Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Dujos,iranga,problemos t.t  (Skaityta 366688 kartus)

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1900: 2018 Rugpjūčio 12, 17:45:02 »
Sveiki,
Paburkit iš krištolinio rutulio...
Nenoriai persijungia į dujas, iš kokio 3-čio karto. Kai jau persijungia, veikia viskas gerai. Prieš tūkstantį km pakeisti filtrai, perrinkti valtek purkštukai (sukalibruoti). Reduktorius? O gal koks daviklis? Kažkada jungsiu prie kompo, bet gal kas buvote susidūręs?
Kompas itarciau grybauja

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1901: 2018 Rugpjūčio 13, 11:28:40 »
Sveiki,
Paburkit iš krištolinio rutulio...
Nenoriai persijungia į dujas, iš kokio 3-čio karto. Kai jau persijungia, veikia viskas gerai. Prieš tūkstantį km pakeisti filtrai, perrinkti valtek purkštukai (sukalibruoti). Reduktorius? O gal koks daviklis? Kažkada jungsiu prie kompo, bet gal kas buvote susidūręs?
pas mane buvo taip, kaltas reduktorius, išplovimas visų kanalų jame padėjo (daugiausiai buvo užsikišęs pats įėjimas į reduktorių, dar prieš filtriuką)

Neprisijungęs Andzej

  • Įrašai: 260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1902: 2018 Rugpjūčio 13, 23:08:14 »
pas mane buvo taip, kaltas reduktorius, išplovimas visų kanalų jame padėjo (daugiausiai buvo užsikišęs pats įėjimas į reduktorių, dar prieš filtriuką)
Na taip ir maniau. O su kuo plovei reduktorių? Tinka CarbCleaneris? Mano reduktorius visas apsitepalavęs, tai matyt gerai užneštas yra...

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1903: 2018 Rugpjūčio 14, 09:03:45 »
nu va, problema rasta, blogas kontaktas kompo fiškėj..... :E

Neprisijungęs Vilius c

  • Įrašai: 629
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1904: 2018 Rugpjūčio 14, 09:30:22 »
O kaip radot?
nu va, problema rasta, blogas kontaktas kompo fiškėj..... :E 

 

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1905: 2018 Rugpjūčio 16, 15:03:39 »
O kaip radot?
 

nuvažiavau pas BRC atstovus, pasijungė kompą, pažiūrėjo kad lyg ir viskas gražiai dirba ant laisvų, bet kažkodėl iki galo neatidaro purkstuku dviejų kai užlipi per pedalą. kilo itarimas, kad kažkas negerai su kontaktais ir sakė dažna bėda čia brc įrangos

Neprisijungęs jumpman

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1906: 2018 Rugpjūčio 26, 20:57:10 »

https://enerma.pl/3143-thickbox_default/map-sensor-agis-ps4250dp.jpg
Gal kas isivaizduojat kur toki davikli gauti? :-{
bandziau visaip ieskoti , bet nei lenku eshopuose nerodo, kad turi.
Iranga agis , dujininkai sako, kad kitokio neina pajungti
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Rugpjūčio 26, 20:59:20 sukūrė jumpman »


Neprisijungęs M-T-M

  • Įrašai: 843
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1908: 2018 Spalio 27, 17:07:54 »
Kokie geriausi duju purkstukai? Reikia kad butu ardomi ir valomi?

Neprisijungęs Andzej

  • Įrašai: 260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1909: 2018 Spalio 29, 08:41:51 »
pas mane buvo taip, kaltas reduktorius, išplovimas visų kanalų jame padėjo (daugiausiai buvo užsikišęs pats įėjimas į reduktorių, dar prieš filtriuką)
Dėkui, pagaliau prisiruošiau nusiimti dujų reduktorių, išvalyti ir pakeisti tarpines jame. Išardžius pamačiau nekokį vaizdelį... kiti kanalai atrodė panašiai... Įdomu, kiek km prasuksiu iki sekančio valymo?

Neprisijungęs Vilius c

  • Įrašai: 629
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1910: 2018 Spalio 29, 08:51:40 »
Spėju - filtrai neatlieka savo darbo. Gal jau laikas keist?

