Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 b8 autopilotas  (Skaityta 5121 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #25: 2017 Liepos 24, 23:26:13 »
Ta prasme ijungus on? Iejus i ta 1 group ? Ar po paspaudimo ant on/off? As pvz pasistaciau ant 0 laipsniu ir paspaudziau on/off

Kai 0 pastatai vairas tiesiai stovi?

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #26: 2017 Liepos 25, 09:22:03 »
As kai pasistacisu masina stengiaus vaira palikt tiesiai. Kai viska susikroviau ir kalibravau tai jo vairas stovejo tiesiai, bet veliau pastebejau, kad nukrito i viena puse

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #27: 2017 Liepos 25, 17:42:13 »
As kai pasistacisu masina stengiaus vaira palikt tiesiai. Kai viska susikroviau ir kalibravau tai jo vairas stovejo tiesiai, bet veliau pastebejau, kad nukrito i viena puse

Jeigu sukalibruoji tiesiai, o paskui vairas stovi šonu, pradėjus važiuoti užsidega ESP, jeigu iš karto užsidega tai jau kažkas kitas negerai.

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #28: 2017 Liepos 25, 19:37:22 »
ESP nedega, bet per vcds matau klaida tik

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #29: 2017 Liepos 25, 20:09:17 »
tai ant skydelio klaidų nėra, tik per kompą šita 01044 control module incorrectly coded?

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #30: 2017 Liepos 25, 20:23:25 »
Jo butent

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #31: 2017 Liepos 25, 23:58:11 »
Zodziu, ta klaida buvo, nes kadangi nauja rite ir ant jos nebuvo uzdeta varnele prie borto kompiuterio, tai uzsidejau ir klaida dingo.
Bet kitas dalykas del kalibravimo. Paspaudus ON ant kalibravimo viskas kaip ir gerai, raso steering wheel OK , bet iejus sekanti karta tai neberaso OK, bet vel rodo procentus. Nuejus i measuring blocks i 32 group ten matau steering angle sensor status tai ten raso steerAng Int, tai kaip suprantu kazkas ne taip. O ir vairas kaip stovi taip stovi labiau i desine

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #32: 2017 Liepos 26, 00:24:51 »
Zodziu, ta klaida buvo, nes kadangi nauja rite ir ant jos nebuvo uzdeta varnele prie borto kompiuterio, tai uzsidejau ir klaida dingo.
Bet kitas dalykas del kalibravimo. Paspaudus ON ant kalibravimo viskas kaip ir gerai, raso steering wheel OK , bet iejus sekanti karta tai neberaso OK, bet vel rodo procentus. Nuejus i measuring blocks i 32 group ten matau steering angle sensor status tai ten raso steerAng Int, tai kaip suprantu kazkas ne taip. O ir vairas kaip stovi taip stovi labiau i desine

Tai kur problema niekaip nesuprantu, klaida dingo, padarai adaptacija , parašo OK, reiškias viskas tvarkoje, o vairas , kad šone stovi tai tik suvedimo arba blogai uždėto vairo problema, tikrai ne elektronikos.

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #33: 2017 Liepos 26, 04:36:06 »
Bet kaskart iejus i basic settings prie steering wheel neberaso, kad OK, tiesiog rodo laipsnius ir prie status pirmoj eilutei raso "steerAng Int"

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #34: 2017 Liepos 26, 10:10:05 »
Va kaip atrodo meassure blocks

https://ibb.co/hyevh5

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #35: 2017 Liepos 26, 11:30:05 »
Tai jei sukalbiruotas ir turi rodyt laipsnius sukinejant vaira  :think:

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #36: 2017 Liepos 26, 11:34:34 »
Tai va as ir noriu issiaiskint ar viskas cia gerai. Siaip jokiu klaidu nera, tik su nauja rite vairas pakrites truputi, bet nezinau ar del rites ar, kad pats kreivai pastaciau. O sakykim jeigu pats kreivai pastaciau tai nuemus vaira galiu paprasciausiai ji per keleta dantuku palyginti? Nereikia kalibruot rites vel?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #37: 2017 Liepos 26, 11:50:41 »
Tai va as ir noriu issiaiskint ar viskas cia gerai. Siaip jokiu klaidu nera, tik su nauja rite vairas pakrites truputi, bet nezinau ar del rites ar, kad pats kreivai pastaciau. O sakykim jeigu pats kreivai pastaciau tai nuemus vaira galiu paprasciausiai ji per keleta dantuku palyginti? Nereikia kalibruot rites vel?

