Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: pokstas 2009 Spalio 31, 19:51:16

Antraštė: Audi a6 2000m amerikonas
Parašė: pokstas 2009 Spalio 31, 19:51:16
sveiki,gal kas zinot kaip tuos farenheitus,mylias,galonus pakeisti i europinius,km,litrus,celsijus?
Antraštė: Re: Audi a6 2000m amerikonas
Parašė: schwarzmanek 2009 Spalio 31, 20:03:31
Galima bandyt pakeisti paneles coding'a. (su vag-com pagalba)
Antraštė: Re: Audi a6 2000m amerikonas
Parašė: pokstas 2009 Spalio 31, 20:14:28
ogalgalit aprasyt,wiska idealiai,kaip daryt
Antraštė: Re: Audi a6 2000m amerikonas
Parašė: orzo 2009 Spalio 31, 20:28:27
taigi parase zmogus, paziurek jo prikabinta faila, ko dar nori?
Antraštė: Re: Audi a6 2000m amerikonas
Parašė: schwarzmanek 2009 Spalio 31, 20:30:46
1. Reikia tureti vag-com programa
2. Reikia prisijungti prie paneles kontrolerio (17 adresas)
3. Paspausti coding ir pakeisti trecia paneles coding'o skaiciu (speju bus xx2xx) is 2 i pvz. 1

Po to viskas bus arba gerai arba niekas nepasikeis  :D
Antraštė: Re: Audi a6 2000m amerikonas
Parašė: minas 2009 Spalio 31, 21:08:26
1. Reikia tureti vag-com programa
2. Reikia prisijungti prie paneles kontrolerio (17 adresas)
3. Paspausti coding ir pakeisti trecia paneles coding'o skaiciu (speju bus xx2xx) is 2 i pvz. 1

Po to viskas bus arba gerai arba niekas nepasikeis  :D
Tai vat.Arba niekas nepasikeis.
Antraštė: Re: Audi a6 2000m amerikonas
Parašė: Bajoras 2009 Lapkričio 01, 09:12:10
Varijantas A - pasiseke
Varijantas B - nelabai :D :D :D

Bet kokiu atveju jei kalbant rimtai , be programos nepadarysi tvarkos ;)
Antraštė: Re: Audi a6 2000m amerikonas
Parašė: pokstas 2009 Lapkričio 04, 22:25:48
nu miles i km pasikeite,bet kaip dar pakeist farenheitus i celsijus?
Antraštė: Re: Audi a6 2000m amerikonas
Parašė: Bajoras 2009 Lapkričio 05, 07:10:24
Kazka ne taip pasidaret, turejo viskas pasikeisti
Antraštė: Re: Audi a6 2000m amerikonas
Parašė: BOLESLOVAS 2009 Lapkričio 06, 15:17:17
nu miles i km pasikeite,bet kaip dar pakeist farenheitus i celsijus?

o tau farenheitus i celsijus reikia pakeisti skydelyje ar klimoje? jei klimoje ten kazkokia kombinacija reikia nuspausti ir pasikeicia