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1911: 2018 Spalio 29, 09:18:59 »
Dėkui, pagaliau prisiruošiau nusiimti dujų reduktorių, išvalyti ir pakeisti tarpines jame. Išardžius pamačiau nekokį vaizdelį... kiti kanalai atrodė panašiai... Įdomu, kiek km prasuksiu iki sekančio valymo?

Šakės kiek brūdo... Iš kur dujas pili? (z) Be to, koks filtras stovi? Ko gero man dėl tos pačios priežasties šaltas įsijungus pūrtosi, o išlėkus į trasą ir spustelėjus check mirksi. Kai sušyla sistema viskas ok.

Neprisijungęs Andzej

  • Įrašai: 260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1912: 2018 Spalio 29, 09:33:02 »
Spėju - filtrai neatlieka savo darbo. Gal jau laikas keist?
Apie kokius filtrus eina kalba? Vienas pačiame reduktoriuje, kitas prieš purkštukus. Keičiau neseniai. Mašina pas mane tik 1,5 metų. Nežinau jos istorijos, reduktorius 2008 metų gamybos, manau, kad tikrai nei karto nebuvo valytas.

Šakės kiek brūdo... Iš kur dujas pili? (z) Be to, koks filtras stovi? Ko gero man dėl tos pačios priežasties šaltas įsijungus pūrtosi, o išlėkus į trasą ir spustelėjus check mirksi. Kai sušyla sistema viskas ok.

Pilu kur papuola, visos kolonėlės veža iš ten pat. Pačiame reduktoriuje stovi Tomasetto filtriukas. Iš Jūsų su Viliumi komentaru suprantu, kad dar papildomas filtras turi būti ant magistralės iš dujų baliono?
Jo, man nuo purtimosi viskas prasidėjo, o vieną dieną prasidėjo tik prie 90 C įsijunginėti dujos.


Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1913: 2018 Spalio 29, 09:52:37 »
Apie kokius filtrus eina kalba? Vienas pačiame reduktoriuje, kitas prieš purkštukus. Keičiau neseniai. Mašina pas mane tik 1,5 metų. Nežinau jos istorijos, reduktorius 2008 metų gamybos, manau, kad tikrai nei karto nebuvo valytas.

Pilu kur papuola, visos kolonėlės veža iš ten pat. Pačiame reduktoriuje stovi Tomasetto filtriukas. Iš Jūsų su Viliumi komentaru suprantu, kad dar papildomas filtras turi būti ant magistralės iš dujų baliono?
Jo, man nuo purtimosi viskas prasidėjo, o vieną dieną prasidėjo tik prie 90 C įsijunginėti dujos.


Kalbu apie filtriuką regis prieš reduktorių. Man gan ilgai tas purtymasis yra šaltai sistemai esant. Pramyniau jau 100k km, todėl manau irgi reikia persirinkti.
Dėl brūdo ir klausiu, nes anksčiau temoje diskutavome apie EMSI ir Statoil dujas su tam tikru juodu skysčiu, kuris lieka filtriuke.

Neprisijungęs Vilius c

  • Įrašai: 629
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1914: 2018 Spalio 29, 10:29:43 »
Apie kokius filtrus eina kalba? Vienas pačiame reduktoriuje, kitas prieš purkštukus. Keičiau neseniai.  Iš Jūsų su Viliumi komentaru suprantu, kad dar papildomas filtras turi būti ant magistralės iš dujų baliono?

Pas mane - ateina vamzdelis nuo baliono ir variklio skyriuje stovi pirmas voztuvas. Tai po juo, is apacios yra mazas grubios filtracijos filtriukas metaliniame korpuse.
Toks popierinis, armonikos forma sulankstytas, panasus i permatomus filtriukus ant benzo padavimo.
Kazkada man jis buvo idetas brokuotas, susilankste ir dujos ejo pro jo sona o ne per ji. Tai del per didelio spaudimo perjungus i dujas iskart uzgesdavo variklis.
Visa iranga italu BRC.

Neprisijungęs Andzej

  • Įrašai: 260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1915: 2018 Spalio 29, 11:00:04 »
Pas mane - ateina vamzdelis nuo baliono ir variklio skyriuje stovi pirmas voztuvas. Tai po juo, is apacios yra mazas grubios filtracijos filtriukas metaliniame korpuse.
Toks popierinis, armonikos forma sulankstytas, panasus i permatomus filtriukus ant benzo padavimo.
Kazkada man jis buvo idetas brokuotas, susilankste ir dujos ejo pro jo sona o ne per ji. Tai del per didelio spaudimo perjungus i dujas iskart uzgesdavo variklis.
Visa iranga italu BRC.
Tai reiškia, kad keičiau šį filtrą. Mano atveju šis filtras įstatomas į pati reduktorių, modelis Tomasetto Alaska at09. Keičiu visada į Tomasetto originalą.

