Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: Audrimas 2011 Gruodžio 03, 19:08:29

Antraštė: Audi B4 Centrinis
Parašė: Audrimas 2011 Gruodžio 03, 19:08:29
Sveiki , taigi yra problema su centriniu uzraktu , kartais duris uzsirakindavo kartais ne , bet nebelaiko nervai jau . Isiaiskinau kad kaltas jis , slangutes sveikos, . Jam kaskas yra kad ji biski papurcius ar biski trinktelejus per ji viskas pradeda veikt ir gali darinet uzdarinet viskas ciki (paspaudus atrakint girdisi garsas cikt toks silpnas i vsio). bet atejus prie auto uz valandos vel nera rekcijos . Atsirakinu vairuotojo duris ir atsirakina viskas . O norint uz daryt paspaudziu uzrakinimo miktuka papurtau siurbli viskas uzsidaro ir uzdarau bagazine . Kas jam galetu but ? nes biski vos trinktelejus  ji viskas pradeda veikt . Atsidariau ta dezute visos mikroschemos kaip naujos blizga ir pats siurbliuskas .

Jeigu jo pataisyt nebeimanoma uz kiek galeciau toki nusipirkti ?
Antraštė: Re: Audi B4 Centrinis
Parašė: rytistu 2011 Gruodžio 04, 10:54:54
Cia yra elementarus kontakto nebuvimas,jei jau isardes nieko nepastebejai,geriau pasikeisk kitu siurbliuku,laiko sutaupysi. Arba gali prasytis pagalbos pas cia esancius kolegas,uz pinigelius sutvarkys ta reikala.
Antraštė: Re: Audi B4 Centrinis
Parašė: karantes 2012 Sausio 26, 13:37:51
Turiu ir aš problemą. Atėjau prie mašinos bandžiau atrakint rakteliu, neatsirakino, nesisuko spyna, galvojau užšalus, paspaudžiau pultelį, atsirakino, atidariau dureles, sėdau į mašiną ir su pravirom durim užsirakino, nežinau ar pati ar aš netyčia mygtuką paspaudžiau. Dabar užrakinant duris pultelis nereguoja, raktelį įkišus jis nejuda. Bijau užrakint iš vidaus viską, nes vėliau išvis gal neatsirakinsiu mašinos, kur gali buti problema?
P.S.
Kaip pririšamas centrinio pultelis, signalizacijos nėra.



EDIT
Na, nežinau, nesenei nuėjau prie mašinos ir su pulteliu užrakinau, veikė lyg niekur nieko, rakteliu nebandžiau, žodžiu mistika...
Antraštė: Re: Audi B4 Centrinis
Parašė: tauraginis 2012 Sausio 27, 21:45:13
siaip butu gerai, kad rasytum apie koki auto eina kalba. situacija panasi i ta, kai neveikia duru jungiklis, centrinis nemato, kad atsidare durys ir automatiskai jas vel uzrakina. kaip prisirisa raktai aprasyta DUK ir siaip daug kur.
Antraštė: Ats: Audi B4 Centrinis
Parašė: Marius_ 2012 Rugsėjo 12, 10:49:24
Nekuriant naujos temos. Audi b4 92m problema su centriniu. Viskas veikia, duris atidaro, uždaro, bet po kurio laiko (kartais tapačia diena, kartais po keliu dienų) ima ir nebeveikia. Tai kad atsigautu tenka pastoviai akumo klema nuimt ir vėl uždėt. Gal kam yra taip nutike ir kur tiksliai problemos ieškot?
Antraštė: Ats: Audi B4 Centrinis
Parašė: Ramaskinas 2012 Rugsėjo 17, 17:31:37
Reikia remontuoti kompresoriu.