Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Del auto piloto A4 (B6)  (Skaityta 41833 kartus)

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #200: 2015 Birželio 29, 21:56:35 »
pas mane pilotas gi veikia. sakau tik nera to automatinio issijungimo, kai prileti sankabos pedala, ar stabdi. autopilotas pas mane issijungia, kai stipriai uzstabdai, arba ismini sankaba iki galo ir masina persigazuoja biski. Dabar jis issijungia pavadinkim taip - del saugumo, masinos kompas pajutes dideli stabdyma automatiskai isjungia ir tas pats su greitu pagreitejimu , ledo atveju tarkim..

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #201: 2015 Birželio 30, 21:14:11 »
pedalu padetis per vcds pasitikrink,itariu belekaip isreguliuota ir todel neveikia atmetimas kaip priklauso.

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #202: 2015 Liepos 01, 09:40:32 »
Gal zinot kur gali buti problema, kad per VCDS nerodo masinos greicio, stovi visad ant 0.0? Jei gerai pamenu, variklio skyrius, 006 blokas  :think: autopiloto rankeneles pozicijas rodo, tiek per variklio, tiek per steering column skyrius, sankabos ir stabdziu ismynimus irgi mato, tai turbut bus problema greityje kodel neveikia autopilotas.  :-( Kartais ismeta klaida, kad engine speed sensor blogas, bet kiek zinau jis uz apsukas atsakingas ir tai ta klaida ne visada buna.

Neprisijungęs dariausaudi

  • Įrašai: 293
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #203: 2015 Liepos 02, 11:35:31 »
jei tau meto klaida engine speed sensor tai kartais turetu sutrukciot variklis arba nesikurti ilgai.

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #204: 2015 Liepos 02, 22:46:42 »
jei tau meto klaida engine speed sensor tai kartais turetu sutrukciot variklis arba nesikurti ilgai.

Nieko panasaus, kuriasi kaip bite :bedantis: o ir trukciojimu nepastebiu jokiu

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #205: 2015 Liepos 02, 23:29:17 »
Pas B6 idomu yra dezej greicio daviklis kaip pas c5? ar greicio signala ima is ABS? jei is ABS,gal ten kazkoks nesusikalbejimas vyksta.Man teko kapstyt toki dalyka kai variklio kompas greicio nemato,bet ten signalas is dezes daciko ejo pirma i skydeli,paskui is skydelio i variklio kompa.

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #206: 2015 Liepos 03, 07:02:52 »
Pas B6 idomu yra dezej greicio daviklis kaip pas c5? ar greicio signala ima is ABS? jei is ABS,gal ten kazkoks nesusikalbejimas vyksta.Man teko kapstyt toki dalyka kai variklio kompas greicio nemato,bet ten signalas is dezes daciko ejo pirma i skydeli,paskui is skydelio i variklio kompa.

Kiek pasidomejau, tai greiti fiksuoja ABS sensorius, kuris yra priekyje, kaireje puseje, gal sita megint pasikeist, ar sukeist vietomis su desine puse...  :think: nors kaip ir minejau ABS bloke jokiu klaidu kaip ir nerodo per VCDS.
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Liepos 03, 09:40:09 sukūrė diwasas »

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #207: 2015 Liepos 03, 12:19:40 »
abs davikliai kita karta uzgesinami, sujungiant +- laidus, bet nezinau kaip su b6 :)

Neprisijungęs dariausaudi

  • Įrašai: 293
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #208: 2015 Liepos 04, 08:19:56 »
del greicio davikliu yra visaip.2001-2002 metu maciau kad greicio daviklis stovi ant greiciu dezes nes ir pats vazineju su is automato perdaryta i mechanine.o tarp 2004 jau nera daviklio ir greiti skaiciuoja nuo abs daviklio tai va net nezinau kaip cia buvo ir nuo kuriu metu keitesi.

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #209: 2015 Liepos 04, 13:28:18 »
Patikrinau ABS bloka, 001 kanala. Tai ten rodo kiekvieno rato greiti, visi 4 sensoriai veikia tvarkingai ir rodo greiti, bet va, autopilotas kazkodel nemato greicio, nebent is kazkur kitur dar pareina jis. Gal kas galit pasiziureti ar 01 Engine -> 006 meas. block jums rodo vehicle speed normaliai? Beje, kad nekurt naujos temos ar jums VCDS yra 76 kanalas parking assist? ar cia tik su org laidu rodo, nes zinau, kad kazkaip galima patikrint parktronikus, pvz atstuma iki kliuties, tik kad pas mane nera tokio bloko visai. :think: VCDS 12.12
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Liepos 04, 13:30:47 sukūrė diwasas »

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #210: 2015 Liepos 04, 14:53:23 »
pas mane ant 10.6.4 yra 76

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #211: 2015 Liepos 05, 00:35:45 »
Dar vienintelis budas kuris ateina i galva, tai kaip raso ross-tech, prasivesti papildoma laida:

Wire T16a/5 from steering column control module to engine control module (see wiring diagram specific your particular car/engine).

Gal kas pasakysit, per kokia programa galima pasizeti schemas, arba kas turit galetumet parasyt kur tiksliai pajungt ta laida? A4B6, 2002m, 1.9TDI 96kw

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #212: 2015 Liepos 06, 12:51:10 »
o pas tave nera to laido? T16a/5 tuscia?

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #213: 2015 Liepos 06, 16:28:04 »
o pas tave nera to laido? T16a/5 tuscia?

