kad gal but buvo toks klausimas. Patingejau skaityt visus puslapius .

Aaudi A4 1997 benzas. Nedega apsvietimas kur kondiskes knopkes, lempu regulevimas, rukinio zibinto jungikliai. Skydelis visas dega apart vienos lemputes. Ar tai gali ytakos turet? Jei ne kur problemos ieskot? Atsiprasau kad be lietuvisku raidziu rasau (H-)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Hm, kur tad rasti info, ką konkrečiai konkretus blokas palaiko? (H-)

Įdomiai ten, 16 blokas eina pradžia kodo 1K (kaip golfo) ir pilnai dirba, bet jeigu nori , kad būtų pilnas - BC, cruise, multi function jau dedasi su pradžia kodo 8P. Tada ir šleifo  (air bag) jungties pinų paskirtis skiriasi, nors išdėtymas tas pats.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki gyvi 8:8 Turiu problemele, iskart atsiprasau kad gal but buvo toks klausimas. Patingejau skaityt visus puslapius .

Aaudi A4 1997 benzas. Nedega apsvietimas kur kondiskes knopkes, lempu regulevimas, rukinio zibinto jungikliai. Skydelis visas dega apart vienos lemputes. Ar tai gali ytakos turet? Jei ne kur problemos ieskot? Atsiprasau kad be lietuvisku raidziu rasau (H-)

Jau rašei apie šią problemą , palauk kol perskaitys žinantis atsakymą, o šioje temoje visai ne apie tai rašoma, tuo labiau kartoti žinučių per temas, draudžia forumo taisyklės.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Įdomiai ten, 16 blokas eina pradžia kodo 1K (kaip golfo) ir pilnai dirba, bet jeigu nori , kad būtų pilnas - BC, cruise, multi function jau dedasi su pradžia kodo 8P. Tada ir šleifo  (air bag) jungties pinų paskirtis skiriasi, nors išdėtymas tas pats.

Skydelis dabar pilnas ir jis valdosi, bet va multi ir piloto nebuvo, kas komplektaciją daro žiauriai keista :think: (z)
Dabar dėsiu multi vairą, po to pilotą, tai ir įdomu, pagal ką galėtų pasidaryti namų darbus ir iš karto tam pasiruošti. Palei tave, jei yra pilnas bc, tai modulis ne pats paprasčiausias turėtų būti vadinasi. A4 kažkada palei kodus buvau radęs tuos modulius, kas ką palaiko, o šitai niekaip neina atburti

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Skydelis dabar pilnas ir jis valdosi, bet va multi ir piloto nebuvo, kas komplektaciją daro žiauriai keista :think: (z)
Dabar dėsiu multi vairą, po to pilotą, tai ir įdomu, pagal ką galėtų pasidaryti namų darbus ir iš karto tam pasiruošti. Palei tave, jei yra pilnas bc, tai modulis ne pats paprasčiausias turėtų būti vadinasi. A4 kažkada palei kodus buvau radęs tuos modulius, kas ką palaiko, o šitai niekaip neina atburti

Auto pilotą ir BC palaiko blokai ir su 1K , nes rankenėlių valdymas tas pats, nors ir a3 cruise rankenėlė stovi atskirai, bet štai multifunkcija jau skiriasi nuo golfo, pas golfą tik kontaktai, pas a3 jau schemos vaire, todėl ir blokas reikalingas jau su 8P. Pradžiai prisijunk prie savo auto, pažiūrėk koks kodas, gal net nereikės nieko keisti.

Neprisijungęs Karis

  • Įrašai: 1938
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
(h) a3 2009m. pastoviai atsirisa rakto pultelis :-{
galvojau, kad problema del batareikos, bet pakeiciau ja, pririsau pulteli su vcds ir po poros dienu vel nebeveikia. Ir taip pastoviai, max kokia savaite-dvi kol vel reikia pririsinet.
gal kas susidures su panasia problema? :think:
ps. 1 rakteli teturiu.

