Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Dyzeliniai varikliai => Temą pradėjo: shilkas 2010 Gegužės 28, 17:03:11
-
Sveiki. Taigi uzsikiso pas mane katalizatorius, isoperavau, vietoj jo nieko nedejau, palikau tuscia bakeli, del to nieko blogo neatsitiks? Ar butina deti rezonatoriu? Garsas nepasikeite. Kokios gali buti pasekmes? Is vieno zmogelio girdejau kad turbinos del to "lekia". Ar tai tiesa?
-
nesamone. dar geriau nestabdo ismetimo
-
vaziuok sau ramiai ir nesuk galvot tik geriau, man kai uzsikiso a6 voketijoj tai vos iki lietuvos datraukiau ispjoviau ir (http://audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/cursing.gif) viskas ok
-
Išmečiau borai tdi pd katalizą prieš savaitę. Šiaip atrodė gan švarus dar, rida 180000km orginali. Kažkaip atrodo pagyvėjusi auto dabar, tik turba labiau girdisi :V
-
svilpimas?
-
svilpimas?
Jo
-
o gal kas pridavinejot katalizatoriu is dyzelinio automobilio? idomu kiek supirkejai moka uz ka. pas mane is tdi 81kw gal reiktu pasalinti :D
-
o gal kas pridavinejot katalizatoriu is dyzelinio automobilio? idomu kiek supirkejai moka uz ka. pas mane is tdi 81kw gal reiktu pasalinti :D
Pastudijuok kainas :) :
http://www.emp.lt/lt/superkame/katalizatoriai/ (http://www.emp.lt/lt/superkame/katalizatoriai/)
http://www.katalizator.lt/kainorastis/katalizatorius (http://www.katalizator.lt/kainorastis/katalizatorius)
-
Reikia ir man savo pjaut lauk. Kaip geriausia butu ispjaut 81 kw? Is apacios bakelio skyle atidaryt, ar tiesiog su kokia stanga ji isdauzyt lauk
-
ishdauzyt kai kurie linke, kad liktu katalizo pati banke nepazeista
-
Tai jo, tegu buna ta banke. Pradzioj gal isdauzyt ji is ten, o jei matysiu, kad skamba man tas bakelis, tada nuvarysiu, kad vamzdi ivirintu
-
a6 c4 2.5 tdi du bakeliai buvo, gavos du kilai, dave 500 lituku :)
-
ar nepadideja kuro sanaudos ispjovus katolika? sneka eina apie tdi 85kw?
-
Be katalizatoriaus geriau,bet iš kitos pusės kai pradės reikalauti TA kad būtų su katalizatoriais mašinos kaip vokietijoj,tada ims visi dėtis katalizatorius į savo mašinas kai nepraeis TA.
-
Isemiau saviskei katalika, tai turba daug labiau eme girdetis
-
Isemiau saviskei katalika, tai turba daug labiau eme girdetis
Pas mane irgi... O sąnaudos nenukrito bent kažkiek?
-
Nerodo pas mane sanaudu, o ir siaip daznokai apsuku duodu :D
-
2.5 TDI 110kw jau be katoliko :) turba lb nezymiai girdisi, kuro sanaudos tos pacios.. 1.81kg katoliko=450 lt ;)
-
2.5 TDI 110kw jau be katoliko :) turba lb nezymiai girdisi, kuro sanaudos tos pacios.. 1.81kg katoliko=450 lt ;)
O kaip trauka ? Gal pasikeitė į gerają pusę ? Pradeda ir man mintys regztis apie pjovimą. :-]