Lietuvos Audi klubo forumas
Bendras Forumas => Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką) => Temą pradėjo: Hydrogen 2016 Sausio 17, 21:46:31
-
Gal kas galėtumėte patarti, esate susiduria su busto draudimo subtilybėmis?
Tėvai jau virs 4 metu Draudžia Namą Lietuvos Draudime, nesenai pamačiau diskusiją su daugybe neigiamu atsiliepimu.
Įdomiausia, kad jie apdraudę mūsu namą net neatvažiavę ,nepadarė nuotraukų ir .t.t o tiesiog paėmę verte iš Registru centro...
Kaip tik nesenai atsiuntė nauja pasiūlymą, tai ieškau rimtos kontoros, kur butu geras aptarnavimas, atvažiuotu padarytu nuotraukas, sužiūrėtu ir t.t. , kad vėliau nekiltu problemų (tfu tfu tfu)
P.s Domina pagrinde tik bazinis draudimas nuo Gaisro ir Gamtos stichijų, bet čia jau neesminis dalykas.
Dekui
-
Niekas nedaro jokių nuotraukų jei tau tinka jų draudžiama suma iš registrų centro įvertinimo, fotografuoja jei draudi viduje esantį turtą, tad LD tikrai solidi įmonė ir nereikia čia kelti erezijų... P.s pats draudžiu IF draudime, tiesiog sąlygos ir kaina buvo priimtinesnė. Stogo dalį buvo atplyšęs nuo vėtros ir padengė remontą ;)
-
Supratau, gal neigiamus atsilepimus raso konkurentai arba kaip ir visur buna nepatenkintu klientu.
Reikes pasiskambint dar i L.D tegul atvaziuoja verte nors is naujo ivertina. Nes ukinis pastatas daugiau ivertintas...
-
nusivylem LD,istorija tokia kad draudem visa turta su ukiniais pastais uz brangiai ir kai po nakties isplese garaza paaiskejo kad draudike uzmirso sistemoje sudelioti varneles ir musu ukiniai pastatai nedraudziami su viduje esamu turtu,po ilgu aiskinimosi nieko nekonpensavo,tik pazadejo nuolaida padaryt sekanciam draudimui, po to ivykio perejom i Ergo,tiesa ergo paprase kad viska nufotkintume ka draudziames
-
Bet cia gali su bent kuriuo draudimu taip but.
-
Man irgi buvo su LD .nekilnojamo turto draudimu ,pas juos verina labai ydomei ,istorija labia ilga ,tiek kai vertino tai sake pas juos uosio 1m3 600lt,o spygliuotis 300lt .tai vienu zodziu po gaisro yvertino 980lt ,o kad suremontuociau isleidau 4500lt ir pats viska dariau.kadangi buvo ziema ir dar pries kaledas tai nebuvo ka daryt ,nepriklausoma eksperta kviestis negalejau nes atsakyma gavau tik sausio menesy o saltukas spaude stipriai
-
nusivylem LD,istorija tokia kad draudem visa turta su ukiniais pastais uz brangiai ir kai po nakties isplese garaza paaiskejo kad draudike uzmirso sistemoje sudelioti varneles ir musu ukiniai pastatai nedraudziami su viduje esamu turtu,po ilgu aiskinimosi nieko nekonpensavo,tik pazadejo nuolaida padaryt sekanciam draudimui, po to ivykio perejom i Ergo,tiesa ergo paprase kad viska nufotkintume ka draudziames
O tai sutartį/polisą skaitai prieš pasirašydamas? Bažnyčioje ir ... muša sako liaudies išmintis. Chebra viską skaitykite ant ko pasirašote, visur klaidų ar ne klaidų įsimeta ;)
-
O tai sutartį/polisą skaitai prieš pasirašydamas? Bažnyčioje ir ... muša sako liaudies išmintis. Chebra viską skaitykite ant ko pasirašote, visur klaidų ar ne klaidų įsimeta ;)
sutinku, bet kai draudiesi eile metu ir tik draudima pratese, tai nienko per daug ir nesigylini kol buna per velu, be to uz draudima kaina irgi nepasikeite, tai nieko ir neitarem.
-
Va čia tai ypač negražu ir civilinę bylą laimėtumėte jei tai pratęsimas sutarties ;)
-
Labai idomiai snekat, va pries naujus as draudziau buto vidaus turta, tai nuotraukas pats padariau, nes paprasciausiai reikia irodyti kas per turtas viduje yra. Nama jau daug metu draudziuos, kai pasakiau, kad yra pakeistas stogas ir katilas, tai atvaziavo, nusifotkino, ivartino kaip renovacija ir ivertino daugiau
kiek teko susidurti su LD draudimu, tai jis normaliai viska ismoka ir ner kaip kokiam BTA, kad reikia issimusinet pinigus, nes jie vertina viska su labai dideliu nusidevejimu :think:
-
Su LD susiduriau su kasko automobilio tai galiu pasakyti (y) tikrai patyko operetyvumas.
