Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Benzininiai varikliai => Temą pradėjo: Lukelius 2016 Sausio 05, 06:44:38

Antraštė: C5 po švenčių nebesikuria
Parašė: Lukelius 2016 Sausio 05, 06:44:38
sveiki, tikrai sorry jei ne cia pataikiau, bet gal pagelbesit man. Zodziu, per nauju sventes masina kieme laimingai pastovejo kieme, buvo uzkurta sestadieni bet nepravaziuota. Pirmadieni issiruosus i darba atsisake uzsikurt, ijungus degima ir bandant kurt, lyg ir griebia, bet tada pradeda cypt kad nera tepalo, kad nebera stabdziu... Pakroviau per nakt akuma, galvojau maz truksta biski jam, bet antradienio ryta lygiai ta pati cypianti giesmele. Gal kas kokiu patarimu duotu? Audi a6 c5 3.0 benzas
Antraštė: Re: C5 po švenčių nebesikuria
Parašė: slashas 2016 Sausio 05, 08:02:08
Keista, kad benzinas ir nesikuria, dujos yra?
Antraštė: Re: C5 po švenčių nebesikuria
Parašė: Domas 2016 Sausio 05, 09:20:54
neatmeskit ir starterio gedimo. plius dar laidai į starterį.

vis dažniau tenka susisdurti. O starteriai kantrūs yra, jie gali kad ir kelis metus "sunkiai sukti" o vat per šalčius ir pasiduodi. Sau irgi ilgai ieškojau bėdos, buvo starteris.

O kaip suka su pakrautu akumu, sukasi gerai ar kaip sulėtintam filme?
Antraštė: Re: C5 po švenčių nebesikuria
Parašė: Lukelius 2016 Sausio 05, 11:09:00
Benzas/dujos, kuriasi benzu. O pakrautas akumas starteri suka lyg ir normaliai, atrodytu kad griebia bet neuzgriebia. Sestadienio vakare kai uzkuriau suko kaip suletintam filme. Dar klausimas kodel rodo tepalo nebuvima kuriant? Masinos nosis "paguldyta" ant sniego, negali but uzsales?
Antraštė: Re: C5 po švenčių nebesikuria
Parašė: Domas 2016 Sausio 05, 11:15:41
kai nesikuria, tai normalu, kad meta tepalo įspėjimą
Antraštė: Re: C5 po švenčių nebesikuria
Parašė: Lukelius 2016 Sausio 05, 12:24:31
Aisku, ka gi, teks laukt savaitgalio manau, minejo Naglis kad atsils, meginsiu tada laime
Antraštė: Re: C5 po švenčių nebesikuria
Parašė: slashas 2016 Sausio 05, 19:35:52

Aisku, ka gi, teks laukt savaitgalio manau, minejo Naglis kad atsils, meginsiu tada laime
Tai akumuliatorių išsiimk ir pakrauk iki savaitgalio.