Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Autorius Tema: A4 B6 2001 1,9PD 96kw labai didelis drebėjimas ir užsidegantis ESP  (Skaityta 996 kartus)

Neprisijungęs edviss

 • Įrašai: 6
  • Žiūrėti profilį
Taigi, esu užsienyje, Norvegijoje, ir iškilo tokia bėda. Kadangi pažįstamų su kompais ir VCDS neturiu, tai prieš servisus kur tai kainuos tikrai daug, pamėginsiu dar čia pasitikslinti..
Bėda tokia - užvedus, ant laisvų apsukų jaučiamas drebėjimas. Jis niekur nedingsta ir važiuojant. 1-2 bėgiu, spaudžiant, trauka tikrai silpnesnė, bet drebėjimas dar pakenčiamas, bet jau kokiu 4 bėgiu užspaudus dreba kai vežimas dantis galima pamest, ir jau daugiau grečiau nei 70 ir nelabai pavažiuosi.
Įdomu ir tai, kad taip darantis, užsidega ESP lemputė.
Mašina turi bėdų su sankaba, ji drebėdavo pradedant važiuot, ir aukštinantis bėgius, dabar ir truputį prabuksuoti pradėjo... Bet šitoji anksčiau aprašyta vibracija... Kartais užgesinus, užkūrus, pavyksta pagauti, kad viskas gerai. Traukia gerai kaip ir turi, ir visiškai jokios vibracijos... Tai turbūt elektronika, koks purkštukų valdymas? Esmė tokia, kad dažniau blogai, nei gerai, retkarčiais pakūrinėjus pavyksta tik pagaut kad gerai būna, bet ir tai važiuojant vėl užeina tas... Ir pašilus tas visas jojimas dar labiau sustiprėja.
kas kokių minčių turi, gal kas tiesiog esat susidūrę grynai tu tokia pat bėda ir simptomais?
Dėkui už atsakymus jei jų bus :)
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Birželio 29, 10:37:25 sukūrė edviss »

Neprisijungęs GintarasGT

 • Įrašai: 688
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kitas miestas
jei taip vaziuosi toliau tai ne tik dantis pamesi, bet gal ir stumuoklius, o gal ir rasi skyle stumuoklije  :goodboy: greiciausia beda purkstuku laiduose arba paciuose purkstukuose, bet be diagnostikos daugiau nelabai yra apie ka kalbeti ;)

Neprisijungęs kiruxxx

 • Įrašai: 40
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Užsienis
man su mk5 golfu buvo panasei tai vieno purkstuko laidas  nekontaktavo normalei.  nusiemiau dangteli  pravaliau su kontaktu valikriu  viska ir  veike gerai paskui bet buna kad ir purkstukai PD nueina

Neprisijungęs edviss

 • Įrašai: 6
  • Žiūrėti profilį
Susiveikiau viską diagnostikai, pasidaryt reikės :) Aš ir linkęs manyti, kad gali su laidais būt kažkas. Nes niekaip kitaip nepaaiškinčiau fakto, jog net ir esant šiltai, užgesinus užkūrus gali pagaut kad viskas gerai. Jei jau pats purkštukas, tai visą laiką kaip ir turėtų negerai būt. Lygiai tai pat liečia ir visus mechaninius dalykus :)

Neprisijungęs edviss

 • Įrašai: 6
  • Žiūrėti profilį
Taigi, tik ką šviežiai pasidariau diagnostiką. Iš yra klaida kurios "reikėjo" :)

18074-PD UNIT INJECTOR; Cylinder 1 (N240)
       P1666 - 35-10 Electrical Malfunction - Intermittent
16685 - Cylinder 1;
       P0301 - 35-00 - Missfire detected.

Tai kaip suprantu, 1 cilindro purkštuko laidas? Stovint prieš variklį, kuris 1 cilindras bus? Prie panelės, ar prie radiatoriaus?

Neprisijungęs edviss

 • Įrašai: 6
  • Žiūrėti profilį
Fixed. Bent jau laikinai. :) atdidžiau pasižiūrėjus matėsi, kad  purkštuko fyškė truputį laisvesnė palyginti su kitais. Pamaigiau ją, tvirtai įstačiau, pin'ą vieną palenkiau vos vos. Tvirtai įsistatė, ir dabar gerai viskas (y) Aišku laikinas sprendimas, reikės keisti laidus. Bet bent jau pilnai diagnozuotas gedimas.

Ačiū už tuos kelis atsakymus (h)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
23 Atsakymai
2147 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugpjūčio 14, 18:06:47
sukūrė shramas
1 Atsakymai
756 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Vasario 24, 19:20:20
sukūrė ne_vopros
14 Atsakymai
2574 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Sausio 03, 20:21:04
sukūrė Kazrec