Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: aleksejus 2014 Gegužės 13, 07:58:49
-
Sveiki, gal kas susidure su tokia klaida "17147 переключающий клапан 3" ir zino kaip ja sutaisyti, isspresti ? labai reiktu jusu pagalbos !!!
-
Temos pavadinimas neatitinka taisyklių.
Neaišku kas iš viso per transporto priemonė.
Jeigu jau rašai klaidos kodą, tai ir apie pačią klaidą reikia daugiau informacijos.
-
A6 c5 2004m. greicio deze meta i avarini rezima ir diagnostika padarius ismeta tokia klaida, forumuose rusu kazkas rase kad gali buti del oksidavusiu laidu ar "fiskes"