Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: kazadojus 2010 Gruodžio 12, 20:02:30
-
prasidejo viskas kai is niekur pradejo degt atbulines sviesos.Paskuj cia viena ryte uzsivedziau dejau magnetola ir dingo apsvietimas salono.Nu parvaziavau i garaza ziuriu saugiklis nudeges.Pakeiciau o ziuriu dega jau apsvietimas.Uzsivedu neberodo skydelis nei apsuku nei kuro nei temperaturos nedega degima ijungus ne viena kontroline lempute.Atbulinis is vis nebedega net ir begi ijungus atbulini.Kokie pasiulymai kur ieskot bedos?
-
Gal yra koks vienas mazgas del kurio galetu visi sie isvardinti dalykai neveikti?
-
Standartine visu B3 ir B4 problema :)
Luzo bagazines laidas. Sutvarkyk ji ir viskas bus ok. Aisku po sutvarkymo, nepakirsk saugiklius patikrint.
;)
-
Ir dar...
Turiu darbe PU (poliuretaniniu laidu), 6, 7, 8 ir 9 gyslu. Labai lankstus ir minksti. Toks niekada neluz!
Jeigu reikia, galesiu padet.
-
Svarbiausio neparasiau :D
Kita karta naudokis paieska - tikrai rasi atsakyma...!
-
bet tai tiek gali but bedu del nusilanksciusiu laidu?kad net skydelis nieko nerodo nei apsuku nei greicio?
-
Ir dar...
Turiu darbe PU (poliuretaniniu laidu), 6, 7, 8 ir 9 gyslu. Labai lankstus ir minksti. Toks niekada neluz!
Jeigu reikia, galesiu padet.
kas tai per laidai? koks ju storis? kur ju nusipirkt?
-
laidai kaip laidai tik atsparesni lankstymuj prie temperaturu aukstu ir zemu.Patvaresni..Kalba eina apie simptomus.Ar gali sitaip but del nusilanksciusiu laidu bagazines?
-
gali but tokie simptomai :), paimk ijunk gabaritus, priesrukine pakilnok bagazines dangti, pamaigyk, palankstyk ta kabeli kur iseina is sparno i bagazine ties jo lenkimosi vieta - gal ir pamatysi kaip uzsidega, uzgesta lemputes, velgi jei kyla kokie tai neaiskumai su kontroline lempute (testeriu) ijunges gabaritus ar kitas lempas :) patikrini srove toj fiskej sparne , jei ten viskas tvarkoj, pasiziuri prie bagazines lempu kokie ten reikalai
-
gali but tokie simptomai :), paimk ijunk gabaritus, priesrukine pakilnok bagazines dangti, pamaigyk, palankstyk ta kabeli kur iseina is sparno i bagazine ties jo lenkimosi vieta - gal ir pamatysi kaip uzsidega, uzgesta lemputes, velgi jei kyla kokie tai neaiskumai su kontroline lempute (testeriu) ijunges gabaritus ar kitas lempas :) patikrini srove toj fiskej sparne , jei ten viskas tvarkoj, pasiziuri prie bagazines lempu kokie ten reikalai
Suprasciau jei nedegtu kazkas salone.Bet visi apsvietimai juk veikia.Neveikia atbuline eiga tiesiog ir skydelis nerodo nei kuro nei temperaturos nei greicio nei apsuku.Kaip gali but susije laidai bagazines su skydelio nerodymu?del atbulinio sutinku kad gal nusilankste ir nebedega.Bet skydelis prie ko?
-
Kazada kai vazinejau su audi bulka :) turejau ta pacia beda...
Pabandyk atjungt ta laida ir susidek saugiklius, pamatysi ar tikrai cia beda ar ne.
Poliuretaniniai laidai yra labai lankstus ir atsparus mechaniniams ir chemimiams pazeidimams esant dideliams temperaturu svyravimams.
Vidines gyslos susideda is ~40smulkiu variniu gysleliu, tai suteikia laidui isskirtini lankstuma.
Mes turime darbe 9x0,2mm2 be ekrano ir 8x0,2mm2 ekranuota.
Laidai gan brangus:
8x0,2mm2 savikaina 30lt/m
9x0,2mm2 savikaina 18lt/m
As imciau 9x0,2mm2...
-
gali but tokie simptomai :), paimk ijunk gabaritus, priesrukine pakilnok bagazines dangti, pamaigyk, palankstyk ta kabeli kur iseina is sparno i bagazine ties jo lenkimosi vieta - gal ir pamatysi kaip uzsidega, uzgesta lemputes, velgi jei kyla kokie tai neaiskumai su kontroline lempute (testeriu) ijunges gabaritus ar kitas lempas :) patikrini srove toj fiskej sparne , jei ten viskas tvarkoj, pasiziuri prie bagazines lempu kokie ten reikalai
Suprasciau jei nedegtu kazkas salone.Bet visi apsvietimai juk veikia.Neveikia atbuline eiga tiesiog ir skydelis nerodo nei kuro nei temperaturos nei greicio nei apsuku.Kaip gali but susije laidai bagazines su skydelio nerodymu?del atbulinio sutinku kad gal nusilankste ir nebedega.Bet skydelis prie ko?
Ar gabartai dega? ar skydelio apsvietimas yra?
-
Gabaritai dega skydelio apsvietimas yra.Nedega atbulines eigos zibintai ir nerodo skydelis nieko isskyrus posukiu avarinio lemputes
-
xplode duoki savo nr i pm del laidu
-
xplode duoki savo nr i pm del laidu
atrasiau, ziurek PM
-
Vienu zodziu viska perverciau temoj LEMPUCIU ir prietaisu SKYDELIU bendra tema nuo pirmo puslapio.Cia vienam forumieciui tik radau kad buvo visas skydelis uzsilenkes nu nerode kaip man nei kuro nei greicio nei temp nei kontrolkines lemputes nedege.Tai jis sake kad jam buvo nudeges 11 saugiklis.Pakeite vel degino tai kaip supratau bagazinej laidus susitvarke ir baigesi.Bet tai man klausimas kyla pas mane dingo tada skydelis kai pakeiciau apsvietimo saugikli.Bet va irgi pries tai dege atbulinis visa laik.Tai ar galejo degt visa laik degima ijungus atbulinis del bagazinej uzluzusiu laidu ar pan?