Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: Andev 2012 Rugsėjo 28, 11:11:38

Antraštė: b4 ragai į b3
Parašė: Andev 2012 Rugsėjo 28, 11:11:38
susvilo B3 ilgų šviesų ragai (apvalūs jau), pamirksėt eina, o įjungt, nejungia. Pakeičiau šviesų ragų dalį nuo B4, dbr atvirkščiai - ilgos veikia, o pamirksėt neina.. išbandžiau dvejus ragus nuo B4 - tas pats. Kas čia bus ne taip?
Antraštė: Ats: b4 ragai į b3
Parašė: Toto 2012 Rugsėjo 28, 14:34:28
susvilo B3 ilgų šviesų ragai (apvalūs jau), pamirksėt eina, o įjungt, nejungia. Pakeičiau šviesų ragų dalį nuo B4, dbr atvirkščiai - ilgos veikia, o pamirksėt neina.. išbandžiau dvejus ragus nuo B4 - tas pats. Kas čia bus ne taip?
tiesiog visi pavarge,issivalyk ir veiks.
Antraštė: Ats: b4 ragai į b3
Parašė: Justinas 2012 Rugsėjo 28, 14:54:23
Fiškes pats perdarinejei? Kiek žinau tai nera ten sudetinga nes laidai sunumeruoti ant abie variantu, bet visgi gal liko koks laidelis?
Antraštė: Ats: b4 ragai į b3
Parašė: Andev 2012 Rugsėjo 28, 15:48:53
bandysim ardyt, žiūrėt, galvojau gal koks neatitikimas iš  B4 į B3 dedant
Antraštė: Ats: b4 ragai į b3
Parašė: Justinas 2012 Rugsėjo 28, 15:54:14
bandysim ardyt, žiūrėt, galvojau gal koks neatitikimas iš  B4 į B3 dedant
Draugas dėjo, jam viskas veikia, junge laidus pagal skaičiukus. Dėčiau ir aš apvalias, bet nesimėto su avariniu ir galinio valytuvo funkcija tokios  :V
Antraštė: Ats: b4 ragai į b3
Parašė: Toto 2012 Rugsėjo 28, 16:51:38
Draugas dėjo, jam viskas veikia, junge laidus pagal skaičiukus. Dėčiau ir aš apvalias, bet nesimėto su avariniu ir galinio valytuvo funkcija tokios  :V
jo,tokias reikia pirkt.Zinau kas turi.