Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: Andev 2012 Rugsėjo 28, 11:11:38
-
susvilo B3 ilgų šviesų ragai (apvalūs jau), pamirksėt eina, o įjungt, nejungia. Pakeičiau šviesų ragų dalį nuo B4, dbr atvirkščiai - ilgos veikia, o pamirksėt neina.. išbandžiau dvejus ragus nuo B4 - tas pats. Kas čia bus ne taip?
-
susvilo B3 ilgų šviesų ragai (apvalūs jau), pamirksėt eina, o įjungt, nejungia. Pakeičiau šviesų ragų dalį nuo B4, dbr atvirkščiai - ilgos veikia, o pamirksėt neina.. išbandžiau dvejus ragus nuo B4 - tas pats. Kas čia bus ne taip?
tiesiog visi pavarge,issivalyk ir veiks.
-
Fiškes pats perdarinejei? Kiek žinau tai nera ten sudetinga nes laidai sunumeruoti ant abie variantu, bet visgi gal liko koks laidelis?
-
bandysim ardyt, žiūrėt, galvojau gal koks neatitikimas iš B4 į B3 dedant
-
bandysim ardyt, žiūrėt, galvojau gal koks neatitikimas iš B4 į B3 dedant
Draugas dėjo, jam viskas veikia, junge laidus pagal skaičiukus. Dėčiau ir aš apvalias, bet nesimėto su avariniu ir galinio valytuvo funkcija tokios :V
-
Draugas dėjo, jam viskas veikia, junge laidus pagal skaičiukus. Dėčiau ir aš apvalias, bet nesimėto su avariniu ir galinio valytuvo funkcija tokios :V
jo,tokias reikia pirkt.Zinau kas turi.