Lietuvos Audi klubo forumas
AUDI savininkų skyrius => Audi 100/200/5000/A6 => Audi C6 => Temą pradėjo: edga005 2018 Balandžio 28, 00:26:22
-
Sveiki kas galetu pagelbeti su mmi a6 c6 ... kaip ieit iklimos nustatimus kaip paleisti gps ir panasiai
-
Paskaityk C6 temą ir rasi, nejaugi dabar reikia atskiros temos , kad aiškinti kaip paspausti navi knopkę ant MMI valdymo.
-
Paspausti moku bet raso ideti cd dedu originalu cd nieko taspats aisku dedu bagazinei ... taipat kaip ieiti i klimos nustatimus spaudziu setinngs nieko neismeta
-
Tai niekas nieko negali pagelbet situ klausi
-
Tai niekas nieko negali pagelbet situ klausi
Tau iš karto rašiau, pagal tokį klausimą jokio atsakymo. Pradėk nuo to kas per MMI , ar ji iš viso veikia, kai parašysi normaliai informacijos, manau atsakymą taip pat greitai gausi.
-
Mmi veikai jo versijos nzn raso mmi 2g auto a6 c6 2005 07 ira cd deze gps nors nemanau kad tai ka sako kaip tiksliai suzinoto koks mmi nzn nebent kas pasakytu pirmas mano audi ... beda tokia kad nepaleidziu gps meta toki uzrasa nors dedu originalu cd ar yrasyta please check navigation dvd .... kita niekaip neieinu i klimato nustatimus kaip video paspaudus setings ar ji laikant nieko nereguoja