Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Benzinu ir dujomis varomi varikliai => Temą pradėjo: Justassss 2010 Rugpjūčio 02, 13:12:49
-
sveiki, pradėjo mano audinė (a90 88m 2,3E) sunkiai kurtis šalta benzinu, starteri reikia gerokai papelavot, o kai užkuriu nu palaukiu kol prasidirba ir užmygu gazą iki dugno apsukos užztringa ant 3200rmp taada atleidiir vel gazuoji tj tik iš kokio 3 karto apsukos užsiverčia iki galo, o dujom momentaliai viskas užkyla, gal kas panašią bėdą esat turėję?
-
siurblio spaudima pamatuoti pradziai reikia, po to toliau jau eiti sovimas tikriausisi ir buves tai bus sklende pamusta, kuro misinys netinkamas ir t. t.
-
per sudetingai, manau paprasciau kas nors cia
-
radau, kazkas su duju reduktorium blogai buvo, per 1 voztuva pastoviai dujas i kolektoriu paduodavo, atsukinejant ta voztuva luzo reduktoriaus korpusas :/ tj db darbai iki savaitgalio stoves vietoj.... o lekste gera kuro misinys irgi, nes nesn co reguliuotas
-
tai ir sakiau, primasto kazkokiu cia komplikuotu priezasciu :)
Tvarkyk reduktoriu, sekmes
-
tai ir sakiau, primasto kazkokiu cia komplikuotu priezasciu :)
Tvarkyk reduktoriu, sekmes
paskaityk atidziau posta, reduktoriu tai SULAUZIAU :D