Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: xplo1D 2012 Spalio 16, 20:22:13
-
Sveiki, gal kas zinot Kaune gera elektrika, kuris apsiimtu padaryti sildomus veidrodelius? Ten kiek skaiciau nelabai daug darbo, kad jau viskas atvesta reikia tik pasijungt.
-
Jei pavyks isideti neuzmirsk parasyti kaip sekesi ;)
-
Nes kiek skaiciau veidrodeli jau isvesti laidai, reikia tik pati veidrodi tureti pajungiama ant sildymo, bei gali buti kad mygtukas to sildymo bus 4 kontaktu ar panasiai, o reikia 6, zodziu noreciau pakalbet ar padarytu ar imanoma daryt ir kaip realiai yra :)
-
Is komentaro naudos tai kaip is ozio pieno... siaip vaisvydavoj yra firma, kuri keicia veidrodzius, specializuojasi ju remonte, gali ten pasiklaust.
jo,teko po ju perdarinet.
-
Priklijujamus sildymo elementus yra pirkti . Kaina 10-15 lt.
-
Kogero laimingo atsitikimo dėka, bet nesenai pirkau veidrodėlį B6tos (manajį pijokas užkliudė ir sugebėjo nulaužt) ir nusipirkau šildomą, koks ir buvo pas mane. Tik bekeičiant pastebėjau, kad vistik šildomi veidrodėliai pas mane buvo :G bet pas mane tik 2 laidukai. Žodžiu jei reikia, tai vairuotojo pusės vėidrodėlį su pijoko nulaužtu laikikliu ir gaubtu (tuo kur kėbulo spalvos būna) turiu.