Reikia vėl išstatyti nulinę padėtį, kitaip esp gali užsideginėti važiuojant

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #38: 2017 Liepos 26, 13:55:41 »
Zodziu, buvau ne ant mietkes pastates vaira, dabar pastaciau, nieko kalibruot nereikejo, viskas ok, tik vairas dabar truputi i kaire pakrites tai varysiu suvedima daryt

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #39: 2017 Liepos 26, 17:24:52 »
Zodziu, buvau ne ant mietkes pastates vaira, dabar pastaciau, nieko kalibruot nereikejo, viskas ok, tik vairas dabar truputi i kaire pakrites tai varysiu suvedima daryt

Greičiausiai reikės kalibruoti, kai darysi staigesnį posūkį išmes klaidą.

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #40: 2017 Liepos 26, 17:37:10 »
Nu kolkas viskas gerai

Neprisijungęs Egiss

  • Įrašai: 405
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #41: 2017 Liepos 26, 18:38:20 »
G85 ritės adaptacija. Pastačius vairą tiesiai turi būti arti 0 laipsnių. Tai pat rašoma "Steer. angle sender OK", reiškiasi ritė tvarkinga. Įjungus testavimą susukam vairą į kairę ir į dešinę patikrinam ar viskas tvarkinga. Galutinai susikalibruoja viskas tiesiog važiuojant.


[Select]
[16 - Steering wheel]
[Security access - 16]
Enter 40168
[Do it!]
[Basic Settings - 04]
Group 001
[Go!]
[Activate the Basic Settings]
[On/Off/Next]

Pilną klaidą įmesk ką rašo, gal reikia tik pavažiuoti, kad susikalibruotų, t.y testavimo režimas įsijungė
buvau as paziureti ant kiek laipsniu stovi vairas tiesioj padeti. 0.00 lapsniu, bet kai vaziuoju mano vairas pasisukes y desine puse... bet cia po traveso atleidimo...o pries traveso atleidimo buvo pasisukes y kaire puse.... galvoju,kad bus suvedimas pabeges ,todel man ir masina tokia plaukiojanti... ar gerai galvoju? :think:

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #42: 2017 Liepos 27, 08:23:08 »
Gerai, nes po traverso atleidimo suvedimas būtinas. Pabėga tiksliau ne suvedimas, o vairo padėtis. Kiti vairą ištiesina net ratų neliesdami, o traversą pastumdydami.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #43: 2017 Liepos 27, 17:24:50 »
Gerai, nes po traverso atleidimo suvedimas būtinas. Pabėga tiksliau ne suvedimas, o vairo padėtis. Kiti vairą ištiesina net ratų neliesdami, o traversą pastumdydami.

Truputi nesutiksiu, stumdant traversą keičiasi ne suvedimas , o išvirtimas, tik labai mažam diapazone.

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #44: 2017 Liepos 27, 19:33:17 »
Zodziu, buvau ne ant mietkes pastates vaira, dabar pastaciau, nieko kalibruot nereikejo, viskas ok, tik vairas dabar truputi i kaire pakrites tai varysiu suvedima daryt
Buvo man tas pats, nežinau ar po traverso judinimo ar ko, tiesiog viena dantuką į šoną ir bėda išspręsta, arba suvedimas

Neprisijungęs arnis_

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 b8 autopilotas
« Atsakymas #45: 2017 Liepos 27, 21:14:28 »
Pasidariau suvedima , buvo biski lievas, bet po suvedimo vairas buvo pakrites i kaire. Tada perstaciau per viena dantuka ir dabar lygiai.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
25 Atsakymai
3493 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Balandžio 25, 11:29:38
sukūrė jankazas
16 Atsakymai
3065 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Liepos 07, 23:18:37
sukūrė agnius
54 Atsakymai
8928 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Rugpjūčio 15, 10:05:56
sukūrė Leopoldas