Neprisijungęs Vilius c

  • Įrašai: 629
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1916: 2018 Spalio 29, 11:24:43 »
Keičiau neseniai. Mašina pas mane tik 1,5 metų. Nežinau jos istorijos, reduktorius 2008 metų gamybos, manau, kad tikrai nei karto nebuvo valytas.

Tai ko tu pariniesi, prisirinko brudo iki taves. Gal anas nekeite filtru laiku ar pan. Db issivalei, filtrus pasikeitei ir vaziOsy s pesnej!   

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1917: 2018 Lapkričio 03, 20:53:31 »
Aš kur bepyliau visur tos dervos pilna, niekas tų talpų nevalo, jei purkštukai jautresni iškart jaučiasi po 10-20k km priklausomai nuo variklio litražo variklio (kuo didesnis tuo didesnį kiekį dujų pravaro per sistemą), kad filtrams ATA, aš turėjau keičiamą kasetę ir ten visad rasdavau to rudo š. Pačius purkštukus valiau po 30k km...

Neprisijungęs Andzej

  • Įrašai: 260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1918: 2018 Gruodžio 10, 20:28:46 »
Pirmą kartą dujinei viryklei keisiu žvakes, iki tol nebuvau susidūręs :)
Katalogas duoda žvakių kodą 101000051AA
Čia pasiskaičiau, kad būna skirtos žvakės specialiai mašinai su dujomis. Verta tokių ieškoti, ar čia mitas ir geriau dėti kokios priklauso? Pasidalinkite patirtimi.
https://www.automobiliuremontas.lt/zvakes

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1919: 2018 Gruodžio 10, 20:59:27 »
Esu girdėjęs ir taip, ir taip sakančių. Kiek žmonių tiek nuomonių, bet dedu tokios, kokios priklauso šiam motorui.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1920: 2018 Gruodžio 11, 06:39:33 »
Jokiu dujiniu, niekada ir niekur ir pamirsk. Dedi tai kas priklauso, jei dedasi 2 kontaktu, dedi 2 ir jokiu kitokiu. Pagal vin koda issitrauk kokios ir pirkt. Didesnio briedo uz dujines nera.

Neprisijungęs Andzej

  • Įrašai: 260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1921: 2018 Gruodžio 27, 23:53:15 »
Dar klausimas: Tamsoje radau žiežirbuojančias gal kokias 5 vietas (tingėjau daugiau ieškoti). Keisdamas žvaklaidžius, pakeisiu ir žvakes. Ką dar reiktų (būtina) pakeisti kartu?
Simptomai: kai lauke drėgna, mašina patrūkčioja mažuose sūkiuose, ypač tai juntama, kai variklis dirbda ant dujų.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1922: 2018 Gruodžio 28, 02:13:17 »
Tai kad nelabai ka ten ir pakeisi daugiau, nebent ,,babin" packa.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1923: 2019 Sausio 08, 18:30:38 »
A4B6 2.4. Pradejo traillint salta (apie 1-2min kol minimaliai susyla). Pasijungiau diagnostika, missfirina 3 cyl stipriai (20 ir daugiau miss per keleta pagazavimu), siandien pasiziurejau, zvakes ne slapios, tepalu nera, bet pajuodusios.
Traillina ant benzo, susylus viskas ok
Klausimas, traillina del zvakiu tokiu?
Pajuodusios del per riebaus misinio duju?

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1924: 2019 Sausio 11, 10:38:27 »
Zvake pagal spalva reiktu ziureti pasilusiam varikliuj, nes saltas variklis dirba kitu rezimu ,daugiau kuro duoda.Tai normalu ,kad zvake pajuoduoja. Plius papildomu degesiu pas tave ant zvakes, del tepalo deginimo.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
1821 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Liepos 09, 18:41:51
sukūrė giedrius
9 Atsakymai
2764 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 03, 22:56:46
sukūrė essential
5 Atsakymai
2120 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugsėjo 26, 21:12:38
sukūrė Toto