Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: mariusasta 2011 Gruodžio 05, 11:13:52

Antraštė: Akumo lempute
Parašė: mariusasta 2011 Gruodžio 05, 11:13:52
Sveiki.Gal kas zino kas galetu buti kai: greiciau pervaziuojant per kokia didesne pelke uzsidega akumo lempute.Bet paskui dingsta.Gal vanduo ant kokiu laidu patenka.Apsaugos dangcio po varikliu nera.Siaip niekada ji nedega,tik yra ta viena prakeikta pelke kai nori ar ne turi per ja vaziuot.Letai pravaziuoji viskas ok.Dekui.
Antraštė: Re: Akumo lempute
Parašė: Toto 2011 Gruodžio 05, 16:30:11
Sveiki.Gal kas zino kas galetu buti kai: greiciau pervaziuojant per kokia didesne pelke uzsidega akumo lempute.Bet paskui dingsta.Gal vanduo ant kokiu laidu patenka.Apsaugos dangcio po varikliu nera.Siaip niekada ji nedega,tik yra ta viena prakeikta pelke kai nori ar ne turi per ja vaziuot.Letai pravaziuoji viskas ok.Dekui.
Tai tu nori,kad kas nors is musu nusausintu ta pelke?
Antraštė: Re: Akumo lempute
Parašė: rytistu 2011 Gruodžio 05, 16:57:00
Tai gal suslapes dirzelis buksuoja,ir nekrauna tuo metu. I klausima kas gali buti,atsakymas,kaltas vanduo.
Antraštė: Re: Akumo lempute
Parašė: mariusasta 2011 Gruodžio 05, 17:12:25
Gerai,aisku.Dekui.Keisim dirzeli.Ir taip jis cype kai ryte masina uzkuri.
Antraštė: Re: Akumo lempute
Parašė: PSSHHH 2011 Gruodžio 05, 17:37:41
:D:D:D:D:D
Antraštė: Re: Akumo lempute
Parašė: lukutas 2015 Sausio 11, 21:13:51
Sveiki panasi problema atsirado tik kad dirzelis pas mane necypia. Tai problema bus suslapias dirzelis ? :) Ir ka del to daryt det apsauga pagelbes ? :)
Antraštė: Re: Akumo lempute
Parašė: styvas 2015 Sausio 11, 22:21:08
tai gali butu kad generatoriaus angliukai pasibaige.
Antraštė: Re: Akumo lempute
Parašė: lukutas 2015 Sausio 13, 10:28:46
dekui reiks ziuret :)