-
Man teke ir su bustu susidurti ir su civiliniu, labai malonus bedravimas + normaliai moka ismokas apskaiciave ir suderine (+) dar kas patiko, kai susiduriau su civiliniu, kad netempe gumos ismokant ismokas, ne taip kaip BTA, ten teko skambint gal 3 ar 4 kartus :F
-
Bendraujame su brokere, pazystamas zmogus. Reikia nama draustis ir sako, kad LD jau reiktu apeiti, nes pastaru metu pradejo kilti daug bedu su jais. O ir sutartis pradejo keisti. Zodziu nenustebsiu jei su laiku apie LD prades eiti daug blogu kalbu, bet kur draustis?
Musu ir nei nuotrauku, nieko nepraso, jauciu kai bus beda - bus reikalu...
-
Aš IF apdraudęs, nieko nefotografavo iki įvykio, stogo pažeidimus apžiūrėti ir nufotografuoti atvažiavo jų vertintojas, vėliau su darbų vykdytojų atvyko ir viską sutvarkė, pasirašiau tik sąskaita :) buvau nustebęs, kad šiame procese beveik nedalyvavau ir problema sutvarkyta.
-
Labai manau viskas priklauso nuo zmogaus, su kuriuo bendrauji draudime :think: jei normalus vadybininkas, tai jis viska tau pasakys, o tie brokeriai kartais labai idomiai pasneka. Man ir del civilinio kazkada sake, kad LD lievakas, bet kiek teke susidurti, tai geriau nebuvo nei LD...... :V
-
Aš kalbu tik kaip apie "signalą" apie dabar vyksnačius pokyčius pas juos. Aš visad ir ji visad būdavo už LD, bet ji kone online mato pokyčius, nes tiek draudimai, tiek bėdos ir pasitarimai eina per ją kai iškyla vienų ar kitų niuansų.
Pradėjo trumpėti draudimo sąrašas, tad reikia skaitytis gavus naują sutartį
-
tas tai jo, kaip pvz telefonu draudimas sudauzius namuose. Jis panaikintas, nes ju paciu zodziai" pakeitem pusei lietuvos telefonus, tai gal jau gana" :bedantis:
-
Aš IF apdraudęs, nieko nefotografavo iki įvykio, stogo pažeidimus apžiūrėti ir nufotografuoti atvažiavo jų vertintojas, vėliau su darbų vykdytojų atvyko ir viską sutvarkė, pasirašiau tik sąskaita :) buvau nustebęs, kad šiame procese beveik nedalyvavau ir problema sutvarkyta.
Beveik analogiškai su BTA buvo. Užteko nusiųst defektų nuotraukas žalų centrui. Per savaitę laiko atsirado pinigai sąskaitoje.
-
Sveiki, prikelsiu tema :D Grizus penktadienio vakara namo, pradet savaitgali, namus radom tokius :-(
(http://i.talpix.lt/mk2Yu.jpg) (http://talpix.lt/v/mk2Yu.jpg)
Sugadintos lubos, ant tapetų vandens pūslės, grindų laminatas per sujungimus pradėjo pūstis. Butas draustas, įvykis užregistruotas. Kaimynų butas nuomuojamas, draustas irgi. Trūko nuo namo pastatymo nekeistas radiatorius.
Gal kas susidūręs, ko būtų galima tikėtis/reikalaut iš draudikų? Remontuoja draudimas? Sienas, lubas, grindis taiso per visa plotą ar tik ta dalis kur sugadinta? Medžiagų nuo remonto kaip ir nebelikę :-/
-
Sveiki, prikelsiu tema :D Grizus penktadienio vakara namo, pradet savaitgali, namus radom tokius :-(
(http://i.talpix.lt/mk2Yu.jpg) (http://talpix.lt/v/mk2Yu.jpg)
Sugadintos lubos, ant tapetų vandens pūslės, grindų laminatas per sujungimus pradėjo pūstis. Butas draustas, įvykis užregistruotas. Kaimynų butas nuomuojamas, draustas irgi. Trūko nuo namo pastatymo nekeistas radiatorius.
Gal kas susidūręs, ko būtų galima tikėtis/reikalaut iš draudikų? Remontuoja draudimas? Sienas, lubas, grindis taiso per visa plotą ar tik ta dalis kur sugadinta? Medžiagų nuo remonto kaip ir nebelikę :-/
Svarbiausia netvarkyt kol nesumokejo. Persiskaityk dar sutarti, kad neisdurtu.
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Pirmas dalykas ir buvo tą nelemtą 5dienio vakarą perskaityt sutartį ir visas su ja susijusias taisykles. Tvarkymas pavasarį, vasarą laukia, dabar jau per drėgna remontus daryt ir reik sulaukt išmokos.