Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: Bolius 2008 Balandžio 08, 23:15:31
-
tai va yra problema.pas drauga a8 ekranas rodo atbulai gal kas zinot ar cia kompo klaida ar eina paciam priminkyt kaip nors.pries tai gerai rode (!?)