Lietuvos Audi klubo forumas

AUDI savininkų skyrius => Audi A4 / S4 => A2/S2/A3/S3/A4/S4/A5/S5 => B5 => Temą pradėjo: valodze 2014 Lapkričio 06, 18:15:59

Antraštė: a4 b5 fl dingo stabdziai
Parašė: valodze 2014 Lapkričio 06, 18:15:59
Sveiki, a4 b5 2,5tdi Q uzvedus pedalas nusimina iki dugno ir vos vos tik stabdo, o neuzvestai masinai pedalas normalus. Skyscio pilnas bakelis. Priestai viskas gerai buvo, kas galejo nutikti?
Antraštė: Re: a4 b5 fl dingo stabdziai
Parašė: andzeika 2014 Lapkričio 06, 18:50:48
jai skistis tikrai nemazeja tai keisk stabdziu cilindra.
Antraštė: Re: a4 b5 fl dingo stabdziai
Parašė: valodze 2014 Lapkričio 06, 22:59:58
O tai tas stabdziu cilindras randasi ten po stabdziu skyscio bakeliu? Ir ten gal jo viso nereikia keisti gal tik mandzetus uztektu pasikeisti ir viskas?
Antraštė: Re: a4 b5 fl dingo stabdziai
Parašė: andzeika 2014 Lapkričio 07, 07:16:24
taip po bakeliu. keisk visa.
Antraštė: Re: a4 b5 fl dingo stabdziai
Parašė: valodze 2014 Lapkričio 07, 08:18:35
Gerai surpratau, dekui
Antraštė: Re: a4 b5 fl dingo stabdziai
Parašė: Buffalo 2014 Lapkričio 07, 16:30:05
kai pakeisi duok žinoti ar padėjo, nes man ta pati problema :(
Antraštė: Re: a4 b5 fl dingo stabdziai
Parašė: valodze 2014 Lapkričio 09, 13:54:18
Vis del to nusprendziau keisti mandzetus, juos pakeitus problema dingo