Lietuvos Audi klubo forumas
AUDI savininkų skyrius => Audi A4 / S4 => A2/S2/A3/S3/A4/S4/A5/S5 => B7 => Temą pradėjo: leolon 2017 Spalio 02, 09:25:45
-
Sveiki, laikas keist variklio pagalve, klausimas toks ar variklio pagalve turi būti iš karto su jungtimi ar jungtis išsimauna iš variklio pagalves?
Audi a4 b7 2.7 2006m.
-
Sveiki, laikas keist oro pagalve, klausimas toks ar oro pagalve turi būti iš karto su jungtimi ar jungtis išsimauna iš oro pagalves?
Audi a4 b7 2.7 2006m.
apie ka tucia sneki? a4 su oru? kokia dar jungtis?
-
Variklio pagalve, ne taip parasiau.
-
Turi būti su jungtimi. Jei jos nėra, tai vadinasi, kad ten tik gumos gabalas ir su tokia kompaktas mage šokinės ant laisvų apsukų
-
Tai vat ir klausimas ar jungtis atsijungti nuo pagalvės ar ne. Nes parduoda ir su jungtimi ir be ju, gal galima pajungti jau esamą sena jungtį į naują pagalve.
-
Kaip tu tą jungtį ten pajungsi, jei viduje yra tepalas ir jau viskas iš gamyklos ten turi būti? Sakau, jei nėra jungties, tai ten bus tik gumos gabalas, o ne elektrohidraulinė pagalvė
-
Tai man visgi įdomu ar jungtis kuri pirmoje nuotraukoje išsimauna iš pagalvės ar ne. Ar ištraukus iš senos pagalvės šitą diske aš ją ikišių į naują pagalve.. ar reikia pirkti naują iškarto su fiske?
Nes prekyboje yra ir su fiske ir be ju...
-
:facepalm:
-
Tai man visgi įdomu ar jungtis kuri pirmoje nuotraukoje išsimauna iš pagalvės ar ne. Ar ištraukus iš senos pagalvės šitą diske aš ją ikišių į naują pagalve.. ar reikia pirkti naują iškarto su fiske?
Nes prekyboje yra ir su fiske ir be ju...
oj oj, jau po truputi eina suprast ka nori pasakyt :D jei pas tave pagalves su fiskem tai ir turi pirkt naujas su fiskem, nieko tu neperdesi nes tu pagalviu sandara skiriasi is esmes. ot kaip buna, nuo oro pagalviu iki variklio pagalviu jungciu :-]
-
Tai man visgi įdomu ar jungtis kuri pirmoje nuotraukoje išsimauna iš pagalvės ar ne. Ar ištraukus iš senos pagalvės šitą diske aš ją ikišių į naują pagalve.. ar reikia pirkti naują iškarto su fiske?
Nes prekyboje yra ir su fiske ir be ju...
Tu skaitai, ką aš tau rašau?
-
Skaito, bet ar eina daviklį iš pagalvės ištraukt ir perdėt? :D
Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
-
Eina :bedantis: