Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: Lordcraft 2011 Vasario 08, 17:11:44

Antraštė: elektros bedos (1.8 B3)
Parašė: Lordcraft 2011 Vasario 08, 17:11:44
Kiek pasivazinejus ir ikaitus varikliui iki 50 laispsniu (bent jau tiek rodo skydeli) ir isjungus degima isijungia radijatoriaus vintiliatorius, greicio rodykle labai letai reguoja i greiti, masina sustojo o rodykle vis daro rodo 40km/h ir po truputi krenta zemyn. pradejo blogai dirbti variklis ant laisvos eigos. kame cia ieskoti saknu?