Lietuvos Audi klubo forumas

AUDI savininkų skyrius => Audi 8-tos klasės automobiliai => D3 => Temą pradėjo: R0kiss 2020 Balandžio 26, 02:25:33

Antraštė: Del turbinos
Parašė: R0kiss 2020 Balandžio 26, 02:25:33
Jeigu ilgai laikant dugną masina pradeda tampytis ir užsidega Žvakių pakaitinimas ir nebetraukia kol neperkuri mašinos. meta šitas klaidas lyg turbina perpučia nuo ko pradėt ieškot problemos ? A8 d3 3.0tdi 171kw