Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Dyzeliniai varikliai => Temą pradėjo: mikizz2 2015 Gegužės 27, 00:03:01
-
sveiki visi, situacija tokia kad teko plauti varikli, ir po plovimo eme dingineti trauka, kol dingo galitunai. padarius diagnostika mete klaidas su tepalo slegio davikliu ir turbinos slegio davikliu, situos daviklius isemiau isdziovinau , jungtis supusrkiau su vandens astsumeju, bet pagerejimo jokio. vakumo slangutes tvarkoje. kaip galvojat tie davikliai bus numire ir juos bandyt keist kitais , nes borto kompas klaida vis meta ir trauka neatsirado. kokie pasiulymai gal dar kazko nepadariau?dekui uz atsakyma :)
-
pasiulymai daryti diagnostika nes tu darei tik "diagniostika" :goodboy:
-
Kiek skaitau tai darei tik klaidų nuskaitymą, o ne diagnostiką, tad gal dėl šios priežasties ir gavai per mažai informacijos iš automobilio, ko pasekoje žinai kad nežinai ;)
Diagnostika nevisad yra tik klaidučių nuskaitymas, o ir toks klaidos neretai yra kur kas iškalbingesnės kai jas perskaito iki galo, o ne tik jos pradžią.
-
Aciu , kad iskart uzsipuolet dar zalia automana, bet uzteko ir klaidu nuskaitymo . Pakeiciau tepalo slegio davikli, istryne klaidas ir uolia :)
-
Uzsipuolem? Ar paaiskinome kas nuo ko skiriasi... Ateity gal bent mintyse padekosi ;)