Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: Bolius 2008 Balandžio 08, 23:15:31

Antraštė: A8 monitorius
Parašė: Bolius 2008 Balandžio 08, 23:15:31
tai va yra problema.pas drauga a8 ekranas rodo atbulai gal kas zinot ar cia kompo klaida ar eina paciam priminkyt kaip nors.pries tai gerai rode (!?)