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Skydelis dabar pilnas ir jis valdosi, bet va multi ir piloto nebuvo, kas komplektaciją daro žiauriai keista :think: (z)
Dabar dėsiu multi vairą, po to pilotą, tai ir įdomu, pagal ką galėtų pasidaryti namų darbus ir iš karto tam pasiruošti. Palei tave, jei yra pilnas bc, tai modulis ne pats paprasčiausias turėtų būti vadinasi. A4 kažkada palei kodus buvau radęs tuos modulius, kas ką palaiko, o šitai niekaip neina atburti

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions

Pagal situos kodus gal eina atsekt, nes raso, kad midline palaiko  autopilota, o highline ir multifunkcini.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Gegužės 23, 15:18:59 sukūrė Diwasas »

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions

Pagal situos kodus gal eina atsekt, nes raso, kad midline palaiko  autopilota, o highline ir multifunkcini.

Ačiū, einu tyrinėti :H

(h) a3 2009m. pastoviai atsirisa rakto pultelis :-{
galvojau, kad problema del batareikos, bet pakeiciau ja, pririsau pulteli su vcds ir po poros dienu vel nebeveikia. Ir taip pastoviai, max kokia savaite-dvi kol vel reikia pririsinet.
gal kas susidures su panasia problema? :think:
ps. 1 rakteli teturiu.

Teko. Buvo mygtukas sugrybavęs ir vos prisilietus suveikinėdavo. Jei taip kišenėje spaudaliojasi, tai atrodo po 20 ar 50signalų be atgalinio ryšio atsiriša

Neprisijungęs Karis

  • Įrašai: 1938
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
na katik tikrinau mygtukus, tai visi tvarkingai spaudziasi. po takstelejimo tik uzsidega lempute :think:

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions

Pagal situos kodus gal eina atsekt, nes raso, kad midline palaiko  autopilota, o highline ir multifunkcini.

Kodas mano 1K0 953 549 DB
Itariu,kad ragai bus su situo bloku

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Palei ką nustatyti tinkamumą modulio a3 8p? Reikia, kad palaikytų multifunkciją, bc ir cc. Ar tinka nuo kitų modelių?
Pvz kodai palaiko multi ir tinka a3?
8P0 953 549 K
8P0 953 549 A
3C0 953 549 B
Mano oem kodas 1K0 953 549 DB.
Lentelė rodo highline palaikymą ir su 1K0 pradžia. Būtų labai malonu, kad kas apšviestų, palei ką man to bloko ieškoti? :think:

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Palei ką nustatyti tinkamumą modulio a3 8p? Reikia, kad palaikytų multifunkciją, bc ir cc. Ar tinka nuo kitų modelių?
Pvz kodai palaiko multi ir tinka a3?
8P0 953 549 K
8P0 953 549 A
3C0 953 549 B
Mano oem kodas 1K0 953 549 DB.
Lentelė rodo highline palaikymą ir su 1K0 pradžia. Būtų labai malonu, kad kas apšviestų, palei ką man to bloko ieškoti? :think:

http://audiforum.us/threads/retrofit-mfsw-in-a3-8p.2780/

Cia kalba apie moduli su F raide, tai gal K/A/B irgi turetu tikti.

To use the Electronic Module 8P0 953 549 F your car need to have the Return Spring with Slip Ring part 1K0 959 653 D.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Gegužės 31, 19:49:43 sukūrė Diwasas »

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
http://audiforum.us/threads/retrofit-mfsw-in-a3-8p.2780/

Cia kalba apie moduli su F raide, tai gal K/A/B irgi turetu tikti.

To use the Electronic Module 8P0 953 549 F your car need to have the Return Spring with Slip Ring part 1K0 959 653 D.

F yra modeliams iki 2009m. Mano atveju su K raide turėtų tikti. Užsisakiau būtent tokį.

Neprisijungęs zandaras

  • Įrašai: 875
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kaip nuimti automato juosta skydelyje ? masina audi a6 c5 98m.
einant i instrument - adaptation - 60kanala, jo nenuskaito. Ar ne ten ieskau kasko ?

Neprisijungęs Stormas

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Sveiki norejau paklausti AUDI A6 C4 2.5 quattro AEL borto kompiuterio signalinis laidas is ECU kuris turi buti niekaip neatkapstau?
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Birželio 19, 20:09:51 sukūrė Stormas »

Neprisijungęs KenTros

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, ar imanoma su kompu numust lempuciu klaidas kompe? bandziau isidet halogenus(xenon) be can bus, ir kompas nemato tu lempuciu todel issoka ant kompo klaida.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Kokia mašina? Kai kurioms pavyksta iškodavus cold diagnosis ant konkrečios grandinės.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3219 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
0 Atsakymai
1555 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 28, 16:46:18
sukūrė Spros
24 Atsakymai
12710 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic