Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Dyzeliniai varikliai => Temą pradėjo: Andrius885 2017 Gegužės 15, 18:22:15
-
Sveiki visi,
Problema - kuriant automobilį (kuomet jau įšilęs) variklio skyriuje kažkas smarkiai susipurto/sudreba. Labai nemalonus garsas. Automobilį gesinant, važiuojant jokių problemų nėra. Taip pat, kuriant iš ryto šaltą variklį, viskas kaip ir gerai. Radau keletą panašių temų forume, tačiau jokių konkrečių patarimų.
Starteris jau patikrintas, su juo viskas gerai. Automobilio rida apie 260 tūkst. km. Meistrelis sako, kad lyg ir reikėtų keisti smagratį, tačiau, nesinori, kaip kad kolegai su A4, smagratį keisti kelis kartus ir šios problemos vis tiek neišspręsti: http://www.audiklubas.com/forumas/kitos-variklio-skyriaus-temos/a4-2-0-tdi-multitronic-kurimosi-garsas/msg1717807/#msg1717807 .
Gal kažkas esate susidūręs ir išsprendęs šią problemą? Gal turite patarimų? Bandyti važinėti su šia problema ir laukti, kol dar koks simptomas išlįs? Ar geriau nedelsti ir bandyti sutvarkyti, kad nebūtų rimtesnių pasekmių?
Šiuo metu automobilis Kaune, gal rekomenduotumėte rimtą šios srities specialistą?
Iš anksto dėkoju už atsakymus! :)
-
manau kad panašus variantas, buvo neseniai diskusija:
http://www.audiklubas.com/forumas/b6/1-9tdi-96kw-avf-multitronic-sunkiai-kuriasi-karsta/msg1939274/#msg1939274
-
Dėkui, Domai. Aiškumo daugiau neatsirado perskaičius tą diskusiją. Problemos nuo smagračio, programavimo, purkštukų, rėlių iki veleno daviklio. Apskritai, mistinė problema. :)
-
bandyk karsta uzvesti atjunges ausinimo skyscio temp davikli, jei atjungus uzsikurs gerai tai reiskia kad viska bus galima sutvarkyti programiska, jei atjungus davkli beda liks tai ir programiskai nesutvarkoma ;)
-
Man pakeitus smagrati zymiai pagerejo, nes su senu tai tragedija buvo. Bet viestiek yra toks susipurtymas vedant karsta varikli.
Karstas startas programiskai sutvarkytas (nepadejo). 23 kanale gan dideles minusines reiksmes, gal tai turi itakos, bet jau nesuku galvos, vazineju, neprogresuoja. A4 2.0tdi 2005 multitronic.
-
Dėkui už atsakymus. Visgi, pamėginsiu dar pavažinėti ir, jei išlįs daugiau simptomų, tuomet jau bandysiu programavimą/smagračio keitimą.