Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Dyzeliniai varikliai => Temą pradėjo: shilkas 2010 Gegužės 28, 17:03:11

Antraštė: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: shilkas 2010 Gegužės 28, 17:03:11
Sveiki. Taigi uzsikiso pas mane katalizatorius, isoperavau, vietoj jo nieko nedejau, palikau tuscia bakeli, del to nieko blogo neatsitiks? Ar butina deti rezonatoriu? Garsas nepasikeite. Kokios gali buti pasekmes? Is vieno zmogelio girdejau kad turbinos del to "lekia". Ar tai tiesa?
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: efkaturboquattro 2010 Gegužės 28, 17:33:18
nesamone. dar geriau nestabdo ismetimo
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: EVALDASA4 2010 Birželio 29, 12:25:09
vaziuok sau ramiai ir nesuk galvot tik geriau, man kai uzsikiso a6 voketijoj tai vos iki lietuvos datraukiau ispjoviau ir (http://audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/cursing.gif) viskas ok
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: Evka 2010 Birželio 30, 10:16:14
Išmečiau borai tdi pd katalizą prieš savaitę. Šiaip atrodė gan švarus dar, rida 180000km orginali. Kažkaip atrodo pagyvėjusi auto dabar, tik turba labiau girdisi :V
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: ::: Marius ::: 2010 Birželio 30, 11:25:01
svilpimas?
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: Evka 2010 Birželio 30, 13:06:26
svilpimas?

Jo
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: Cut 2010 Liepos 01, 10:44:00
o gal kas pridavinejot katalizatoriu is dyzelinio automobilio? idomu kiek supirkejai moka uz ka. pas mane is tdi 81kw gal reiktu pasalinti :D
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: 3F 2010 Liepos 01, 13:11:37
o gal kas pridavinejot katalizatoriu is dyzelinio automobilio? idomu kiek supirkejai moka uz ka. pas mane is tdi 81kw gal reiktu pasalinti :D
Pastudijuok kainas :) :
http://www.emp.lt/lt/superkame/katalizatoriai/ (http://www.emp.lt/lt/superkame/katalizatoriai/)
http://www.katalizator.lt/kainorastis/katalizatorius (http://www.katalizator.lt/kainorastis/katalizatorius)
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: Darius44 2010 Liepos 02, 08:35:38
Reikia ir man savo pjaut lauk. Kaip geriausia butu ispjaut 81 kw? Is apacios bakelio skyle atidaryt, ar tiesiog su kokia stanga ji isdauzyt lauk
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: lialius 2010 Liepos 02, 10:34:16
ishdauzyt kai kurie linke, kad liktu katalizo pati banke nepazeista
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: Darius44 2010 Liepos 02, 11:38:38
Tai jo, tegu buna ta banke. Pradzioj gal isdauzyt ji is ten, o jei matysiu, kad skamba man tas bakelis, tada nuvarysiu, kad vamzdi ivirintu
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: proline 2010 Liepos 03, 00:40:51
a6 c4 2.5 tdi du bakeliai buvo, gavos du kilai, dave 500 lituku  :)
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: ginnciuss 2010 Liepos 11, 22:18:25
ar nepadideja kuro sanaudos ispjovus katolika? sneka eina apie tdi 85kw?
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: Audirs6 2010 Liepos 11, 22:43:36
Be katalizatoriaus geriau,bet iš kitos pusės kai pradės reikalauti TA kad būtų su katalizatoriais mašinos kaip vokietijoj,tada ims visi dėtis katalizatorius į savo mašinas kai nepraeis TA.
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: Darius44 2010 Liepos 11, 22:59:54
Isemiau saviskei katalika, tai turba daug labiau eme girdetis
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: Evka 2010 Liepos 14, 15:36:09
Isemiau saviskei katalika, tai turba daug labiau eme girdetis

Pas mane irgi... O sąnaudos nenukrito bent kažkiek?
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: Darius44 2010 Liepos 15, 20:04:47
Nerodo pas mane sanaudu, o ir siaip daznokai apsuku duodu  :D
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: Randevunaz 2010 Liepos 29, 23:34:32
2.5 TDI 110kw jau be katoliko :) turba lb nezymiai girdisi, kuro sanaudos tos pacios.. 1.81kg katoliko=450 lt ;)
Antraštė: Re: A4 1,9 96 kw katalizatoriaus pjovimas
Parašė: Vytkė 2010 Liepos 29, 23:48:35
2.5 TDI 110kw jau be katoliko :) turba lb nezymiai girdisi, kuro sanaudos tos pacios.. 1.81kg katoliko=450 lt ;)
O kaip trauka ? Gal pasikeitė į gerają pusę ? Pradeda ir man mintys regztis apie pjovimą.  :-]