Lietuvos Audi klubo forumas
AUDI savininkų skyrius => Audi A4 / S4 => A2/S2/A3/S3/A4/S4/A5/S5 => B6 => Temą pradėjo: Papasinis 2011 Kovo 30, 12:50:12
-
sveiki nebezinau kas pasidare neina atidaryti bardacioko rankenele labai lengvai traukinejasi ir nzn kaip reikia ji isardyti,nera jokiu fyskiu ar varztu.gal kam buvo tokia problema?audi a4 2002m
-
keist nebent, nzn kaip issprest pas mane tokia pati beda.
naujas europinis srote 800lt nes perkelimui vairo eina ;)
-
uzmeskit aki, gal sitas pamacys, lyg kazkas panasaus cia :)
http://www.tyresmoke.net/forum/audi-chat/116127-audi-a4-glove-box-lid-repair.html (http://www.tyresmoke.net/forum/audi-chat/116127-audi-a4-glove-box-lid-repair.html)
-
Noriu perspėt, kad jei rankenėlę trūkteli ir bardačiokas nečiuožia žemyn, tai jokiu būdu jėga nespausk jo žemyn, nes nulūš dešinė plastmasė. Gaila tik, kad manęs niekas neperspėjo :-] Dureles keleivio atidaryk, nuimk skydelį šoninį ir VD-40 purkštelk. O kai atsidarys siūlau iršvs atjungti tą mechanizmą, nes žiemą vėl bus bėdų. Išgyvensi ir be bradačioko apšvietimo :-]
-
O kaip tuos du kaiščius apačioje gražiai ištraukti? Noriu pati lida nuimti, kad suvirintu su plastmase.
-
Jeigu neatsidaro tai rankenėlėj toks plastmasinis išsikišimas nupūžo. Apačioj ištrauki bardažioko vyrius su replutėm. Dažniausiai nulūžta durelių viduje iš rankenelės išsikišęs plastmasiukas kuris viksatorius stumdo. Pačių durelių neišardysi. Tiesiog išemi jas, ir eis tik pačią rankenėlę išimti, išimi ją. http://c1552172.r72.cf0.rackcdn.com/147908_x800.jpg Tą plastmasiuką gali sutvirtinti suklijuoti ir iš šono gražiai tą pačią formą išpjovęs plokštelę ir sukniedijęs ją su plastmase. Va radau nuotrauką kaip nulūžęs http://i280.photobucket.com/albums/kk187/quattrojames/Glovebox%20Repair/Glovebox021.jpg Jeigu ta problema kurią aprašiau turėtum sutaupyti 800lt :)
-
Noriu perspėt, kad jei rankenėlę trūkteli ir bardačiokas nečiuožia žemyn, tai jokiu būdu jėga nespausk jo žemyn, nes nulūš dešinė plastmasė. Gaila tik, kad manęs niekas neperspėjo :-] Dureles keleivio atidaryk, nuimk skydelį šoninį ir VD-40 purkštelk. O kai atsidarys siūlau iršvs atjungti tą mechanizmą, nes žiemą vėl bus bėdų. Išgyvensi ir be bradačioko apšvietimo :-]
man jau nulauztas tas bordaciokas buvo kai jau nupirkau, susiklijavau, sutvarkiau, nuvaziavau i servisa, palikau tvarkyt, gryzses is serviso pastebejau kad tie svolaciai sugebejo vel nulauzt, tai siandien nusiemiau sonini paneles skydeli ir atjungiau cilindriuka, per kuri tos bedos, db laisvai darinejas, ir gal niekas nebenulaus :)
-
http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/45496-broken-glove-box-pully-thingy-bob.html (http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/45496-broken-glove-box-pully-thingy-bob.html) Va išsprėsta problema, kam reikia susitvarkyti rankenėlę.
-
Kaip sprendžiate problemą, kai nulūžta dešinys vyris bardačioko?
-
Kaip sprendžiate problemą, kai nulūžta dešinys vyris bardačioko?
http://www.audiklubas.com/forumas/kebulo-ir-salono-skyrius/nulzo-audi-a4-%2705m-%27bardaciokas%27-ties-vyriais/msg1196126/#msg1196126
-
sveikas.jei del saves tai gali sitaip http://www.ebay.com/itm/black-edition-Audi-A4-S4-RS4-B6-8E-Glove-Box-Hinge-Repair-Kit-fit-2001-2005-/111424450879?fits=Model%3AA4&hash=item19f16a313f&vxp=mtr