Dabar net nezinau kaip yra pas mane, cia turi matytis toje geltonoje fyskeje kuri isikisa i steering column module? Kazkuriam forume skaiciau, kad jis reikalingas, jog ECU matytu ar autopilotas ON ar OFF, bet pvz tam paciam variklio 006 bloke matosi ar jis ON ar OFF, tai net nezinau ar jis man reikalingas siuo atveju, nebent jis turi kazkokia dar kita paskirti, pvz perduoti greiti :D

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #214: 2015 Lapkričio 09, 08:15:59 »
Gal kas gali paaiskint ka reiskia ta procentine israiska treciame langelyje? Vaziuojant daugiau 43% nepakyla :think: Beto niekur nerandu kur variklyje turetu rodyt autopiloto rankeneliu pozicijas, vairo modulyje viska tvarkingai mato, o variklyje tik on/off rodo. Ant benzininiu varikliu 066 grupeje lyg ir turetu rodyt, bet pas mane tai "not available" sita grupe. 1.9 TDI. Beda ta kad vis dar nesiaktyvuoja autopilotas.

Neprisijungęs bacardifx

  • Banned!
  • Įrašai: 132
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #215: 2015 Lapkričio 09, 23:14:50 »
Sveiki turiu problema su autopilotu daug
jau kas ziurejo ieskojo bet nlb kam pavyko paleist man ji :) jis
masinoi yra nuo tada kaip isrirdejo is gamyklos pajumgus vaga viska
mato kiekviena funkcija autopiloto. bet vaziuojant nesiaktyvuoja gal kas Kaune galetu pagelbet privaziuociau i pm kontaktus duokit paskambinsiu susitarsim ;)

Neprisijungęs Vytciokaz

  • Įrašai: 139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #216: 2015 Lapkričio 11, 10:15:58 »
Sveiki turiu problema su autopilotu daug
jau kas ziurejo ieskojo bet nlb kam pavyko paleist man ji :) jis
masinoi yra nuo tada kaip isrirdejo is gamyklos pajumgus vaga viska
mato kiekviena funkcija autopiloto. bet vaziuojant nesiaktyvuoja gal kas Kaune galetu pagelbet privaziuociau i pm kontaktus duokit paskambinsiu susitarsim ;)
O pedalų padetis žiūrėjo? Nes jei "Liaguška" t.y. varlytė pedalo padeties Sankabos ar Stabdžių parėjusi (kur dažniausiai būna, dėl durnos konstrukcijos) ir nesiaktyvuoja, nes typo mato kad pedalas visada nuspaustas... reikia dar ieškoti galų :)

Neprisijungęs bacardifx

  • Banned!
  • Įrašai: 132
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #217: 2015 Lapkričio 11, 23:17:18 »
mato ir sankaba ir stabdzio biski paspaudus mato ir dar daugiau paspaudus mato dvi padetis :// nezinau hebra bet nesu ir pats kiauras :D esu dejas autopilotu bet va cia pasiduodu ir nezinau kur ieskot galu

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #218: 2015 Lapkričio 12, 07:57:53 »
mato ir sankaba ir stabdzio biski paspaudus mato ir dar daugiau paspaudus mato dvi padetis :// nezinau hebra bet nesu ir pats kiauras :D esu dejas autopilotu bet va cia pasiduodu ir nezinau kur ieskot galu

Dyzelis ar benzas? Tau mato autopiloto rankeneles pozicijas prisijungus prie variklio? Nes kiek as sugebejau rast tai tik on/off rodo, bet mygtuku paspaudimu nematau. Panasu, kad tas pats kaip ir pas mane, kaip ir viskas tvarkingai bet neveikia. :think:

Neprisijungęs bacardifx

  • Banned!
  • Įrašai: 132
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #219: 2015 Lapkričio 12, 09:17:46 »
dyze mato kiekviena funkcioa visas alei viena

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #220: 2015 Lapkričio 13, 09:53:50 »
dyze mato kiekviena funkcioa visas alei viena

O kuriam bloke tau rodo rankeneles pozicijas variklio kompe? Ta prasme ne tik on off bet ir kitas svirties pozicijas. Gali gal screenshota imest?

Neprisijungęs bacardifx

  • Banned!
  • Įrašai: 132
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #221: 2015 Lapkričio 13, 09:56:50 »
ar instruments ar kazkur nepamenu dabar prie kompo nera priejimo

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #222: 2016 Kovo 27, 19:08:02 »


Uzteks ideti rankenele ir priprogramuoti? Kaip supramtu, keisti kontaktu nereikia, laidai atvesti?

Neprisijungęs Bonannas

  • Įrašai: 167
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #223: 2016 Kovo 27, 21:38:24 »
ar matosi ten kontaktai? :) skylutės gali būt, bet nebūt kontaktų. Koks tavo vairo modulio numeris? Arba ar yra borto kompiuteris? Jei yra, tada turėtų palaikyti ir autopilotą. Įdėjus reikės per VCDS aktyvuot. Atrodo taip viskas.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #224: 2016 Kovo 28, 13:36:36 »
Jo, bc yra pilnas, normalus, kontaktu viduje nezinau, lyg ir nemaciau, nebent jie sunkiai matosi.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
27 Atsakymai
4691 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Liepos 02, 08:46:12
sukūrė arcimas
9 Atsakymai
1950 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 03, 20:58:46
sukūrė Veil
2 Atsakymai
1043 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Kovo 06, 21:34:33
sukūrė evantas